Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Na ovom forumu (bar sam ja tako doživljavao) svako ima "retard kredit" koji može da iskoristi s vremena na vreme a da mu se to preterano ne uzme za zlo. Dakle imao sam žutu minutu čekajući sto godina u nekom tamo redu i preznojavajući se kao svinja. Pritom čoveka uopšte ne poznajem, i inače od toliko godina interneta i forumašenja, ljude koje ne poznajem doživljavam samo kao avatare koji ispuštaju neki tekst, a ne kao prave ljude s realnim pričama, al to je već druga stvar.

Naposletku, pse zaista volim i onaj post (bar iz moje perspektive) definitivno nije značio "joooj baš se radujem što si morao da ubiješ svog psa, gnjahahahah"

 

Tako da sisaj kurac, neš ti meni držati kurs iz empatije ovde ko da sam debil

 

pa što onda kukaš ko ženica što su ti avatari koji ispuštaju tekst dali minuse?

 

i prestani da psuješ, pomislićemo da iver ne pada daleko od drugog ivera

Link to comment
Share on other sites

Zato što u tih 20 minusa verovatno ima solidna količina onih koji nisu avatari koji ispuštaju tekstove

 

verovatno više od polovine. napisao si nešto ultra glupo, dobio si minuse koji su najblaži vid prekora, više nećeš pisati takve gluposti i idemo dalje. čovek uči dok je živ.

Link to comment
Share on other sites

Vudu opusti se, ljudi te ovde vole više nego 98% drugih forumaša, šta si se uzrujao što te napunili minusima na jedan post, eto i ja sam ti dao minus jer mi je stvarno bilo neukusno da se šališ sa čovekom koji je upravo morao da ubije svog kućnog ljubimca, ali ni jednog trenutka nisam pomislio lol vudu retard nego više '' vidi ga bre ovaj vudu što nije razmislio šta je napisao, evo mu minus''.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Вуди, ја сам ти дао плус, јер је добра фора. ја сам се насмејао.

 

без обзира што је црњак и што се иза аватара који сере текст налази стварно људско биће које тугује. нико не мисли да си лош човек.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

све то стоји, али Вуду није било ко, а и фасовао је минусе и извинио се, јер је свестан шта је урадио. зато је добио 2х мање минуса и не кења му се у уста.


Вуди то никад не ради, а пукло му је, синуо му је пенал у једном тешком тренутку.

 

не згражајте се сад као пуританске бабе са 'ладним трајнама.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jbt...

klinac slusa pesme za decu...

kakvi tragicni momenti kad krene:

 

Neka skače
sve što ima nogu...
Neka trče
svi koji to mogu...

 

Pozdravio ih Nick :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja ih nisam jeo vekovima, i onda sam se zadnjih meseci navuko na njih :) Pošto sam tamo krajem avgusta nekim čudom počeo da ustajem rano evo sve do dana današnjeg, pa sam krenuo da idem redovno i na doručak u menzi, a tamo svakog dana sveže preženice, toplo mleko i sir da se maže na njih o/

Eee, lepi studentski dani! :-) Kao bgd dete imala sam pravo na 30 obroka (ručak/večera). Često sam jela u Loli. Zaboravila sam kojim danom je bio pravi kolač za dezert. Sve pohvale za Rifat i Košutnjak! :-) Mislim da mi je tu negde čip kartica i žeton.

Inače, mama je od 1.11 u penziji, tako da stalno pravi neko testo. Prošle subote je pravila krofne, pa u ponedeljak kiflice.. Počele su visinske pripreme za zimu.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...