Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

mutovano govno bez steam profil-a uzima mid sam morphom,na lvl 1 skilluje waveform,ok,mozda eventualno bude neki gank,ali nemaju njukova,umire prvi put od pande na midu,spamuje well played ceo game,umire drugi put posle gank-a sb-a iako su mu momci sa easy lane-a rekli xyz puta,krece da kupuje kurire,salje ih protivnicima i fida on purpose,pa takvom govedu ne znam sta bih pre pozeleo...i kako taj lik uopste ima 4.8 k mmr

 

 

http://www.dotabuff.com/matches/861160309

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako vama, ali ja u poslednje vreme u 10 partija pitanje je da li odigram 5 krstenih...ovih ostalih 5 zali Boze vremena i nerviranja, ljudi su pocevi masovno da rejdzuju, kvituju, idu afk, pickaraju se jedni sa drugima celu partiju i tako u krug...

 

Sad odigram dve partije zaredom sa istim likom koji je u tripu da kad izgine, a obe je izginuo u prvih 5 minuta, nesto tu izrejdzuje, kao ode u sumu farma (jedna partija Bristle druga Sniper), solira, bleji par minuta na fontani, svira kurcu, nece da igra sa timom, celu partiju igras fakticki 4vs5 i naravno izgubis...ali aj da mu je neko nesto rekao, tipa "e nub si, poginuo si" ili sta vec, nego niko nista! Jebe mi se sto sam izgubio nego sto mi budaletina potrosi maltene 2h bezveze, umesto da sednem i opustim mozak malo, nerviram se kao idiot, jebem ti vise i dotu, kolicina retardiranih partija postaje neizdrziva...

Link to comment
Share on other sites

Afk-ovao do 3k i reko aj necu vise afk i igracu ozbiljno. Posle desetak dana stigao do 3900. Boze mili, podsetio sam se kakvi debili igraju u 4k.. Mozda nisam osetio prvi put zato sto sam prosao kroz 4k afk-ujuci pa se nisam nervirao. Kada kazem 4k mislim na ljude 3500-4500.

 

U 4k igraju ljudi koji ne znaju item build, skill build, nemaju map awareness a positioning ne znaju ni da postoji u igri. Sve je to ok navikao sam ali ne znaju cak ni na koje linije da idu i koji heroj ima koju ulogu.. 

 

Vreme je da se vratim afk-u da ne bi umro u 30oj..

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Afk-ovao do 3k i reko aj necu vise afk i igracu ozbiljno. Posle desetak dana stigao do 3900. Boze mili, podsetio sam se kakvi debili igraju u 4k.. Mozda nisam osetio prvi put zato sto sam prosao kroz 4k afk-ujuci pa se nisam nervirao. Kada kazem 4k mislim na ljude 3500-4500.

 

U 4k igraju ljudi koji ne znaju item build, skill build, nemaju map awareness a positioning ne znaju ni da postoji u igri. Sve je to ok navikao sam ali ne znaju cak ni na koje linije da idu i koji heroj ima koju ulogu.. 

 

Vreme je da se vratim afk-u da ne bi umro u 30oj..

 

ili prosto da se ne nerviraš toliko zbog gluposti :) nego igraš sa nama lepo 5na5 i uživaš! :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...