Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pih ispade da ja više znam od tebe o "zdravstvu"  [;)]  (radio sam i u i za zdrastvene organizacije razne)

 

q Kakva je razlika izmedju medicinske sestre i kurve.

 

a Nije svaka kurva medicinska sestra.

 

 

PS Ne sećam se tačno kad je pitalica nastala, ali je bilo više "afera zbližavanja" sestrica sa doktorima.Najsimpičantnija mi je bila kad je muž od medicinske sestre banuo u noćnu smenu u JAT medicinu kad ono sestrica sa sanitarcem a u drugoj doktorka sa vozačem.

Nisu ranije devojke išle u medicinsku školu što su humane nego da "navataju" doktora. jbg nije postojala kategorija "sponzoruša" u komunjarskom društvu. To se zvalo samo sekretarica ili u slučuju najpoznatije sponzoruše sekretarica-higijeničarka. [;)]

Setiću se sutra da ti dam minus, bez brige.

Što volim lovačke priče o medicinskim sestrama, omiljene su mi one u noćnim smenama. Evo baš večeras radim noćnu, sama sa bolničarkom na dva odeljenja, lekar je u svojoj sobi (koja je van odeljenja), spava i ama ništa zanimljivo se ne dešava. Završila sam terapiju, pa uzela da učim.

Niskomoralnih devojaka ima u svakoj struci. Evo iz prve ruke da ti kažem, jedna sestra na orl klinici se udala za doktora sa 19god, za nju se zna da je i sa strane sa random doktorima, i za možda još jednu, ostale su porodične. Na kardiologiji nema nijedan brak sa doktorom, za jednu se zna sa je bila sa jednim od doktora.

Inače vma nema para, a tako da ne idem na kongres, ostaće samo kao dodatak u cv/ju da sam napisala i drugi rad. Jbg

Odoh da učim.

  • Upvote (+1) 1

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Setiću se sutra da ti dam minus, bez brige.

 

 

Eh baš si me uplašila sa minusom. Meni više ni veštačko disanje ne pomaže. [;)]

 

Još si mlada i neiskusna da ti objašnjavam šta se dešava kad zrele porodične žene uhvati žuta minuta.

 

PS za "JAT ekipu" mogu da ti nabavim imena i prezimena (sestrica je dobila šut kartu od muža).

 

Uči sine da nemoraš da radiš. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Setiću se sutra da ti dam minus, bez brige.

Па немој то да радиш. Ја бих се убио кад бих био у фазону да дајем минусе за попови лопови-педофилија-ауди форе. Буквално не бих ро урадио никад.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu (bar sam ja tako doživljavao) svako ima "retard kredit" koji može da iskoristi s vremena na vreme a da mu se to preterano ne uzme za zlo. Dakle imao sam žutu minutu čekajući sto godina u nekom tamo redu i preznojavajući se kao svinja. Pritom čoveka uopšte ne poznajem, i inače od toliko godina interneta i forumašenja, ljude koje ne poznajem doživljavam samo kao avatare koji ispuštaju neki tekst, a ne kao prave ljude s realnim pričama, al to je već druga stvar.

Naposletku, pse zaista volim i onaj post (bar iz moje perspektive) definitivno nije značio "joooj baš se radujem što si morao da ubiješ svog psa, gnjahahahah"

 

Tako da sisaj kurac, neš ti meni držati kurs iz empatije ovde ko da sam debil

Link to comment
Share on other sites

vudu empatija ima kući Tvorac Raspolozenja Proplanak!

aj ljudi stvarno, izretardirao se, sta sad smarate coveka ko da je neki zli debil sa glupim forama. fora jeste glupa, ali ono kolko je puta pomogao, mislim zbilja, ali zbilja.

a i jebote vudu, dobio si minuse buhuhuhu. kazes sry, ispao sam rtd, glupa fora (sto i jesi rekao), i idemo dalje!

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@topik.

Mama napravila prženice.. o/ ln.

 

Ja ih nisam jeo vekovima, i onda sam se zadnjih meseci navuko na njih :) Pošto sam tamo krajem avgusta nekim čudom počeo da ustajem rano evo sve do dana današnjeg, pa sam krenuo da idem redovno i na doručak u menzi, a tamo svakog dana sveže preženice, toplo mleko i sir da se maže na njih o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...