Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Najverovatnije. Nije mi samo jasno sta postizu sa tom kupovinom accounta sa velikim mmr-om kad su toliko debilni da opet padnu na rejting koji su imali na svom acc-u. Momci iz HON-a su uradili perfektnu stvar odvojivsi evropu od ostatka sveta,naravno rusi su takodje odstranjeni sa evropskih servera. Mogao bi se volvo malo ugledati na momke iz S2 gaminga.

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

da, toga je bilo i wc3-u :) nabijanje statsa i estimejted lvl-a za lovu, ali realno posle nisu ni igrali ljudi, pošto su ih svi prali... A ovde jedan degenerik može da pliva jedno 6 meseci na 5k dok ne spadne na 3k, pošto može da ga sere da mu upadaju likovi koji realno mogu da igraju bez jednog igrača

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Eh to bustovanje...bice toga uvek :) Kad se setim tamo 2007-08 u zlatno vreme Wow-a, ljudi su bukvalno ziveli od bustovanja u areni, bas lepe pare zaradjivali, za nase uslove pogotovo

dan danas se zaradjuju pare od toga. Kod mene u guildu ima likova koji boostaju 500g per win i tako po ceo dan. 1000g=0.50e

Link to comment
Share on other sites

Ja kada afk-ujem prodam sve, kupim Shadow Amulet i odem negde invs camp da leechujem exp. I onda posle 10 minuta cujes debila "lol shaman is making SB!!" ... Znaci zamisli koji je njemu map awareness kada on 10 minuta nije provalio da sam ja afk u jednom mestu, ne samo to nego on u stvari  veruje da ja sve vreme igram i da pravim SB.. 

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...