Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Sad sam odgledao Hunger Games u bioskopu, ako vam se svideo I deo, verovatno ce vam se svideti i II . Meni se svideo!
This is the end - najgori film koji sam gledao ove godine.

 I kako se blizi nova godina, tako imam zelju da odgledam ovaj film [:D]  ako ga niste gledali, gledajte!

it-s-a-wonderful-life.jpg



 

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

@Atelas: Brate, pa ti mora da dolaziš iz Opposite Land-a, gde lopovi jure policajce, a mačke rađaju štence*... U prevodu, prvi Hunger Games je govno živo preglupo i dosadno, samo dobra ideja i Dženifer. This is the End je carski!

 

(* Homer Simpson quote)

 

 

@topic: Počeo da gledam seriju Arrow, ne deluje mi loše prva epizoda... Mada ima topic za seriju :-)

  • Downvote (-1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

This is the End je carski samo ako si jako raspolozen, bas bas onako preterano raspolozen, toliko raspolozen da ti ne smeta ni kada te komsija probudi u 7 nego kazes sebi "Pa kakve veze ima sto sada pravi buku busilicom"
Najgore od svega je sto za skoro svakog glumca u tom filmu mogu da nadjem neki film koji mi se dopada (127, Pineaapple, Superbad, Knocked Up) ali ovaj mi se toliko nije svideo da sam morao da odem na imdb i dam dvojku!

Link to comment
Share on other sites

Što su nešto svi digli standarde u zadnje vreme, čudo jedno! :-) Jesam li ja propustio neki globalni seminar o tome, gde su se svi dogovorili da "nema više labavo" za filmove, pa sad nisam u toku? Ili sam ja previše spustio standarde, pa sam stvarno iskreno uživao uz stvari kao što su Pacific Rim ili This is the End? Pa i treći Batman, pa i Man of Steel, i verovatno još štošta...

 

 I nešto mi se čini da ću baš uživati uz Thor 2... I da će me nekako mrzeti da mu tražim i ukazujem na (sigurno brojne) mane ako me film overall osvoji... Kao što je slučaj i sa većinom prethodno navedenih filmova... Posebno Pacific Rim i This is the End - znam ja i vidim sve što u njima ne valja, ali ipak su mi ekstra...

 

"Hermione Just Stole All Of Our Shit"

Edited by milanche
  • Downvote (-1) 2

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

blago tebi, ja sam gledao neki od njih pre par godina... i to u bioskopu jer sam mislio da će biti toliko urnebesno smeće da ću se smejati dva sata. Nije, dva sata sam bolno osećao kako mi mozak odumire. U tim filmovima se ne dešava išta, kako je moguće da je neko napravio dva sata ničega i to nekoliko puta :S Bukvalno me je bolelo koliko mi se mozak blokirao tokom filma. Tako da u smislu cinične zabave i podsmevanja nekom glupom filmu, Twilight ne mogu nikako da preporučim jer je toliko glup i bezličan da nije ni smešan ni ništa. Prosto čoveka zaboli duša od ta dva bačena sata.

 

This is the End smeće. 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

 čili gledao tvajlajt u bioskopu

 

 500px-HA_HA_HA,_OH_WOW.jpg

 

nisam platio kartu though! I išao sam da se smejem, ali se film smejao poslednji... na moj račun "ha, ividi ga što je glup, došao je da nam se smeje. Haha, a nema čemu jer jer film prazna traka od dva sata. Haha."

Sigurno neke klinke bile pored hehe xD

 

nismo videli ni jednu. Bilo je fazon 30ak ljudi, a kolosej je bio u pitanju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

The Way Way Back - odlicna dramo-komedija, Sem Rolkvel objasnio, mada su i klinac i Stiv Kerel odradili svoj posao sasvim solidno. Dobra preporuka od druga Stijovica.

 

The Getaway - Itan Hok i Selena Gomez u Shelby-ju voze se kroz Sofiju!? Sve vreme sam razmisljao o tome da li panduri pricaju na srpskom ili bugarskom, a sam film je dno dna...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

1. @Atelas: tebi se jebeno sviđa ono govno od filma zvano Hunger Games (prvi deo). This is the End ti je NAJGORI film koji si gledao ove godine. Really? REALLY? Baš, ono najgori? Ni jedan one liner fazon ti nije legao, ni malo te nije zagolicala nikad pre viđena forma komedije? Character twist Majkla Sere i Čeninga Tejtuma? Tona truda i muda koje j trebalo uložiti i i probati ovakvo nešto? Ništa, hm? I onda odleš na imdb da daš filmu dvojku... Ti i takvi ste, nažalost, glavni razlog zbog koga niko sa više od pola grama mozga ne smatra imdb relevantnim pokazateljem kvaliteta nekog filma. Učini uslugu čovečanstvu, i obriši taj imdb nalog... Veruj mi, biće to usluga na duge staze...

 

2. @stexman: tebi pokušavam da nađem neki kontra argument, jer nešto sigurno tu nije u redu, ali ne mogu, jebiga, ne ide :-) Gledao si Twilight, eto! Znači, nešto nije u redu sa tobom, znači nisi u pravu, eto, ne znam ni sam :-)

 

3. Rur se, nažalost, napunio retardima koji, na moje jednostavno pitanje i čuđenje u vezi sa tim šta se to desilo sa kriterijumima u zadnje vreme, pitanje, istina, začinjeno sa malo cinizma i ironije, ali BEZ VREĐANJA ikog živog, lupe minuse bez ikakvog odgovora i obrazloženja... I ima ih bar dvojica (ili dvoje, lol)!

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 6

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1. @Atelas: tebi se jebeno sviđa ono govno od filma zvano Hunger Games (prvi deo). This is the End ti je NAJGORI film koji si gledao ove godine. Really? REALLY? Baš, ono najgori? Ni jedan one liner fazon ti nije legao, ni malo te nije zagolicala nikad pre viđena forma komedije? Character twist Majkla Sere i Čeninga Tejtuma? Tona truda i muda koje j trebalo uložiti i i probati ovakvo nešto? Ništa, hm? I onda odleš na imdb da daš filmu dvojku... Ti i takvi ste, nažalost, glavni razlog zbog koga niko sa više od pola grama mozga ne smatra imdb relevantnim pokazateljem kvaliteta nekog filma. Učini uslugu čovečanstvu, i obriši taj imdb nalog... Veruj mi, biće to usluga na duge staze...

 

2. @stexman: tebi pokušavam da nađem neki kontra argument, jer nešto sigurno tu nije u redu, ali ne mogu, jebiga, ne ide :-) Gledao si Twilight, eto! Znači, nešto nije u redu sa tobom, znači nisi u pravu, eto, ne znam ni sam :-)

 

3. Rur se, nažalost, napunio retardima koji, na moje jednostavno pitanje i čuđenje u vezi sa tim šta se to desilo sa kriterijumima u zadnje vreme, pitanje, istina, začinjeno sa malo cinizma i ironije, ali BEZ VREĐANJA ikog živog, lupe minuse bez ikakvog odgovora i obrazloženja... I ima ih bar dvojica (ili dvoje, lol)!

 

 

čileks, slažem se za tačku 3, dao sam ti minus zbog tačke 2 jer ne možeš realno razumeti koliko je Twilight smeće od onog ko je odgledao bar jedan film već možeš samo da uskočiš na internet9gagbandwagon i tovariš fore o nečemu što realno ne znaš šta je. Evo, ja kažem - Twilight je ništa.

 

Za tačku 1, ne slažem se i to se ne slažem veoma. Ne oko filma, koji je đubre iako je super do samog početka apokalipse tj. dok ne umre Sera, posle je dosadno govno od filma koje nema veze sa mudima oko snimanja niti ičega drugog već onime ko zna koga i gomilom para, već oko toga što je čovek dao dvojku. I treba. IMDB nije nerealan zbog ljudi koji daju loše ocene već onih koj daju nerealno velike ocene. Danas ako odeš u bioskop i pogledaš neki AAA holivud film, nećeš se vratiti kući i dati mu ocenu manju od pet. Jer hej, ipak je AAA holivud naslov, nije neko TV/Asylum smeće pa da je očekivano manja cena od pet. Ljudi kao da zaboravljaju da ocena od jedan do deset ide od jedan do deset. Tako da ako neko misli da je govno film, i da mu 5 ili 6, čini grešku i štetu za ukupnu ocenu za razliku od onog što misli da je govno film i daje 2. Čak ću i da idem toliko daleko da ću sada napisati šta ja smatram da koja ocena znači:

 

1 - izbegavati 

2 - izbegavati sem ako hoćete da mučite sebe na loš način

3 i 4 - krš ali postoji šansa da bude bar mučno smešno

5 - može da bude govno, ne mora da znači, ukusi su različiti

6 - nije top notch, ima nekih solidnih detalja

7 - Regularni ok film

8 - Ok film koji stremi ka boljem ali ne ispunjava zadat cilj

9 - Do jaja film

10 - imaginarna ocena/ za ložače/ fan ste i označava striktno personalni izbor, ne objektivnu sliku kvaliteta

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...