Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Kakvo je stanje u pravosuđu i ovo je dobro :c

 

Ne znam da li smo pominjali ovaj raniji slučaj, gde je lik od 21 godine dobio 6 godina maloletničkog zatvora, a ubio je dvoje ljudi (jedno dete od 12 godina).

 

https://nova.rs/vesti/hronika/vozac-audija-smrti-koji-je-u-nisu-ubio-dvoje-ljudi-na-trotoaru-sluzi-kaznu-u-maloletnickom-zatvoru/

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, manson said:

nije mi jasno šta je radio ovaj vozač kamiona, osim ako nije doživeo srčku pre prelaska pruge.

prvo svaki pružni prelaz se toliko raspada da i da hoćeš ne možeš brzo preko njega, a ovaj lik još vozi i kamion a ne formulu.

a onda imaš prelaz koji je generalno ravan, nije neka "krivina" pa da ne vidiš voz koji je verovatno još pride i svirao.

bukvalno mi deluje da je ili hteo da izvrši samoubistvo ili ga je strefila srčka pre toga pa nastavio da ide napred. znam da je malo verovatno ali to mi je jedino što mogu da prihvatim ovako na prvu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Quote

 

Na uglu Kneza Miloša i Nemanjine u Beogradu došlo je do sudara između tramvaja i autobusa, u kojem su lakše povređene četiri osobe.

Do udesa je došlo nešto pre osam sati.

Sudarili su se tramvaj na liniji 7 i autobus sa linije 85, prenosi RTS.
Povređena je žena koja je upravljala tramvajem i još tri putnika.

U autobusu, u trenutku nezgode, nije bilo putnika.

 

kako uspeš nedeljom u 7 ujutru da napraviš sudar autobusa i tramvaja 🙂

osim ako se ovaj u praznom autobusu nije zaleteo niz kneza miloša jer "nema nigde nikoga".

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Lucky said:

palo je i meni to napamet ali brate vozi tramvaj, samo treba da koči i dodaje gas 🙂

E, moj Laki.

Moja žena vozi 20 godina, pa kad kažem levo, ona skreće desno :c

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kaže, dobijao je i pre kazne za brzu vožnju ali ovako nešto mu se nikada nije dogodilo!

vodite računa, lete ljudi na sve strane.

 

Zagrebačka policija započela je kriminalističko istraživanje nad 23-godišnjakom koji je svojim Mercedesom juče oko 22 sata na parkiralištu trgovačkog centra Supernova na neslužbenom "car meetu" u Buzinu naleteo na tri pešaka i automobil u kojem su nakon udara povređene još dve osobe.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Videh ovo danas i jedino mi razmiljanje kao jebote ostaće neki ljudi osakaćeni (na sreću bar zivi) a zasto? Zato sto je neko hteo da pokaze dinamicnu voznju...

Mislim jasno mi je da je to situacija u 90% dogaÄ'aja u ovoj temi, ali mi je ovo kad lete unaokolo bas bilo stresno, kad ne vidis nemas toliko povezanost sa dogadjajem...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude baš naša policija uvek najgora :))

Na društvenim mrežama su se najavljivala ovakva okupljanja. Policija nije došla ni kad su je zvali iz Supernove, nego tek nakon nesreće
Takozvani "car meetsi", okupljanje ljubitelja nabrijanih automobila održavaju se gotovo svakoga vikenda na nekoliko lokacija u Zagrebu. U posljednje dvije godine takvi su susreti postali sve češći. Na društvenim mrežama objavljivane su informacije o mjestima i vremenu njihova održavanja. U posljednje dvije godine takvi su susreti postali sve češći. No policija, premda je bila pozvana prije nesreće, došla je tek nakon što se 23-godišnji vozač Mercedesa Jan Ehrlich zabio u ljude. 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, killYg0r said:

Ovaj Milance kasni deceniju!

Mora da sam previše kukao što imam kaznu za 54km/h u naselju i jednu za neupaljena svetla u podne, pa me algoritam targetovao da se izuserava malo :D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...