Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Pa realno 4k mmr nije nista posebno. Ne ocekujes valjda Arteezy-ja da igra sa tobom?

Ocekujem kad neko uzme suporta da ne radi auto-attack na creepove i upgraduje kurira za 10 minuta. Na wardove sam oguglao to kupujem sam. Eto to su po meni neke osnovne stvari..

4 k ? evo ti 5 k game u kom likovi ne znaju da se ponasaju...sreca pa sam muted pa nisam mogao da im kazem sta mislim o njihovoj igri,inace sam random furi 1st pick na mapi,4 armless imbecila

 

 

http://www.dotabuff.com/matches/1228973126

A i pickovi su vam malo cudni, svi mekani ko dusa, nema 'soakera' :D

EDIT: Jesi imao nekad u timu imao tidehuntera koji je promasio ulti? Znaci ublinkuje se u tim fajt i promasi ulti i to dva puta tokom istog gejma.. To ti je kao sad recimo igras fudbal i promasis teren..

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

postalo je nemoguce igrati pub i pobedjivati,manje vise sto sam pukao nekih 600 poena poslednjih nekoliko dana,likovi koji mi se padaju u timu nemaju osnovnog znanja o doti,da li je toliko acc-ova pokupovano ili ovaj matchmaking funckionise toliko pogresno,stvarno mi nije jasno na koju foru to sve radi...bukvalno mi se i ne rejdzuje vise koliko je sve to tuzno i zalosno...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...