Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

meni iskustvo govori da se ta ocena izniveliše posle nekoliko hiljada glasova i da je to >7 odličan pokazatelj. možda tu i tamo propustim nešto što valja al kako je količina raspoloživog vremena daleko manja od broja filmova, svakako svi mi propuštamo mnogo toga dobrog...

Link to comment
Share on other sites

Ima underrated filmova,posebno misterije ali vrlo mali broj.

Šta znam,evo par koji zasluzuju preko sedam,pa eto barem 7: Stay,Inland Empire,The Ninth Gate,The Jacket(ovaj mi je vise za neku osmicu),The Tall Man(nzm nije bio toliko los),Secret Window

 

Većina ocena je na mestu ali ova mi nikada nece biti jasna  http://www.imdb.com/title/tt0460681/?ref_=fn_al_tt_1

Link to comment
Share on other sites

Ја бих се сложио са Ивкетом, велики број гласова углавном стави ствари на своје место. У преко 90% случајева, просечна оцена од стране топ 1000 гласача (клик на број гласова за детаљну статистику) је у реду, понекад престрога али разумљиво.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah the lone rangera, eto vidim ima 6,6 na imdbu, a meni je lego kao kec na desetku, apsolutno sjajna zabava.Vestern komedija u svom najboljem izdanju, odličan humor (Dep budaletina), odlična akcija, odlični predeli i kadrovi, vrhunska produkcija, baš preporuka. Nisam ga gledao u bioskopu, ali sam ga gledao na velikom tvu u 1080p, što je preporuka zbog silnih kadrova po prerijama i kanjonima divljeg zapada koji izgledaju fantastično.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Džo Di Fostera, njena uloga je potpuno kretenska, ne mislim na glumu nego na poentu njenog lika. Potpuni apsurd i budalaština. Ona bi trebalo da bude glavni negativac (u šta verujem niko nije ubeđen jer je lik potpuno nerazrađen i motivacija mu je u najmanju ruku kliše nad klišeima, a u stvari je "jao, jao, moramo da imamo nekog u "vladi" ko je zao, ali to nije predsednik jer je predsednik uvek, ako ne dobar, ono barem glup), a njena uloga se svodi na "Pa ok onda".

 

opet sam se iznervirao...

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Elite Squad (2007) "Tropa de Elite" (original title)

 

Posle trista godina odgledah jedan akcioni film, i nisam se pokajao. Prica vrlo dobra, gluma odlicna. Zaobilazi u sirokom krugu klasicnu americko-akcionu pricu  od koje mi se inace baca pegla. Preporuka u svakom slucaju.

Inace (navodno) se radi o istinitim dogadjajima.

Edited by деки
Link to comment
Share on other sites

Odgledah ja tako sa drugarima:

 

jennifer-lawrence-catching-fire-poster-6

 

Šta reći, štivo samo za one koji su zapravo pogledali prvi deo ili pročitali knjige, inače ovako ne verujem da će nešto puno ljudi da odreaguje pozitivno, posebno što je srednji deo radnje, koji po pravilu bude i nekako najdosadniji.

Link to comment
Share on other sites

A izasao 4 oktobra,Jan-Feb Webrip/HDrip

 

 

Kakav fail http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=hm_inth_t2 , ne shvatam zasto je morao remake da se pravi na ovaj film,evo sa user reviewa:

"The plot was ALMOST the same but he changed things that shouldn't have changed but kept small things exactly the same. The ending was a "fairy tale" type ending to please the audience."

 

Kad će holivud da napravi ovakvu fight scenu...

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...