Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Brate najbolje da na tricikl stavi karton i da vozi to, ako ga udare nije greota.

pesmo ja imam drugu logiku, uzmi prvi auto neki tenk, pa ako ga ne ocukas, super, a ako te neko udari mozda neces poginuti ili biti povredjen kao u nekom mini propalom limu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Junkie said:

Za prvi auto nešto sitnije tipa polo, corsa itd. Ja zaboravih u kom si bračnom statusu, al svakom bez dečurlije od srca preporučujem smarta za gradske muke 🙂

smart uvek ima moje simpatije, znaju to već svi, ali ne bih ga preporučio za prvi auto. automatik je, neće naučiti da vozi na manuelni menjač 🙂 ima hill asist, mnogo se lako parkira a ipak treba da nauči paralelno itd parkiranje što realno ide samo kroz praksu. ne bi bio problem da se posle prebaci na veći auto ali nije za prvi. plus će kad se malo navežba hteti ono vikend na fruškoj gori i to, pa treba ipak veći dizvineš.

Link to comment
Share on other sites

@Dule:
Ma jok, nego mi stvarno neverovatno da danas kad je Mirjevo 4 preko 1200 evra i npr Labudovo brdo preko soma, da je neko izgubio pare na nekretnini od pre 10 godina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jesi mozda pobozan Pesma? 🙂 Moj glas ide svetom trojstvu! 

1. Benzinac

2. Hecbek

3. 1.6

Hecbek zbog parkiranja, benzinac zbog jeftinijeg odrzavanja i 1.6 da ne budes ko trut i gusis saobracaj koji je ionako vec na izdisaju. 

Moj predlog ide za Rover 25. Zvrk kog mozes da parkiras skoro bilo gde (nije kao Smart), trosi 1000 na 100km (mozda nesto vise kako je skocilo gorivo) i jeftino je odrzavanje jer pase pola delova sa drugih vozila. 

Jos jedan savet za kupovinu. Auto se kupuje kad naleti, ne kad zatreba... Ako imas nekog druga/prijatelja ili njihove poznanike koji voze pristojno uvek se raspitaj mozda se pojavi neka kombinacija. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Jesam ga ja vozio nesto davno leb ti jebem 9g kad razmislim znaci auto tad imao oko 10g lol i nije trol samo vreme leti! Ali opet mogli su delovi sa drugih proizvodjaca koliko se secam? Ili samo zbog korone sad nije moguce naci delove? 

Opet, misljenja sam da za prvi auto u BG mu ni ne treba neki bolji a svi ti 1.6 HB benzinci su oko 2004 i mogu se naci za oko 1500€... Parking, guzve, idioti na ulicama, gomila metalnih sipki, znakova, zardinjera i betona samo su jedni od pomagaca da izgrebe/cukne auto... 

Ako ide samo na posao i ima dedikejted parking onda bi mogao i nesto novije sta naleti da je dobro.. Ali ako ce se zavlaciti po ulicama i juriti restorane, klubove, kafane, snizenja i ostale gluposti onda 20g vajnot? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 12/23/2021 at 8:01 AM, dovlagsi said:

Moj savet i dalje ostaje isti, ako voziš po gradu nađi najskuplji/najočuvaniji Twingo prve generacije. To bi trebalo da je oko 2k eur. Jeftina registracija, mali potrošač, vozi četvoro u komforu, kad ti treba gepek - slajduješ zadnje sedište napred, pouzdan je ne kvari se, nije dizel! Najbolji auto na svetu, otkako sam ga uzeo ženi samo njega vozim. 

a ovi novije generacije? vidim ima za 2500 tipa 2008-2009?

Link to comment
Share on other sites

Meni je najbolja priča za taj Rover moj ortak koji ga je pre 15ak godina prodao svojoj tadašnjoj devojci. Par meseci kasnije su raskinuli... Pametnom dosta!

 

Salu na stranu da imaš i da nadjes delove za motor je ok, ali pošto je ovde neki generalni konsenzus da će nov vozač da čuka auto, za to karoserijske delove ima da platiš kao da imaš najnoviji BMW. U tom smislu spada u tešku egzotiku, rang Daihatsu koji sam pomenuo :)

 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

Ma hvala svima 🙂

Necu uzeti Alfu 🙂 To sam cak i ja cuo da ne valja jer se kvari.
 

pa šta ćeš? došao, pitao i nije rekao šta je zaključio!

2 hours ago, beba isus said:

a ovi novije generacije? vidim ima za 2500 tipa 2008-2009?

nije to to 🙂 reno je sa tim kasnijim prestao da "istražuje", taj prvi twingo toliko ima zezalica i perkova da je gotivan.

ofc nemam pojma taj deo oko motora i to, to je možda dobro i kod tog 🙂

1 hour ago, Zwerko said:

Meni je najbolja priča za taj Rover moj ortak koji ga je pre 15ak godina prodao svojoj tadašnjoj devojci. Par meseci kasnije su raskinuli... Pametnom dosta!

 

Cracking Up Reaction GIF

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

nije to to 🙂 reno je sa tim kasnijim prestao da "istražuje", taj prvi twingo toliko ima zezalica i perkova da je gotivan.

aha, oke. i ja gledam da uzmem nesto, jer je pezo UMRO, i morace da ide u staro gvozdje.

samo sto se ja slazem sa igoromi nikolom da ne treba pesma da kupi krsa samo zato sto je prvo auto, ako moze da iskesira 5-6k (bez da ga boli) sto ne bi uzeo nesto normalno...

meni je novi klio lep, i vidim da ih puno ima po gradu... mazda 2 mi je nekako premali 😄  a pezo ...

Edited by beba isus
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Johnn1e said:

 

Imam opasan dežavu kad god vidim ovaj klip da neko negde postavi, jer znam da sam negde na taj klip odgovorio, ali moram opet:

Vozio sam godinu dana 307 iz 2002., i znam dosta vlasnika 307, i ponekog sa 206 itd, i sve ovo u ovom klipu nije zajebancija, već živa istina.

Drugaru je 307 HDI planuo napred u vožnji, ovde je jedina šala što je dim pozadi, normalno je napred :D Svakog je jebala elektronika Pežooova, pa i mene. 

Kad sam prodao 307, kupac koji je do tada vozio starog pasata bio je uveren da napred nešto ozbiljno nije kako treba, "ljulja, vijuga, letva, sileni, kugle, amortizeri sigirno", oterali kod majstora na kanal - "Ne, brate, sve je u redu, to ti je Pežo" :D

And again - Yaris dvojka benzinac! Autić je bukvalno ovo:

 

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2021 at 3:39 PM, millanče said:

Vozio sam godinu dana 307 iz 2002., i znam dosta vlasnika 307, i ponekog sa 206 itd, i sve ovo u ovom klipu nije zajebancija, već živa istina.

 

pa kad ceo svet kaže da je krš i neko kupi, onda ne znam šta se čudi! :))

On 12/27/2021 at 12:07 PM, beba isus said:

aha, oke. i ja gledam da uzmem nesto, jer je pezo UMRO, i morace da ide u staro gvozdje.

 

Korsa realno!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...