Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Hah, ladno sam dobio 20 minusa na onu morbidnu "foru", i to na forumu gde svaki okačen Kornelin strip dobije pun kurac pluseva

 

Pa pička li vam materina, stvarno ste govna

 

 

  

vudu empatija ima kući Tvorac Raspolozenja Proplanak!

aj ljudi stvarno, izretardirao se, sta sad smarate coveka ko da je neki zli debil sa glupim forama. fora jeste glupa, ali ono kolko je puta pomogao, mislim zbilja, ali zbilja.

a i jebote vudu, dobio si minuse buhuhuhu. kazes sry, ispao sam rtd, glupa fora (sto i jesi rekao), i idemo dalje!

 

Игор ти је лепо одговорио.

Мада није ту највећи проблем.

Највећи проблем је то што се Пеја ЗГРОЗИЛА.

Не може да дође к себи, чујем да је направила лом у кухињи...

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ha, neko mi je dao minus, da li je to samo skup elektrona ili živo biće??

a sinoć nisam ni pio, čak sam zaspao u 21 kao pravi bijednik!

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nesto bas razmisljam, da li bi mogao da postoji topic na ruru koji bi bio pandan klinke sa chata ali za gej populaciju. Mislim ukoliko bi postojala neka odredjena gej komuna na RURu da li bi takav topic mogao da opstane i da li bi ga iko drugi pratio osim njih. 

Mislim da smo jos uvek vrlo homofobicni za tako neku akciju.

  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Nesto bas razmisljam, da li bi mogao da postoji topic na ruru koji bi bio pandan klinke sa chata ali za gej populaciju. Mislim ukoliko bi postojala neka odredjena gej komuna na RURu da li bi takav topic mogao da opstane i da li bi ga iko drugi pratio osim njih. 

Mislim da smo jos uvek vrlo homofobicni za tako neku akciju.

 

Ау, јебо те живот.  [:(]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

kakav retard, mislim koliko jebeno bolestan treba da budes da predlozis da preduzmemo akciju da kacimo slike golih klinaca i da pratimo to, ono jebemu mater u picku

Edited by Ћела
  • Upvote (+1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...