Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

44 minutes ago, Junkie said:

Pa kad pregaziš nekoga, da zna da imaš meku dušu zapravo...

haha, true 🙂

17 minutes ago, Zwerko said:

Moram priznati da sam bio fasciniran činjenicom da su dva odvojena debila u Beogradu nabavili dva narandžasta Lamborghinija... Ja sam u startu mislio da je to isti auto kad avaj... 

ako misliš na baku, ja sam mislio da on ima onaj lambo suv a ne obični lambo a i da nije narandžast, ali možda je bio neki poseban rabat na lambo narandžaste boje!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, reki said:

meni deluje da se ovaj debil nece smiriti dok ne ubije nekog a i tad je pitanje sta ce biti... ne vidim nacin

ili neko njega ubije ofc

Bukvalno je to end game za njega

13 hours ago, dovlagsi said:

Iskulirajte i ne idite u Budvu 🤷🏻‍♂️ 

Odlazak tamo je samo za low IQ ekipu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Imao je žuti Lambo SUV, ali je onda došao na neki event sa narandžastim običnim Lambom pa su mi posle objasnili da to nije isti kao što vozi i ovaj Pana čak je i drugi model, nisam baš ulazio u detalje, samo mi je neverovatno da su oba narandžasta... 

opa, moja greška.

onda je def bila neka vikend akcija na kupovinu narandžastog lamba!

(ofc da su oba rent-a-car :))

38 minutes ago, killYg0r said:

Odlazak tamo je samo za low IQ ekipu

bio sam u budvi igrom slučaja prošle godine jedan dan (jer sam low iq! 🙂 i imao sam potpuno drugačija sećanja ono od pre 20 godina, kad je tu i tamo to imalo nekog smisla, sad je gore nego vračar historical koliko se izgradilo i to kuće jedne na drugim a onda povrh toga pošto je jelda za letovanje imaš onako one štendere pa se suše gaće i dušeci razbacani svugde, nema nikakvog reda, haos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovaj lik bukvalno dok ne zgine neće se smiriti.

Pevač Darko Lazić osuđen je na novčanu kaznu od 190.000 dinara i 10 meseci zabrane upravljanja vozilom samo nekoliko sati nakon svadbe.

Podsetimo, Darko je bio je za volanom „BMW“ iako ima zabranu vožnje do februra naredne godine, a policajcima na uviđaju dao je češku vozačku dozvolu jer mu je srpska oduzeta prenosi Telegraf.

On je naleteo na kombi i tom prilikom je napravljena samo manja materijalna šteta. Povređenih nije bilo.

Inače, Laziću je oduzeta vozačka dozvola zbog velikog broja kaznenih poena, a ima zabranu vožnje do februara 2024. godine.

Njemu je vozačka oduzeta 2013. godine.

Link to comment
Share on other sites

Meni je u celoj priči fascinantno kako ne postoji niko od tih koji ga očigledno štite da bude u fazonu "ajde malo povuci ručnu, nemoj svakih par meseci da praviš udes, kao ipak si javna ličnost nekakva". U smislu da sad on tu vozi nešto normalno po gradu koga bi bolelo dupe da li ima dozvolu ili nema. Jer kao u odnosu na dosadašnji track record njega kada pandur vidi za volanom bi odmah trebalo da vodi na doživotnu robiju, kakva vozačka iz Nemačke, Češke, šta već... 

Edit: a drugo pitanje je ako mu je vozačka oduzeta 2013. kako ima zabranu do februara 2024? Ne znam da igde ima neki institut oduzimanja dozvole na 10 godina, ima na godinu dana ili trajno, ili sam ja nešto pogrešio?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

verovatno mu je bila oduzeta 2013 zbog nečega, pa vraćena 2014, pa onda je prolazio samo sa manjim prekršajima sve do 2023 kada je dobio zabranu opet do 2024 ili tako nešto, nego nije baš na novinaru sad sve to da proverava!

1 hour ago, Zwerko said:

kada pandur vidi za volanom bi odmah trebalo da vodi na doživotnu robiju, kakva vozačka iz Nemačke, Češke, šta već... 

piše i u članku tj. Okanović se javio, kad se oduzeme dozvola ona se odnosi na lice a ne na dozvolu samim tim sa bilo kojom drugom takođe ne sme da upravlja vozilom kod nas.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, FATA said:

 

jel neko proverio taj izlaz ili tako nešto, jer nije ovo prvi put (a ni peti, nego tipa deseti) da izlaze na autoput i voze u suprotnom smeru? ok, ovi deluju kao mentoli, ali možda je stvarno negde neki izlaz čudnije obeležen ili ne mogu da se skapiraju ljudi.

da se ispravim - ovi su očigledno neki debili, ali pitanje ostaje i dalje za ove koji su da kažemo normalni pa zalutaju.

Link to comment
Share on other sites

prekjuče sam vozio po Milošu (no homo), uključio se na autoput kod Ljiga, imaju one ogromne šake i "STOP - VOZITE U POGREŠNOM SMERU" znakove/signalizaciju, al' ne mogu da kažem da me klip iznad nije malo uplašio bemtiživot =o

Edited by evgeniy
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, evgeniy said:

prekjuče sam vozio po Milošu (no homo), uključio se na autoput kod Ljiga, imaju one ogromne šake i "STOP - VOZITE U POGREŠNOM SMERU" znakove/signalizaciju, al' ne mogu da kažem da me klip iznad nije malo uplašio bemtiživot =o

sad čitam po netu, piše da su kao omanuli smer, ne znam kako i da ovo što su mahali je kao da signaliziraju. meni je više delovalo da su mahali u YOLO fazonu, ali evo ne znam sad.

a iskreno mislim da nije frka kad imaš te ogromne STOP šake i tako to, tu nije tako lako omanuti, najopasniji su oni delovi i uključenja gde se ili još radi ili se nešto dele trake, ili se uključuješ pa nije baš sigurno gde - nije mi nerealno da se tu neko zezne.

Link to comment
Share on other sites

Аl kojom logokom nastavljaju da voze i to još trakom za preticanje? Makar u zaustavnu da odu...

Najgenijalnija teorija mi je da kad promaše izlaz okrenu i vraćaju se kontra da ne bi kružili, prvo - može li se biti tolikim retardom, drugo, opet - što ne tera zaustavnom?

Ovo me podseti na nešto što sam već verovatno pominjao, kad mi se na isključenju sa sutoputa u švabiji lik vraćao u rikverc, promašio skretanje. A izlaz oštar i uzak, auto-i-po, i zavijen na desno i grli brdo, ne vidiš ništa, samo se stvorio lik ispred. Nezaboravna situacija, ni sam ne znam tačno kako sam zakočio i izbegao ga.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, killYg0r said:

Ovaj mucenik iz belog auta nije imao nikakve sanse svakako i nadam se da ce imati sto manje povrede.

žena neka, ako sam dobro skapirao prevezena je u Zemun ali je u ok stanju i svesna.

10 hours ago, millanče said:

Аl kojom logokom nastavljaju da voze i to još trakom za preticanje? Makar u zaustavnu da odu...

 

ako izuzmemo ove, jer i dalje ne znamo dal' su namerno ili slučajno, mislim da se tu ljudi dosta pogube, što je i smisleno. kao krenuo si skroz desnom (jer tako bi inače išao da su dva smera ili da hoćeš da staneš sa strane) ali ti je sve zapravo kontra, pa treba da odeš u skroz levu. a ako slučajno neko ide u susret opet je teško odreagovati jer ti se duplo više skraćuje vreme nego kad idete u istom smeru jelda (pošto on ide ka tebi a ti ka njemu a "ne jurite se"). I meni bi bilo logično da odma' seče i 'vata zaustavnu pa da makar ima veće šanse.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lucky said:

žena neka, ako sam dobro skapirao prevezena je u Zemun ali je u ok stanju i svesna.

ako izuzmemo ove, jer i dalje ne znamo dal' su namerno ili slučajno, mislim da se tu ljudi dosta pogube, što je i smisleno. kao krenuo si skroz desnom (jer tako bi inače išao da su dva smera ili da hoćeš da staneš sa strane) ali ti je sve zapravo kontra, pa treba da odeš u skroz levu. a ako slučajno neko ide u susret opet je teško odreagovati jer ti se duplo više skraćuje vreme nego kad idete u istom smeru jelda (pošto on ide ka tebi a ti ka njemu a "ne jurite se"). I meni bi bilo logično da odma' seče i 'vata zaustavnu pa da makar ima veće šanse.

Razumem ja tebe, ne razumem KAKO uđeš greškom od početka na autoput, da li izlaz upotrebils kao ulaz, i kako i gde to može da se desi? 

Jedini polusmisao vidim u tome da si prvo normalno ušao na autoput i vozio, i iz nekog razloga (promašio isključenje, ili neki izazov opklada snimanje ludila) i SVESNO okrećeš i krećeš kontra, ali onda zašto ne zaustavnom???

Opet "overthinkujem" oko budalaština, zar ne? :(

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, millanče said:

Razumem ja tebe, ne razumem KAKO uđeš greškom od početka na autoput, da li izlaz upotrebils kao ulaz, i kako i gde to može da se desi? 

Jedini polusmisao vidim u tome da si prvo normalno ušao na autoput i vozio, i iz nekog razloga (promašio isključenje, ili neki izazov opklada snimanje ludila) i SVESNO okrećeš i krećeš kontra, ali onda zašto ne zaustavnom???

Opet "overthinkujem" oko budalaština, zar ne? 😞

i da i ne ... kao što rekoh, ako je svesno i ako je challenge, nema šta dalje da pričamo, to je jasna priča.

ali postoje situacije kada se put iz dvosmernog pretvara u autoput ili gde autoput nije završen pa se pretvara u dvosmerni, vraća u autoput, događa se da te situacije nisu baš najbolje obeležene.

specifično je kod ovog miloš veliki puta bilo desetak takvih situacija, što navodi na zaključak da tamo negde možda postoji nekako slabije obeležen izlazak ili ga ni nema.

sad svi možemo da se pitamo "kako-kako" ali ljudi ili ne razmišljaju ili nisu sposobni da razmišljaju 🙂 kako imaš svakih X meseci lika koji vozi kružnim tokom u suprotnom smeru sa nekom unezverenom facom? vidiš da nije challenge već je prosto lik pogubljen u vremenu i prostoru jer tipa prvi put vidi kružni tok u životu. isto tako možda neko prvi put vidi autoput 🙂

pa pisao sam ovde kad je lik iz pravca starog sajmišta izlaz kao ušću krenuo pravo u našu traku iz bul.nikole tesle u kontra smer - eto tako se to desi 🙂 iako ima znak da mora da ide levo, bajko nastavio pravo i to još nije ni pogodio svoje tri trake za taj smer već uleteo u naše 🙂

a recimo svaki put kad idem višegradskom iz savske ljudi misle da je dvosmerna pa stanu u drugi smer a isto vole da rade i u Đerdapskoj. provalio sam da je to kod tih ulica što su jednim delom dvosmerne a drugim jednosmerne - prosto voze ljudi na autopilotu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

i da i ne ... kao što rekoh, ako je svesno i ako je challenge, nema šta dalje da pričamo, to je jasna priča.

ali postoje situacije kada se put iz dvosmernog pretvara u autoput ili gde autoput nije završen pa se pretvara u dvosmerni, vraća u autoput, događa se da te situacije nisu baš najbolje obeležene.

specifično je kod ovog miloš veliki puta bilo desetak takvih situacija, što navodi na zaključak da tamo negde možda postoji nekako slabije obeležen izlazak ili ga ni nema.

sad svi možemo da se pitamo "kako-kako" ali ljudi ili ne razmišljaju ili nisu sposobni da razmišljaju 🙂 kako imaš svakih X meseci lika koji vozi kružnim tokom u suprotnom smeru sa nekom unezverenom facom? vidiš da nije challenge već je prosto lik pogubljen u vremenu i prostoru jer tipa prvi put vidi kružni tok u životu. isto tako možda neko prvi put vidi autoput 🙂

pa pisao sam ovde kad je lik iz pravca starog sajmišta izlaz kao ušću krenuo pravo u našu traku iz bul.nikole tesle u kontra smer - eto tako se to desi 🙂 iako ima znak da mora da ide levo, bajko nastavio pravo i to još nije ni pogodio svoje tri trake za taj smer već uleteo u naše 🙂

a recimo svaki put kad idem višegradskom iz savske ljudi misle da je dvosmerna pa stanu u drugi smer a isto vole da rade i u Đerdapskoj. provalio sam da je to kod tih ulica što su jednim delom dvosmerne a drugim jednosmerne - prosto voze ljudi na autopilotu.

Ukratko, odvgor na moje pitanje je da prosto ima debila i da koncentraciaj raste. Fascinantno je kojiko svi imamo onda takvih primera i priča, verovao sam da je ovaj moj Turčin što polako piči u rikverc isključenjem jer jbg omašio - da je to nešto nešto jedinstveno, ono kod nas redovno pet puta gore stvari rade.

@Dule_smor bukvalno to, brate, ušao je u konta-smer na AUTOPUT, i kao diže ruku, izvinite, hrkljuš i "DO MENE!" i piči dalje :o Kao da je slučajno zabo neku jednosmernu u Obrenovcu u kojoj ionako prođe 6 auta na sat pa ajde sad teraj jebiga do kraja... Darvin je svoje ovde već nagradio i odradio, koliko vidim.

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, killYg0r said:

Kako onda objasnjavamo sto je Indija broj jedan zemlja na svetu : (

zato sto je to potpuni dokaz darvinizma. Ima ih preko milijardu, dakle bice ih vise procentualno pametnijih od srba.
Plus, jedan od stubova darvinizma je i da najjaci opstaju, a tamo moras biti jak da opstanes.

Inb4, jaci su i pametniji od tebe i mene 😄

 

Oko nesrece, da i ja kad sam se vracao iz vrujaca video sam te znake STOP POGRESAN PRAVAC. Sto znaci da se vec desavalo da se ljudi zajebu - uzas

Ono sto meni nije jasno, sta je razlog da voze suprotnom trakom a ne da stanu. Dal je razlog sto su podmazali zivot ili su debili ili su se snimali za instagram, bukvalno me zanima jako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Brate ako ti se vec desi da si usao u pogresan smer na autoputu onda odmah stanes u zaustavnu traku i ukljucis sva 4, a ne vozis brzom trakom i signaliziras ljudima rukama iz kola, to je vec za Darvinovu nagradu.

ne pričamo o ovim likovima, ja sam to isto gore napisao iako sam video da negde pišu i da su pogrešili - lik koji je vozio je valjda imao 56 godina, ne bih ga baš svrstao u kategoriju #pungas #tiktokchallenge likova. ali kažem, ne znam, komentarišem samo na osnovu ovoga iz medija.

3 minutes ago, f4ts0 said:

Ono sto meni nije jasno, sta je razlog da voze suprotnom trakom a ne da stanu. Dal je razlog sto su podmazali zivot ili su debili ili su se snimali za instagram, bukvalno me zanima jako.

ako je istina da je vozač imao 56 godina ja bih to pripisao tome da se "oduzeo" - isto kao i pre x meseci onaj trener fudbalski sad mi stade mozak ime - i on je vozio u suprotnom smeru dok se nije skucao (doduše ne ovako ludo).

ako je vozač neki mlađi onda bih mogao da pomislim i da je tiktok challenge.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se sticajem okolnosti juče popodne baš vraćao tuda jer tast ima plac tu kod Obrenovca i ta deonica mi baš super da ekstra brzo stignem kući, međutim kad sam ja stigao već su panduri bili blokirali ceo autoput i izbacivali kola na Obrenovački put. Međutim da žena nije htela da pije još jednu kafu bukvalno bi došli u to neko vreme na taj deo autoputa što mi baš onako pravi nelagodu u stomaku što bi se reklo. 

Druga stvar koja mi ovde deluje da kažemo dobro jeste da kada pogledaš ovo je među najtežim sudarima koji mogu da se dese auto koji je udaren je čini mi se i20 po onom snimku, a ta žena ili žene su ipak prošle samo sa nekim povredama, u smislu jbg ipak ti bezbedonosni sistemi u kolima novije generacije služe nečemu da te zaštite kad naletiš na budalu u bukvalnom smislu te reči. Skoro sam od neke rođake čuo i za neku njenu drugaricu koja je imala sudar negde tamo iza Sava Centra, u novijoj BMW petici se isprevrtala nekoliko puta (inb4 koliko je brzo vozila kad se tolika limuzina isprevrće?!) i "samo" je polomila obe ruke. Mislim nije dobro, ali cenim da bi u puntiću tu prosto bio kraj karijere... 

A ovo za vožnju u suprotnom smeru mi prosto deluje bezveze diskusija u smislu da ne vidim nikako kako bih opravdao mentola... 

 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, f4ts0 said:

zato sto je to potpuni dokaz darvinizma. Ima ih preko milijardu, dakle bice ih vise procentualno pametnijih od srba.
Plus, jedan od stubova darvinizma je i da najjaci opstaju, a tamo moras biti jak da opstanes.

Inb4, jaci su i pametniji od tebe i mene 😄

I bubasvabe prezivljavaju vec dosta dugo

4 minutes ago, Zwerko said:

A ovo za vožnju u suprotnom smeru mi prosto deluje bezveze diskusija u smislu da ne vidim nikako kako bih opravdao mentola...

Ne treba nam opravdanje, treba nam odgovor na pitanje zasto, kako i sta ce da se uradi da se spreci ovako nesto u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...