Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bem ti matora kola u picku materinu...prosle nedelje umesto da potrosim 50 jura na mali servis izadje me 100 sve ukupno jer sam menjao kais, manzetnu i jos neku sitnicu...a danas sam morao da zamenim lezajeve na alternatoru jer je zujao upm, to je jos 20 jura i tako...kad bi stavio sve na papir koliko sam potrosio na odrzavanje kola za ovih 8 godina od caletove smrti mislim da bih mogao komotno da uzmem novi suzuki swift recimo...inb4 vudu prodaj kola i uzmi komp!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bem ti matora kola u picku materinu...prosle nedelje umesto da potrosim 50 jura na mali servis izadje me 100 sve ukupno jer sam menjao kais, manzetnu i jos neku sitnicu...a danas sam morao da zamenim lezajeve na alternatoru jer je zujao upm, to je jos 20 jura i tako...kad bi stavio sve na papir koliko sam potrosio na odrzavanje kola za ovih 8 godina od caletove smrti mislim da bih mogao komotno da uzmem novi suzuki swift recimo...inb4 vudu prodaj kola i uzmi komp!

 

Za taj novi Swift bi te u ovlascenom servisu isto toliko izasao samo mali servis, tako da nemoj bas tako gledati :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bem ti matora kola u picku materinu...prosle nedelje umesto da potrosim 50 jura na mali servis izadje me 100 sve ukupno jer sam menjao kais, manzetnu i jos neku sitnicu...a danas sam morao da zamenim lezajeve na alternatoru jer je zujao upm, to je jos 20 jura i tako...kad bi stavio sve na papir koliko sam potrosio na odrzavanje kola za ovih 8 godina od caletove smrti mislim da bih mogao komotno da uzmem novi suzuki swift recimo...inb4 vudu prodaj kola i uzmi komp!

 

ali zato: http://www.hardwarepal.com/ddr4-memory-will-released-next-month/#_

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

nemoj da nam demistifikuješ medicinske sestre, to je kažnjivo po RUR kodeksu: deo 7 (kaznene odredbe), čl. 205, u vezi sa odeljkom 3 (Mitska bića), čl. 14 (Fantazijska bića) tačka 7 (Medicinske sestre), koji glasi:

 

"Ima se bičevati po turu onaj koji na bilo koji način ospori uvrežena mišljenja o Medicinskim sestrama iz tačke 7., čl. 14. ovog kodeksa"

 

Ako si tako upućen u "tematiku" odgovorimi koja je razlika između Medicinske sestre i kurve. [;)]

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...