Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Previse je ljudi u tryhard fazonu, partije pocinju da smaraju zestoko, sve su iste, isti pickovi, isti itemi, ista taktika...mislim da u zadnjih mesec dana nisam odigrao partiju, a da tu nije bio tide, prophet, rhasta, void, enigma, wraith king, silencer, razor, mirana, tauren, tinker...od 10 heroja bar 6 su ovi. Valjalo bi nesto menjati, neki balance patch, ova trenutna meta mi je dosadna u pm, a videla zaba (mi nubovi) kako se konji potkivaju (pro timovi) pa i ona digla nogu...

Link to comment
Share on other sites

Previse je ljudi u tryhard fazonu, partije pocinju da smaraju zestoko, sve su iste, isti pickovi, isti itemi, ista taktika...mislim da u zadnjih mesec dana nisam odigrao partiju, a da tu nije bio tide, prophet, rhasta, void, enigma, wraith king, silencer, razor, mirana, tauren, tinker...od 10 heroja bar 6 su ovi. Valjalo bi nesto menjati, neki balance patch, ova trenutna meta mi je dosadna u pm, a videla zaba (mi nubovi) kako se konji potkivaju (pro timovi) pa i ona digla nogu...

Captains modovi?

edit:

Izbaksuzira samog sebe, Igor pikovao 5 hard farm kerija i kao just play...

Edited by Komek
Link to comment
Share on other sites

gubim 5 partija zaredom:

 

1.kazem da idem carry safe, oni pickuju pre mene bez reci, ja biram supporta, partija se zavrsava tako sto wk ima blade mail i treads, a slark treads i point booster

2.lik bira 4. heroja lunu preko izabranog kerija, mida i off-a, cudi se posle sto smo izgubili

3.lik kaze keri, ovaj bez reci bira voida, treads / mom / deadalus, ne koristi chrono

4.igramo, dobijamo ih, nas meepo dobro igra, pogine 2 puta u random teamfightovima, niko mu nista ne kaze ili slicno, krece da im salje kurira i slicno

5.kazem safe farm, lik randomuje spectre-a koga sam hteo da biram, pitam ga da mi da, on cuti, fejluje posle kaze da je 'drunk as fuck', wd failuje lane i dolazi kod mene mid kaze da nece da ide odatle

  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kad ti se desi da supportas ruskog am-a i voida na 5 k ratingu 50 + minuta a uz to jos imas i retarda totalnog furiona i decka sd-a koji je prebio igricu i zbog kog mi je najvise zao i izgubis a likovi su braindead armless russtardi,ne mogu da ne pozelim da sam hiro nakamura koji bi se portao u proslost i rekao hitleru gde je pogresio u drugom svetskom ratu,srbi bi mu naravno bili saveznici :DDDDDD

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Spustio sam mmr sa ~4300 na ~3700 raznoraznim igranjem po "PS-u" i supportovanjem ruskih retarda, od kada sam krenuo da pikujem Drow-a, pored već 3 pikovana kerija u mojem timu, iako svi vrište na mene, glava me više ne boli, manje hrčem, i napokon imam winstreak. THNX VOLVO

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma jok, sad sam baš ušao u fullretard autoattack bild... Dominator, Mjolnir, Bkb... Ponekad iskoristim dominator da pokupim nekog centa ili trola iz šume, za stomp ili ensnare, ali nije obavezno! A najviše se obradujem kada imam snajpera u svom timu. Dva fullretard autoattack heroja u timu su uvek bolja jednog

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kad vidim da su ljudi kreteni trudim se da pickujem nekog support pushera, tipa Shadow Shamana, Dazzlea, Windrangerku... Wardujem i pushujem 6 towera, i kad stignem do baze, chekam da vidim dal' su ostala 4 idiota sposobna da dovrshe partiju.

 

Mada josh uvek nisam pocheo da igram ranked, mozda mi ovo uspeva jer igram i sa i protiv brainless likova.

.

Link to comment
Share on other sites

Izgubio sam 9 partija za redom, sa kakvim sam sve ljudima igrao to nikad nisam doziveo, sinoc pobedim jednu napokon sad igram partiju odjednom bristle odlucuje da fiduje i afkuje, ali se pomeri cisto da ne dobije abandonment, srecom imam riportove inace bih bio jos frustriraniji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...