Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Ma jok, 1 mec i odmah znas da li je neko dobar ili los. Cak nema ni veze sto lik nije igrao 2 meseca.

btw koja je poenta kupovanja HoD-a ako ces za 7 minuta da stackujes samo jednom? Mogao si da ostavis lifesteal na Morbid Mask realno.

 

da stackujem za gyra ? lepo razmisljas :D,vec par puta mi se pao taj lik,igrao je predobrog shakera pre neki dan,poenta mog posta je bila da lik ima 300 pobeda,jedva je u plusu a ima preko 6 k rank,broken mmr :),btw,na profilu ima dosta vise pobeda,izgleda je decko dugo vezbao vs botova :D

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ranked sada moze da se igra posle 35-40 partija. Zbog toga sada ima milion tbd Zeusova u ranked u poslednje vreme (posto kada spamujes ult sa Zeusom u tih 35-40 partija + onih 10 calibration meceva dobijas rating ~5000 iako ti winrate 40% i nema veze sto ti je kda u svakoj partiji 2/10/5). Dobiju 5000 rating, sell, repeat.

Edited by dovlaa
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

bas to touche,nocas sam imao 2 gejma i 2 zeusa za redom,u protivnickom timu tbd zeus,moj ember 10-0  za 10-15 min,na kraju je zavrsio 18-1 i oprali smo ih,sledeci game,tbd zeus(drugi neki liK) u mom timu,pickuje zeusa prvi tim,ja mu napisem,reported if tbd zeus,krene game,overim ga i naravno tbd,kaze imam 6k rank main,protivnicki pudge ima slican game kao ember u prethodnom gejmu,poenta je da likovi samo spamuju ulti i prave mnogo dmg(uvek max dmg u ekipi) i predpostavljam da se i to jako boduje za ranking i da su uvek oko 5 k...uglavnom,obrisao bih to djubre od heroja iz igre :),a i ove degencine iz valve-a boli ona stvar da srede mm al bitno da non stop nove setove ubacuju...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

mm je apsolutno pišanje od smeha :D na ~4k u jednom timu imaš voida ili juggera koji prvi ajtem pravi prezervansu, nema pojma šta je move n hit, deny, ili štagod, dok u drugom timu imaš pet likova ne maše strele, sprdaju se sa padževima, storm spiritima, itd :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

bas to touche,nocas sam imao 2 gejma i 2 zeusa za redom,u protivnickom timu tbd zeus,moj ember 10-0  za 10-15 min,na kraju je zavrsio 18-1 i oprali smo ih,sledeci game,tbd zeus(drugi neki liK) u mom timu,pickuje zeusa prvi tim,ja mu napisem,reported if tbd zeus,krene game,overim ga i naravno tbd,kaze imam 6k rank main,protivnicki pudge ima slican game kao ember u prethodnom gejmu,poenta je da likovi samo spamuju ulti i prave mnogo dmg(uvek max dmg u ekipi) i predpostavljam da se i to jako boduje za ranking i da su uvek oko 5 k...uglavnom,obrisao bih to djubre od heroja iz igre :),a i ove degencine iz valve-a boli ona stvar da srede mm al bitno da non stop nove setove ubacuju...

 

šta je tbd zevs? :)

Link to comment
Share on other sites

pa da mogu da ulete prvi i sprže sve sa static fieldom i ostave sve na pola :)

pre, dok static nije bio pasivna, su ga kinezi isto tako igrali, blink + bkb i budžili field do kraja :)


mada, i na stranu to, zeusu treba mobility da bi mogao da juri ljude po mapi, dal bio force ili blink, ili oba, pošto nema nikakav slow, stun, itd :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ovako izgleda svaka moja partija posle 8 minuta kada treba da igram kerija

 

qLVBJmH.png

 

Zato sam i prestao da igram kerije posto odma izgubim u 20 minutu. 4 dementa fidera svaki put. Da zaboravio sam da kazem da 4k imbecili nemaju blage veze sta da pikuju takodje.. Oni biraju LC, Jakiro, WK, nama lik bira Furiona i kaze Offlane. Ok..

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nije poenta sto ide offlane, poenta je protiv koga ide offlane  :fp:

 

Sta li pricas ti, koja lejning faza srusili su nam tron u 21 minutu, magnus dagger nije imao.. U mom ultiju ako jednog uspemo da ubijemo to je bio uspeh a posle pomremo svi.

Kad vidim ova proseravanja kao izgubili ste u early fazi 1-15 ali u mid fazi ce da ih prebijete, oni u 15 minutu imaju LC sa phase, daggerom i desolatorom i Gyro 13 min bkb. A kod nas je najskuplji item tread boots.

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...