Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Meni se upravo desilo nesto slicno. Igrao sa 2 dementna turcina i 2 rusa pikovi su isli ovako, medusa, lone druid, techie. Razmisljao da afk-ujem odma ali reko aj necu nego cu random pa da igram iz zajebancije.

 

Dobio Rastu i otisao mid, u 20 minutu sam im usao u bazu i srusio stranu sa aghanimom a potom sa refresherom dokrajcio. Techie je inace abandovao posto su imali wardove i nikog nije ubio 10 min..... 

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se danas desilo posle ne znam koliko meseci da me neko iz tima odnese u pobedu. Nisam morao da igram lik ih je prebio sam. What a feeling.. 

I to lik je bio rus ali dobro i protivnicki tim je imao 5 rusa tako da ono, ovaj moj je verovatno bio simpanza a ovi njini orangutani. 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ja jesam mnogo dobar nego to je jos 4k pa izgleda kao da sam bog dote.. 

 

edit: Evo upravo sam u ovakvoj partiji afk-ovao. Mirana, Lion i Drow idu btm lane, krenu Mirana i Lion prema runi da vide sta ima, u tom momentu pojavljuje se ursa, sponuje se haste runa. Mirana  pokusava da uzmu haste iako je u dometu za deny posto je Ursa bio blizi, Ursa uzima haste. Ursa udara Miranu koja pokusava da pobegne od Urse sa hejstom, Lion prati pokusava da spasi ali nema nade kratak stun. First Blood Mirana, Lion i dalje se bori. Drow sve vreme ide napred nazad ne zna dal da bezi ili da se bori na kraju dolazi da pomogne ali Lion trci u suprotnom smeru od Drow-a. Lion umire, Ursa double kill. Ursa bezi. Drow, posle 9 levela nema 1 level silence, maksuje Slow i Auru. Tinker mid 1-5 score u 13 minutu.

 

To su 4300 imbecili.. 

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

random bat rider-a,kupi boots i ring na pocetak i go 0-17,sa takvim emo retardima bih postupao kao hitler sa jevrejima bez trunke grize savesti

 

 

http://www.dotabuff.com/matches/919787716

 

 

 

najlosiji PL u istoriji dota 2 igre

 

 

http://www.dotabuff.com/matches/920381643

 

3 puta sam pao u zadnjem tim fajtu...ovakvima bi recimo zabranjivao,ne dotu,nego internet generalno...

Edited by mohr
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.dotabuff.com/matches/931181349 

Placem preko mikrofona molim  ih al bukvalno ih molim da ne ginu, i skaj napravi 4 20 !!! U jednom momentu sam imao 7 2 2 skor - sto je predobro za  voida! 
Zeus je bacio 15 ultyija da VIDI GDE SU PROTIVNICI ! I samo opratite moj LH, a pogledaj protivnicki, prve wardove su moji kupili u 23:46min, sto znaci da su ovi imali fri farm i space created ogroman i opet nemaju 300-400 kripova :(
Koliko su onda moji losi, koliko su protivnici losi, i koliko sam ja los koji ne znam da napravim iteme da sam dobijem 1 vs 5 ili je to prosto nemoguce ! 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jok, 1 mec i odmah znas da li je neko dobar ili los. Cak nema ni veze sto lik nije igrao 2 meseca.

btw koja je poenta kupovanja HoD-a ako ces za 7 minuta da stackujes samo jednom? Mogao si da ostavis lifesteal na Morbid Mask realno.

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...