Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Ja juče sa Lunom imao 10/0, Alhemist koji je bio protiv mene u lejnu u 20. minutu imao threads i stick.
Moj rus Undying sollo oflane 0/14 u 20. minutu protiv Meepa... Čak smo ja i Pugna srušili 2 lejna, ali feed is stronk and Meepo is stronker...


Tri smrti Rusima i Grcima...

Link to comment
Share on other sites

iskreno,radije cu da igram sa 3.5 k drugarom nego sa rusom od 5.5k,20 i kusur godina sam ziveo u neznanju da su ameri najgluplja nacija na svetu dok nisam dosao u kontakt sa doticnima,ono sto me fascinira je da niko iz valvea nije prstom mrdnuo da im zabrani bar eu west jer ih boli kurac sto je pub postao neigriv od govana pa cu eto da se nadam da ce neko da ih istrebi pre ili kasnije,ove sankcije za sada nisu urodile plodom

Link to comment
Share on other sites

iskreno,radije cu da igram sa 3.5 k drugarom nego sa rusom od 5.5k,20 i kusur godina sam ziveo u neznanju da su ameri najgluplja nacija na svetu dok nisam dosao u kontakt sa doticnima,ono sto me fascinira je da niko iz valvea nije prstom mrdnuo da im zabrani bar eu west jer ih boli kurac sto je pub postao neigriv od govana pa cu eto da se nadam da ce neko da ih istrebi pre ili kasnije,ove sankcije za sada nisu urodile plodom

 

a kako da im tačno zabrani? :) "ne možete da igrate jer ste rusi"? :)

Link to comment
Share on other sites

Pa jasno je to meni i ja bih voleo da rusi igraju sa rusima, ali nemaš neki baš legitiman razlog da im zabraniš igranje van njihovog servera - možeš da igraš neke "igrarije", tipa podigneš im ping tako da im se ne isplati da igraju (mada bi i tada igrali) ali neki vid banovanja tog tipa nije lako objasniti.

Link to comment
Share on other sites

interesantno da neko iz Srbije hoce da zabrani EU west drugima.Rusa retarda ima tona,a sta cemo sa bagrom iz Italije,Turske,Nemacke,V.Britanije i pogotovo sa armijom retarda sa Balkana?

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

interesantno da neko iz Srbije hoce da zabrani EU west drugima.Rusa retarda ima tona,a sta cemo sa bagrom iz Italije,Turske,Nemacke,V.Britanije i pogotovo sa armijom retarda sa Balkana?

 

turci su jedini koji mogu da pariraju rusima,na doti 1 im nije bilo dozvoljeno da igraju sa ostalima iz eu tamo gde sam ja igrao :D,ostali mi ne smetaju toliko,naravno da iz svake zemlje imas gomilu retarda ali je sve to sitnica u poredjenju sa stanjem trenutno,sa balkancima sam imao poprilicno dobra iskustva i posle skandinavaca,najradije bih igrao sa njima...ono sto mi vise smeta od armless imbecila iz tih istocnih vukojebina je to sto su selektovali engleski jezik a rec istog ne napisu ceo game...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dota je kao i posle svakog TI-a postala neigriva.... ne znam dal idioti kupuju 5k acc ili je ranking u kurcu ali se u poslednje vreme osecam kao da igram team deathmatch neki a ne dotu. izgleda da je na ranked mechevima pocela nova meta ,terati inat i randomovati i feedovati.... od danas mi krece hiatus od dota_cancer 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...