Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma nije mi niko digo nalog nego smo imali neku raspravu na institutu vezanu za gej prava i za njihovu socijalnu sredinu, pa cisto eto zbog toga.  Ne znam cemu taj rant :)

 

Nije rant nego jednostavno ti je postavka cela "blesava" i ti to znaš. 

Link to comment
Share on other sites

Nesto bas razmisljam, da li bi mogao da postoji topic na ruru koji bi bio pandan klinke sa chata ali za gej populaciju. Mislim ukoliko bi postojala neka odredjena gej komuna na RURu da li bi takav topic mogao da opstane i da li bi ga iko drugi pratio osim njih. 

Mislim da smo jos uvek vrlo homofobicni za tako neku akciju.

 

112255.gif

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, svakoj pobedi ponedak dođe kraj, ali je bitno odmah krenuti u nove bitke i vojevati nove uspehe i pobede!

 

SAD

NEMA STAJANJA BRE

AJMO

:D

спавао сам два сата, али без обзира на све побеђујем овај дан лагано!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ma nicky mi je poslao to u fazonu "doing it wrong", posle mi je objasnio da je za pola rura, pa sam mogao da obrisem ime bar...

no, naravno, plus sam joj pechovao windows! jedino mi je trebalo oko 10 minuta da skapiram kako da ugasim jebeni avast, posto iako sam ubacio taj loader kao excepshn, ovaj ga opet baci u vault kad pokusam da ga pokrenem

 

uzgred, odgledah sinoc ovo sa njom, i plakao sam kao pickica u nekim momentima

Seeking-A-Friend-For-The-End-Of-The-Worl

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma nicky mi je poslao to u fazonu "doing it wrong", posle mi je objasnio da je za pola rura, pa sam mogao da obrisem ime bar...

no, naravno, plus sam joj pechovao windows! jedino mi je trebalo oko 10 minuta da skapiram kako da ugasim jebeni avast, posto iako sam ubacio taj loader kao excepshn, ovaj ga opet baci u vault kad pokusam da ga pokrenem

 

uzgred, odgledah sinoc ovo sa njom, i plakao sam kao pickica u nekim momentima

Seeking-A-Friend-For-The-End-Of-The-Worl

 

Gledali ste muziku iz filma? eto štosa! :)

 

Jutros sam se jedva probudio nešto, baš mi je bilo teško a nije zato što je ponedeljak niti sam prek!

Link to comment
Share on other sites

Ma nije mi niko digo nalog nego smo imali neku raspravu na institutu vezanu za gej prava i za njihovu socijalnu sredinu, pa cisto eto zbog toga.  Ne znam cemu taj rant :)

Dei novi Dvini.

od martinki do duginih boja.

 

životni put pretemenjenog krezavca.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

свемир је у равнотежи - добили смо Рамија, а изгубили Деија. не знам ко је боље прошао, али се наслућује.

Овај Драле је бог. [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...