Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

3 hours ago, togFU said:

Prvo, lepo je što poznaješ metode kojima se služe političari, da nemaš ti možda nekog iskustva u politici? 😄

 Možda zato što se zakucao u ogradu neke ambasade ili tako nešto (vidim nekog vojnika na slikama + koliko poznajem BG u tom kraju jesu neke ambasade), tu je naravno i faktor atraktivnog automobila pa su prolaznici odmah fotkali itd itd... da je negde van grada možda bi i uspeo da zataška nekako...

Imali smo i mi ministra čiji vozač pregazi ženu na pešačkom 😄 doduše niko nije baš vozio McLarena 😄 

Jesu tu ambasade, ali što kaže Absolute nije to ulica u kojoj je nešto baš prometno. Da je zvao glavnog gazdu, koji jbg živi baš blizu mogla je opušteno da se pošalje ekipa njegovog obezbeđenja da to sve sredi i reši i da se ne pojave zvanično ni panduri, ni hitna niti išta slično. Međutim verovatno je bio ili pijan ili nešto ili je prosto dovoljno bahat da ga zabole kurac (jer u suprtonom ne bi ni vozio McLarena po BG) i onda je regularno sve bilo, novinari naravno imaju insajdere kod pandura i hitne i to se odmah sazna sve. E posle je bila naknadna pamet pa se o ovome zna u Šolakovim medijima, na Twitteru i opskurnim internet forumima, niko drugi u Srbiji pojma nema da se to desilo. U smislu oni koji su već protiv Vučića će to videti i znati, oni koji su neutralni ili naginju ka njemu će misliti da je neka izmišljotina. Kao što je bilo i da je izmišljotina kad je neko njegovog tog McLarena pre par godina slikao ispred predsedništva. 

Mada moram priznati da mi je fenomenalno što su na primer skinuli tablice sa McLarena kad su ga odvozili - kao ima ih 200 u Srbiji pa se neće znati čiji je [:D] Logika Mini Countryman slučaja [:D]  

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ubeđen da bi oni lagano zatvorili ulicu na početku i na kraju i zabranili prolaz svakome dok se ne raščisti situacija.

Verujem da im je problem upravo i bio zbog ambasada jer bi onda izbila cela frka što ambasade nemaju slobodan protok i pristup svojim objektima itd, pa nisu mogi da se zezaju na tu temu 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

oduševljava me kad izmišljaju ovo što se nije desilo 🙂

Quote


- Sara je i dalje sve vreme uz bebu pa njen partner i ona nisu izašli sinoć nigde, ali ju je on pozvao da siđe u dvorište. Kada je izašla napolje, usledio je potpuni šok jer je ispred njihovog doma ugledala ogroman luksuzni mercededes benz maybac S class. Bila je veoma uzbuđena, čak je i zaplakala zbog ovakve pažnje svog emotivnog partnera - rekao je izvor.


- Raznežila sam se jer je reč, pre svega, o divnom gestu. Auto je udaoban za bebu i mene i to je ono što je važno - kratko je izjavila Soraja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Vidis da je udoban za bebu. Majbah za svako dete!!!

Meklaren za svako trece!!!

misliš udaoban? 🙂

bukvalno su izmislili sve oko nečega što se možda zapravo nije ni desilo. 

treba imati maštu 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Jose Jimenez said:

40 vozila, bar jedna osoba stradala

 

sećam se jedne godine vraćao sam se iz Zagreba za Bgd, i bukvalno jedno 10km nakon izlaska iz Zagreba zavesa od magle, videlo se manje i nego na ovom snimku.

i sve vreme samo cepaju u levoj traci kola 100 na sat, potpuno mi je to neverovatno bilo.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, manson said:

Pa ne voze desnom, a levom preteknu koga treba, pa se vrate u desnu. Nego svako vozi trakom koja mu odgovara, i brzinom kojom hoće, nego vozi 120-130, nego 100, neko i sporije.

 

pa ono, nije to puno nešto drugačije kod nas 🙂 možda samo imamo manje automobila na autoputu pa se teže primeti, ali imaš i tu careve koji cepaju levom trakom 120 sve vreme i ne pomeraju se, osim kad dođe neki još veći car sa 250 na sat koji im amblenduje da se sklone da bi on prošao 🙂

doduše nemam baš dobar reper sa USA, tamo sam bio na autoputu uvek u gužvi pa je onda nebitno 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, manson said:

Kao u USA 🙂 ovako recimo

Konacno osoba koja razume ovu situaciju. Meni su ti likovi za odstrel.

Zapitao bi se neko ali to je "samo saobracaj" e pa nije, nego ogledalo drustva i mozga te osobe.

Koja je ili glupa pa ne razume pravila saobracaja, ili ga boli dupe za bilo koga drugog na svetu.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dovlagsi said:

U ja sam čuo baš strašne priče za USA u vezi sa tim autoputevima. Mada ono kapiram da je svakako teže voziti u Mumbaju ili Istanbulu 🙂

nisam imao prilike da vozim u Mumbaju 🙂 Istanbul jeste haos ali je nekako i dalje sve po ulicama, uličicama itd, ne razvija se tolika brzina vožnje, osim na onim putevima iz grada ali i oni su nekako svi krivudavi. Kod amera imaš te dugačke ravne autoputeve, pa je verovatno i to malo drugačiji koncept i veća frustracija kod normalnih vozača.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...