Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

e gledao sam i ja Ridika novog. Ok je, mada mi je malo dosadan čisto iz razloga jer je kopija prvog filma što mi je malo glupo :P Bukvalno sam na pola bio u fazonu "ok, sad moram da odgledam još sat vremena do kraja i da sačekam još pet godina da snimi neki nastavak u kojem se nešto dešava.". Ali to je to, sve ostalo je ok, samo mi je eto nedostatak mašte i novog setinga minus.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

да, MAXSPEED је добра верзија.

 

кад сам написао "ух", то је било минут након завршеног гледања, а мрзело ме да напишем да је једно обично досадно већ виђено (у истом серијалу) говно. Сценарио је отприлике: ћале пустио клинцу од 7-12 год да одгледа оба Ридик филма, а овај је добио у школи тему "да сам сценариста писао бих..." и онда по сећању написао сценарио, који је на волшебан начин (јер немају ништа боље) завршио на платну.

 

Одгледах јуче и The Family... мех, и поред добре екипе глумаца (ових старијих), свеукупан дојам је у бити лош - нит је нешто комичан, нит држи пажњу, отприлике једва сам чекао да се заврши. Има одређених небулозних и нелогичних сцена што се приче тиче, ал то је већ постала класика за Холивуд.

Link to comment
Share on other sites

Posle podsećanja na "koji je ovo film topiku", odgledah najzad The Man from Earth - http://www.imdb.com/title/tt0756683

 

Kul je film, produkcijski je negde na nivou snimljeno za 0 do 15$, mada kontam da su ipak morali da plate relativno poznate (TV) glumce, ali sa te strane u pitanju je totalno straight to DVD izdanje. Radnja je zanimljiva, dijalozi su ok, gluma može bolje, tempo je nikakav ali u globalu je dobar film. Ideja je na mestu i tu stvarno nema zamerke pošto to najviše prodaje ovo ostvarenje ali... egzekucija u vidu scenarija je mogla da bude bolja. Srećom su glumci relativno ok pa su uradili šta su mogli sa tim. Klimava sedmica od deset, a mogu da preporučim bilo kome, iako nije prekratak film, brzo prođe.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Izasao DVDscr za Gravity,kvalitet zacudjujuce dobar ovako rano.Verzija ima jedno desetak ali ova

Gravity 2013 720p DVDSCR XViD AC3-LEGi0N
  izgleda da je najbolja,rezolucija (1280x528) audio solidan.

acx9.jpg

 

Utiske vcrs,neki ga hvale neki kazu da je sranje,ocena mu je pala na 8.5 tako da je verovatno negde ta srednja oko 8.
 

Link to comment
Share on other sites

Ako skidaš novije stvari sa torrenta verovatno da brzina neće biti vrhunksa,masu ljudi skida a nekolicina seeduje i zavisi od veličine

 

Nove stvari skidaj sa linkova(putlocker najbolji i vecina ovih sajtova kace na njega fajlove) a mana im je sto ih brzo brisu nekad za sat,nekad za dan dva,nekad za nedelju,mesec zavisi,a ovo starije sa torrenta jer će imati healthy seed i manje ljudi skida.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...