Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

juce mi je bio najgori dan za dotu... nikad vise partija, a nikad manje pobeda u jednom danu. uglavnom, bilans je 1 pobeda, 10 izbugljenih, -200mmr-a, sjebana karma i zelja za dotom do daljnjeg. da li sam ja sjebao ili rustardi, nebitno je, sta god sam pokusao da uradim nije ispalo kako treba. ne krivim rustarde, jer sam i ja igrao ko govno ceo dan, ali smesno mi je sto i onda kad sam imao siguran win, discuje se iz moje ekipe batica ili se desavaju nevidjeni throw-ovi... moram da odmorim bar danas od degenske igrice!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

moj suppport furion,chick,upg,wards 24/7,pullam,uzeo early sprout(lvl 1 ili 2 nisam siguran),usrali weaver-a ja i drow gore,tp po mapi 24/7

 

http://www.dotabuff.com/matches/848892829

 

i ovaj ruski tard kog branite,to sto je build cest ne znaci da je dobar,pa 90 % ljudi prave mom snipu i voidu a to je trash build,mach sa 2 ostrice,iole dobro pozicioniranje ce svaki put kazniti to...

 

a evo vam i ruski furion sa 3 talismana i blademailom,efikasnost,0 %

 

 

http://www.dotabuff.com/matches/850932288

 

cisto usporedba neka,moj furion bez farma ikakvog sa furionom koji farma shumu,igrano u istom danu...a za invokera sa scepterom,tek no comment,pogotovo kad vidim s vremena na vreme lvl 1 invoke i scepter :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Evo sledeci mec je dobio qojqvu sa istim buildom :) Ne branim ja rusa, vec build. To sto je on retard i ne zna kako da ga igra, kao i ti snajperi i voidi sa mom-om, to je druga stvari, ali ne mozes reci da je build trash. Mom na snajperu je najveca imba, samo ne mozes igrati kao retard sa njim :)

 

Taj build sa talismanima i blademailom jeste early fight build, to sto on sa njim afk farmuje sumu, to je druga prica :)

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

ma portao se on lik,pokusavao je,zato ga nisam h8 ni flame ali uopste nije menjao tok igre i fajtove,sa onom mekom kao prvim itemom gore,totalno sam promenio tok igre a imao sam snipa,drowku,lycana...protivnicki tinker je usrao snipa na midu,7 min je imao travelku a pogledaj kako je zavrsio taj snip na kraju,furion je jedan od najvecih game changer-a na igri ako umes da ga koristis...build cesto ne mora ni da bude bitan,edit> ovaj game sa mnom bi i dagon bio korisniji,cisto da izbaci bar jednog heroja iz igre...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Izvini stats man, nisam te prepoznao. Zamolio bih te da mi ne vracas na svaki moji komentar ovde na forumu, uredu? Jer zadnji put si bacio glupi komentar "ne" bez nikakvo objasnjenje, tako da necu da pricam sa random likove koje nemaju blage veze o cemu pricaju.

idi prozivaj ruse sa tvojim 4.5k mmrom lololo

nisu tebi samo rusi problem već svi mogući ljudi na ovoj planeti, čak si reldzovo i na ljude sa foruma više puta

Edited by YL-
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

do oba je :))

Bas sam pogledao i taj lik ima 70% winrate sa tim buildom na Furionu.

A ti ides na najuseless build na Furionu ikada (rush Midas) u 90% partija. Bukvalno "hey guys, bicu useless u sumi 6 minuta (i ovo je optimisticno od mene) dok nafarmujem midas, a onda cu biti useless jos 3 minuta dok kupim boots i onda cu biti useless jos 5 minuta dok nabavim prvi normalan item". Tako da je tesko reci da si ekspert na Furionu, a build ovaj nisi ni probao a kritikujes.

Link to comment
Share on other sites

na konto tog builda, jedan ludi rus nas je oprao sa 3 nulla i bm-om, imao je 15+ killova, 0 smrti i uvek je bezao par levela od ostalih. probao sam ja posle te iste iteme i nadojio ko najveca nubina. inace, mislim da nema potrebe pricati ljudima koji item da prave i koji je build najbolji, jer na kraju igra se pub gde nema veze sto si izvukao meku u 12om minutu kad ces sledecih pola sata juriti ljude solo po mapi.. isto tako verujem da 3 nulla i bm na prophetu ne bi sluzili kurcu na internationalu protiv kineza.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Bas sam pogledao i taj lik ima 70% winrate sa tim buildom na Furionu.

A ti ides na najuseless build na Furionu ikada (rush Midas) u 90% partija. Bukvalno "hey guys, bicu useless u sumi 6 minuta (i ovo je optimisticno od mene) dok nafarmujem midas, a onda cu biti useless jos 3 minuta dok kupim boots i onda cu biti useless jos 5 minuta dok nabavim prvi normalan item". Tako da je tesko reci da si ekspert na Furionu, a build ovaj nisi ni probao a kritikujes.

 

ja ostavim link furiona gde sam supportam 4 lika ti pominjes midase i cuda,non stop menjam buildove,ako se resim da srusim likove,srusicu ih makar imao 20 smrti,isao midas ili ne,uvek se portam kad god mogu,nikad ne rushujem midas da se zavucem u shumi i ne izlazim...winrate je totalno irelevantan,ima heroja kojih ne mogu da smislim pa imam nerealan winrate a isto tako cesto sa omiljenim herojima gubim partije i winrate ispod 50 %...moze taj lik da ima i 99 % winrate ali sam za njega admirall bulldog himself po skillu i nacinu igranja.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

idi prozivaj ruse sa tvojim 4.5k mmrom lololo

nisu tebi samo rusi problem već svi mogući ljudi na ovoj planeti, čak si reldzovo i na ljude sa foruma više puta

 

4.8k mmr imam, imas gresku!

 

Ja mozda sam izrejdzovao na tebe ili strokan, a sam znas da je to igra, ali ti si bre livao iz 2 partije usred gejma zato sto si fidao i nisi mogao vola da ubodes, i ja sam svedok. I nakon toga si ti mene obrisao iz steam friends liste zato sto sam ti rekao da si debil ( a rekao sam ti da si debil zato sto jesi, livas usred partije zato sto ne znas sta radis ).

 

I ti ces meni da pricas nesto o igricu? Molim te, odjebi od mene.

 

A to sto prozivas mene i mohr kako placemo na tread koji je napraven za toga pokazuje da sam upravo u ovo gore sto sam napisao.

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Eo i ja malo da kukam

 

http://www.dotabuff.com/matches/854080333

 

Turchin OD je prvo nafidao mid pa onda otisao u rage mod i prodao sve iteme i fidovao sa kuririma dok je njegov zemljak random meepo(koji naravno veze s vezom nema) takodje prodao sve iteme i postavljao sentry po celoj bazi. Najlepsi community nema sta :)

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...