Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

Ок, лажем.  Исто као што си ме оптужио да познајем троје преминулих од вакцине.  Хоћеш да ти дам податке људи па да провериш? Па да се овде јавно извиниш?

Едит - упућено Влади

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zwerko said:

Interesantan niz u prilog tome koliko vakcine ne rade svuda po Evropi, čista statistika.
 

 


Naravno kod nas su u bolnicama i umiru većinom vakcinisani.

 

 Ако је Др. Дража одрадио статистику мора да је 100% тачно!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

@Elvis J. Kurtovic

da, siguran sam da lazes, jer takav procenat bukvalno matematicki nije moguc na ovaj odnos vakcinisanih / nevakcinisanih i jer sam uvideo u ovom periodu sta ste sve u stanju da napisete bez imalo stida (antivakserski imbecili)

sada sam bas proverio jos jednom sa ortakom *koji zapravo postoji) koji je prebacen u batajnicu, sada je vec proslo preko 100 ljudi kroz njegovo odeljenje - 2/3 ljudi su nevakcinisani, nije imao nijednog vakcinisanog fajzerom, 1 vakcinisam ruskom, ostatak kinezi

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mohr said:

Jace je od mene pa moram ovo da napisem, gerijatrije koja glaza sa sns i vucica mi nije zao ama bas ni malo, i mojima sam jednom prilikom rekao da ako slucajno izadju i glasaju za doticne da ih se javno u novinama odricem, za puno stvari Fata preteruje ali to da se ova drzava usrala buducoj omladini u zivot, tu je 100 % u pravu, vakcine se ne plasim ali bmk da se vakcinisem jer smatram da mi nije potrebno.

Dobro, znaci zbog ovoga su se borili nasi penzioneri u silnim ratovima. Zbog lika koji bi pre placao neki porez jebenim Bugarima, ali bi da se leci besplatno!

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Vlada_ said:

@Elvis J. Kurtovic

da, siguran sam da lazes, jer takav procenat bukvalno matematicki nije moguc na ovaj odnos vakcinisanih / nevakcinisanih i jer sam uvideo u ovom periodu sta ste sve u stanju da napisete bez imalo stida (antivakserski imbecili)

sada sam bas proverio jos jednom sa ortakom *koji zapravo postoji) koji je prebacen u batajnicu, sada je vec proslo preko 100 ljudi kroz njegovo odeljenje - 2/3 ljudi su nevakcinisani, nije imao nijednog vakcinisanog fajzerom, 1 vakcinisam ruskom, ostatak kinezi

Џаба прича сва, само нека твој "реалан" ортак каже 

  • Downvote (-1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alfa said:

Dobro, znaci zbog ovoga su se borili nasi penzioneri u silnim ratovima. Zbog lika koji bi pre placao neki porez jebenim Bugarima, ali bi da se leci besplatno!

I dalje placam porez nasima, na moju veliku zalost, a nisam imao potrebu da se lecim za ove trideset i dve godine pa cak ni koronu dok sam imao, keva farmaceut btw, svaki lek mi je na dohvat ruke 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

Dobro, znaci zbog ovoga su se borili nasi penzioneri u silnim ratovima. Zbog lika koji bi pre placao neki porez jebenim Bugarima, ali bi da se leci besplatno!

prosečna Srbenda, hoće uređenu državu, al da ne plati nikakav porez, i da može sve da završi preko veze, kad mu treba, da ne bi čekao red. Ali, ne valja vlast!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Highl1 said:

prosečna Srbenda, hoće uređenu državu, al da ne plati nikakav porez, i da može sve da završi preko veze, kad mu treba, da ne bi čekao red. Ali, ne valja vlast!

Ali kakve veze ima uredjena drzava sa jebenim vakcinama? Vecina ljudi koja nece da se vakcinise smatra da je korona samo jos jedan grip za koji se nije vakcinisala 30g pa nece ni sada. Vakcinisi kriticne grupe i vozi... Spinujete bezveze 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Ali kakve veze ima uredjena drzava sa jebenim vakcinama? Vecina ljudi koja nece da se vakcinise smatra da je korona samo jos jedan grip za koji se nije vakcinisala 30g pa nece ni sada. Vakcinisi kriticne grupe i vozi... Spinujete bezveze 

Ne valja SNS, nismo uredjena država. Uredjene države vakcinisale 70-80% i popustile mere. Neće da se vakciniše

poveži sam

 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uredjene drzave sa visokim procentom vakcinisanih razmatraju plan B (UK), popustile mere samo na 10ak dana (Portugal), trenutno odustale od popustanja mera (Irska), uveliko najavljuju nove boostere (Izrael)... Kraj se jos uvek ne nazire.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daniiL said:

Uredjene drzave sa visokim procentom vakcinisanih razmatraju plan B (UK), popustile mere samo na 10ak dana (Portugal), trenutno odustale od popustanja mera (Irska), uveliko najavljuju nove boostere (Izrael)... Kraj se jos uvek ne nazire.

ajd da kažemo da si u pravu, al nisi, jer si ozbiljno zamenio teze (igrom slučaja veoma dobar drugar i kolega mi živi i radi u Portugalu), al ajde. Šta ćemo sa brojem mrtvih kod država sa visokim procentom vakcinisanih u poređenju sa državama koje imaju niži procenat (Rumuni, Bugari, mi, etc). Portugal ove nedelje ima prosek od 7 mrtvih, na 10 miliona stanovnika, mi imamo 50 na 6 (ako i 6) miliona stanovnika. Takodje je i broj zaraženih ovde jedno 10ak puta veći nego tamo na dnevnom nivou. Izrael ima 9m stanovnika, 1000 slučajeva dnevno i 7 umrlih (od kako je krenula buster doza kod njih u septembru, broj mrtvih konstantno pada i došao je do 10ak dnevno sada). Čak i Velika Britanija danas ima 110 mrtvih danas na 67 miliona stanovnika, znači 2x više mrtvih na 10x više stanovnika (a danas su prijavili 50k slučajeva). I dalje ostaješ pri tvrdnji da to nema nikakve veze sa vakcinacijom?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, f4ts0 said:

dakle, odrekao bi se roditelja ako glasaju za AV? I nek umre svako ko glasa za SNS?
Jel moguce da ima ovolko mladih i glupih i dalje, ja sam mislio da je moja generacija bila najgluplja ikad 

Svako ko glasa za ta govna je i sam govno i nek crkne u najgorim mukama u gasnoj komori, nema to nikakve veze sa gluposcu a hvala na komplimentu da sam mlad, na kraju krajeva, da je ovde dobro ti ne bi ziveo u Belgiji.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mohr said:

Svako ko glasa za ta govna je i sam govno i nek crkne u najgorim mukama u gasnoj komori, nema to nikakve veze sa gluposcu a hvala na komplimentu da sam mlad, na kraju krajeva, da je ovde dobro ti ne bi ziveo u Belgiji.

Suludo lose razmisljanje, suludo.

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2020 at 7:30 PM, Debeli said:

 

 Drugari, borim se sa covid i molio bih savet od mare, dulela ili i nekog treceg ako zna.

Sad mi je neki 12-13 dan. Juce sam osetio i da sam dobro.ali onda mi opet skocila temp i mucnina.lecim se u vizimu privatno..juce sok. Rentgen pluca onako ali nagli skok crp sa 25 na 175. Dr iz vizima rece da imaju bolniku terapiju ali da ne radim to kod njih nego u urgentni odmah...otisao sam iscrpljen i uplasen..ali posto sam.covid negativan po testu nisu me ni poglddali i upitili u ambulantu

 

Vratih ss u vizim i dr mi dao od infunzije do korrikosteroida i onog jakog antjlibiotika i sam bio bolje. Jeo sam pio.kupao se.odmarao.pricao..pozitivno razmislja koliko mogu ali se bojim i ne spavam sada

Od danas su sestra i devokla samnom na smenu. Imam 42 god. Vise nisam zarazan. Skoro sigurno.takonsunrekli. dehidrirao sam i nisam imao negu jer sam bio sam do danas.

Nazalost nisamnvakcinisan.iako sam se razmisljao u avgystu...nisam...

Da li ok da nastavim ovako? Sutra i presutra idem na terapiju u ponedeljak kontrola..dal da trazim i sutra crp da mi buds psihicki lakse ili da cekam nedelju ponedeljak kad treba?

Disem ok. Saturafija oko 95-96 cesto.ne kasljem skoro nista.

Znam ds cu biti ok al se bojim.molim nemojte me osudjivati sada... Voleo bih maru , duleta ili ko zna da nesto kaze?

 

Drugo da li ima neko vezu ili savet kako najlakse ako moram u bolnicu.platio bih sve. U vizim sam isao da ne bih bolestan cekao 😞

 Saljite samo pozitivnu energiju molim vas 😞

Moze li crp vec sutra biti bolje ili ne? Dal da pratim svaki dan ili da se ne opterecujem barem jos jedan dan?

Hvala ko kod od medicinAra da se javi

Moze li crp vec sutra biti bolje ili ne? Dal da pratim svaki dan ili da se ne opterecujem barem jos jedan dan?

Hvala ko kod od medicinAra da se javi

Ps. Devojka vakcinisana i imala je skoro nevidljivi simpotome uporedo samnom..iako sam prve nedelje bio ok i ja. Ali uz stalne temp nocu.a danju ne..sada nemam uopste temp tj 36,4

  • Upvote (+1) 2

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...