Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Ti (i tower) si tada rekao "build je trash" i kada je neko rekao da nije do builda, nego do igraca, rekao si "do oba je". Znaci po tebi je taj build sranje. Cak je u toj partiji sto si ti igrao, u protivnickoj ekipi bio samo 1 bkb.

Tada je taj build bio potpuno sranje (citaj "ne valja ni u jednoj sitaciji"), a sada je "legit vs tima gde ni jednom heroju bkb nije core". Odluci se.

Link to comment
Share on other sites

to nije novi build pa da nesto posebno sad raspravljamo o tome,vidjao sam ga i na doti 1 i i dalje nikad necu ici taj build i za mene jeste trash,ali u ovoj situaciji vs na'vi-a apsolutno razumem zasto je bone7 isao taj build iako ne znam sta je pravio posle toga,medjutim taj build mnogo oslabljuje furiona za late game a to je ono po cemu je heroj prepoznatljiv,failuju li early/mid game,taj furion ce tesko izvuci late,a sto se mog gejma tice,jel me zezas il se pravis lud ? covek je protiv undyinga,meepa,razora,dazzla isao BM,jedino je vs sky-a bio dobar...nije ni cudo sto je zavrsio sa 10 smrti iliti smrt na svake 3 minute...

Link to comment
Share on other sites

http://steamcommunity.com/id/sonikxm/


Siptar ili stagod koji je video da se zovem Vladimir pre pocetka partije i ucinio sve sa tibmerom da ne uzmem kripa sa weaverom... i vice sve vreme Vladimir majka ti kurva :) To jedino izgleda zna na srpskom...

edit:

Sledeca partija pugna abandonuje jer nije blokiran creep ward nego stavljen ward tako da solo lejn vidi da li mu dolaze da ga gankuju...

Edited by Komek
Link to comment
Share on other sites

Uzmemo trilane za gore, spectre + 2 sapporta, invo uzme mid, i napisemo 10 puta uzmi heroj za offlane. Lik ladno uzeo pudge, i tako zajebao ceo laning. Morao je invo da ide wex/quax offlane, a pudge mid.

 

Pudge je bio level 6 na midu kad je kunka bio level 8, nije gankovao do 10ti minut ni jednom, a da ne pricam o tome kako je pogodio bukvalno 5 hooks u ceo game.

 

http://www.dotabuff.com/matches/870796828

Link to comment
Share on other sites

sinoć igramo roflcopter, storm, luna, venge i rhasta, protiv dp-a, abandona, vivera, pa i potm...

ja prebijem lajn sa kopterom protiv pa i potm, sabijamo ih, 18ti minut sve t2 kule smo srušili, ludilo, nema šanse da gubimo, i na kraju nas sjebu u 3 timfajta i izgubimo, naravno luna retardirana je otišla eaglehorn mesto bkb-a :D:D

mislim, nisam čak ni bio ljut, čak sam bio zadovoljan što su preokrenuli partiju :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja igram ujutru oko pola 2,upadnhu mi 2 srbina i dva retardirana rusa...void je za 25 minuta imao mom i power treads usput je nafarmao je lunu i i PA ko car,a njegov brat jugger je uzeo arcane i jos i jos nesto nzm sta. a ni ovi srbi sto su igrali samnom nisu bas najbolji...rusima zelim istrebljenje i najsporiju smrt... Nek naprave poseban dota klijent za tu umobolnu naciju

 

 

www.dotabuff.com/matches/873042572

Link to comment
Share on other sites

Necu vise da igram pre 5-6 sati majke mi.

 

Uzme lik mid invoker, uradi 6-7 min midas, i nije ni jednom gankovao, nije uzeo tower mid sa double forge spirits, umjesto necro 3  jer nam fali dmg lik radi force i 2 silence nakon sto je brood uradio, takodje nije bacao sun strike namerno ( utripovao se lik bio, ili trolao nas ne znam ). Ja imao pre 10 min dager, trebao je samo da dolazi da uzmemo towere i dobili bi game, jer late ne bi smo nikako.

 

Ne znam kako igrace od ovaj tip ustvari imaju iznad 4k rating, majke mi. Retard mutavi glupi ode mid 25 minuta, farmuje woods sa midas ne radi nista i igramo 4-5 bukvalno ceo game, jebem mu mater retardiranu.

 

http://www.dotabuff.com/matches/873697960

 

Toliko je bio los sto i igrace od protivnicki tim su rekli da ce da ga reportuju, majmun mutavi.

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...