Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Odgledao sam i komentarisao na ukupno 3 gejma u ovom topiku. Moguce da su ta 3 gejma jedina koja su postavljena u celom topiku, ali sumnjam.

A posto skidam igricu od 35GB i internet mi nije za kurac sada, zasto da ne pogledam replay?

Edited by dovlaa
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

dovla zmaj :D

svakako bolje midas void nego preservans void, što je prečesto na tom mmr-u :D:D

 

inače dam ortaku, koji je ~7k mmr-a da odigra koju na ovom od 4k, čovek je dobio rak mozga :D

 

nego, šta vi pravite voidu protiv tako neki early gejm sabijača... meni je logičan neki mom + mael rush

I realno je dovla u pravu PMS je must, makar budžio i taj backtrack, prosto ajtem je previše cost effective za agi heroje da ga nemaš, +6 dmg-a 6% IAS + nešto armora i perma block 20dmg-a za 550 golda je smešno.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam i komentarisao na ukupno 3 gejma u ovom topiku. Moguce da su ta 3 gejma jedina koja su postavljena u celom topiku, ali sumnjam.

A posto skidam igricu od 35GB i internet mi nije za kurac sada, zasto da ne pogledam replay?

jebeni nba :(

 

i da, svaka cast sto pogledas, i treba gledati posto je bar 50% ljudi koji ovde nesto okace lose odigralo takodje taj gejm pa moze kritika da posluzi...

Link to comment
Share on other sites

Magnus je kupio dagger u 13om minutu. Ti si fejlovao neverovatno sa itembuildom, a Furion je solidno odigrao. Umro je jednom u lane phase i to kada su 2 supporta isla okolo sto ne moze da se izbegne osim ako se neko ne tp-uje sa drugog lejna. Pokusavao je da uradi nesto, ali vi ostali ste igrali PvE i boleo vas je tuki. I naravno da ne moze da se ubije niko u chrono kada imas Midas. Od tvojih teammateova jedino Enchantress ne zna sta radi. Bane je kupio Sentrije, ali dzaba kada nemate nikakav disable za Weavera, a ti nemas PMS, pa Weaver moze da te ukenja kako hoce. Cim si dobio 6. level samo si trebao da pingujes na Weavera i bacis Chrono, NP si tp-uje i ubijete ga i srusite tower, ali ne, ti si bacio Chrono kada je Furionov tp bio na cd, a cak i tu ste mogli da ubijete Weavera ali ti nisi imao nikakav map awareness.

lol pa ja sam prestao da igram kad sam video fid, otisao sam afk iza fontane par minuta, ali setio sam se da se dobija 15 minuta lp pa sam se vratio cisto da leechujem exp i trckam levo desno da me ne report. Igrao sam s kurca ubjali su me na kuli zato sto nisam hteo da bacam magije vec sam samo trckao. Kad sam slikao tad sam i prestao da igram, ili to nisi provalio  [roflmao]

 

Mada posto vidim da si izostavio sve delove koji ocigledno ukazuju da ne igram normalno i da su idiotski rekao bih da si i sam shvatio samo da se pravis lud. 

Early Midas je dobar item za voida.. To da nije efikasan u early naravno, ali nadao sam se da nece da fiduju i da cu imati malo prostora za farm. Ali to zaista jeste moja greska sto sam opet precenio demente.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam i komentarisao na ukupno 3 gejma u ovom topiku. Moguce da su ta 3 gejma jedina koja su postavljena u celom topiku, ali sumnjam.

A posto skidam igricu od 35GB i internet mi nije za kurac sada, zasto da ne pogledam replay?

 

Nisam mislio da te navredim, vec me zanimalo kako te ne mrzi da gledas sve gejmove koje stavimo tu.

 

To je to.

Link to comment
Share on other sites

pa da mogu da ulete prvi i sprže sve sa static fieldom i ostave sve na pola :)

pre, dok static nije bio pasivna, su ga kinezi isto tako igrali, blink + bkb i budžili field do kraja :)

mada, i na stranu to, zeusu treba mobility da bi mogao da juri ljude po mapi, dal bio force ili blink, ili oba, pošto nema nikakav slow, stun, itd :)

 

Kad nije static bio passivna, igram dotu od 2005, uopste se ne secam. A secam se Gamblera, charge abbadona, infernal silencera, etc :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Necu da stavljam link od gejma, jer nisam neki void bio...i ja sam fejlo zestoko!!!!
Void - 5/10/6.... 176/13 cs, 40min... MoM, Crystalys, PowerTreads, Scepter, PMS
E sad savet vas je sta raditi protiv ovakvih heroja...Rubik, Cent, Viper, Silencer i Doom?? 
Posebno kad ti AXE u timu ima 3 11,  Mirana 6 11, a TA 13 5...ja TA nisam znao pomoci da dobijemo gejm iako je covek znao igrati bar za 3400mmr...(s tim da je mec high skill na dota buff-u ako to nesto znaci)
U sustini me samo zanima kako dobiti Cent, Viper, Dooma koje treba tuci ko konje pod sferom a helti jako tesko padaju :S 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kad nije static bio passivna, igram dotu od 2005, uopste se ne secam. A secam se Gamblera, charge abbadona, infernal silencera, etc :D

uh, ne mogu da vratim film koja je verzija u pitanju, sećam se da je imao 0 cd-a, i da je koštao valjda 5 mane i mislim da je neka od verzija gde je blink još uvek koštao 5 mane... ... Kinezi su išli brzi bkb sa njim tad :)

eve ga

 

6.28

  • Static Field reworked

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=36445

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...