Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

pa evo homeland nova epizoda, od juce ujutro...

i dalje se vuce a od juce skidam... ne ide preko 5kbs

hehe [:D] 

 

baciću tutorijal za najbolji način gledanja serija i filmova online(najbolji je za serije),kada ti se gleda nešto gledaj ga instan/odmah,a ne da čekaš da li će neko sidovat torrent.

 

Sad ću to bacit nedje caskom.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Mass Effect: Paragon Lost - http://www.imdb.com/title/tt2140141

 

bauhhew.png

 

Ne znam zašto ovo nisam odgledao ranije ali mi juče sinulo da nisam. Radnja se dešava uporedo sa drugom igrom, sadrži spoilere za Mass Effect 2 samo tako, pa ako planirate da igrate to, nemojte gledati ovo. Priča je, šta znam, nebitna i bezveze, bukvalno ništa neviđeno ako ste igrali drugu igru. Animacija je nekad ok, nekad bezveze, uglavnom ne prelazi "ok" nivo. Likovi su zaboravni, a kao što sam spomenuo, priča je bukvalno minijaturna kopija dešavanja iz ME2 samo sa drugim likovima. Tako da može da se pogleda, a i ne mora, nije nešto specijalno niti bitno niti ćete išta propustiti, čist mrčndajzing je po sredi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Gravity je jedini film koji sam gledao u 3d

И ту бих стао. Генерално ми се не свиђа та технологија. Поштујем напредак и шта желе, али и даље ми је једно најобичније нахајповано ђубре. Самим тим, нисам био одушљевљен са тим ефектима Гравитације (ћао Дуле [8D] ), и онда сам се усресредио на сам филм... колико се могло. Елем, филм је максимално досадан и једва сам чекао да се заврши. Некако ми је све набацано, где се са ефектима и натегнутим "неприликама" у које упада СБ продужава радња... сат и кусур више него што би требало.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno zashto vi tracite vashe zivote gledajuci blokbaster filmove.

 

Nema veze sa Gravitijem.

Ako gledam holivudsko govno mozak namestim na gledanje holivudskog govneta. Blenem k'o tele u ekran i uzivam u nechemu shto treperi ispred mene i posle filma mogu da nastavim da radim neshto drugo. Ne troshim sto godina trazeci mane filmu.

 

Zashto trazite glupim filmovima poentu i zashto ih uopshte gledate kad svi znamo da su glupi, neki manje neki vishe?

.

Link to comment
Share on other sites

Прекинути Гравитацију није била једна од опција, с обзиром да сам на наговор отишао у биоскоп, а дотичнима се и филм и 3д технологија свиђају. Да сам макар одспавао као за Прометеја...

Link to comment
Share on other sites

R.I.P.D. - http://www.imdb.com/title/tt0790736/

 

Ne mogu da kažem da je film bolji nego što sam očekivao već ću reći da nije toliko sranje koliko sam očekivao. Da nema nekih čudnih fora i situacija, za koje je uglavnom zaslužan Džef Bridžis, film bi bio ultra nebitan. Ovako je prosek proseka. Jeste, podseća na MIB za siromašne ali više deluje kao inspiracija nego direktna kopija. Ima interesantnih ideja u priči ali u globalu su nekako i priča i gluma i tempo na nekom osrednje-neprimetnom nivou. Efekti su malo buđavi, možda tehnički i nisu ali je stil buđav, kao da je film rađen pre 15ak godina.

 

Zanimljivo je da film ne traje ni sat i po, što možda i nije loše jer da traje recimo dva i po, koliko je današnji standard, bi se smorio najverovatnije mnogo više. Ovako dođe, ubaci od početka stvar u mašinu i teraj. Priča je slaba i predvidiva toliko da o njoj se ni ne razmišlja, samo mentalno štikliraš prag po prag kad ga film pređe.

 

Nisam čitao strip ali je ideja krajnje ok, iako nije ništa originalno... izgleda da je ono što je odvaja od šablona malkice ova nekako detinjastva izvedba, za koju opet nemam reči hvale. Samo je drugačije, ne mora da znači i da je dobro.

 

Nekad mi je bilo kul da gledam filmove Rajana Renoldsa ali ovih poslednjih par su baš nebitni, kao ovaj sada do katastrofe kao što je Green Lantern. Ne mogu da preporučim ali ako se zadesi da nekako se nađete u situaciji da gledate, preživećete sasvim ok.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...