Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Призивање зла (The Conjuring)

 

My cup of tea.

 

Лили Тејлор ми је прирасла за срце још у "Уклетој кући" (Hounting). као да је створена за психо-хороре.

 

филм је рађен по истинитој причи, о злу које спава чекајући и мрзи. тај аспект додатно заоштрава атмосферу, иако филм не нуди ништа ново у односу на безброј сличних остварења са сличном темом. сам пролог ће вам утерати језу у кости. ово није класичан хорор филм, по ужасу се не може поредити са Ринг-ом, рецимо, али ће вас добрано протрести.

 

гледајте га сами, ноћу, код куће. у биоскопу не досеже свој максимум.

 

7/10, препорука.

 

Al' ga opisa Draško, ispade najbolji horor ikada :)

 

Dobar je film, nije loš, ima finu priču, isuviše slab kraj po mom mišljenju ali on ne kvari toliko opšti utisak, tako da ga svakako treba pogledati.

Link to comment
Share on other sites

MV5BMjAzMzI5OTgzMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTU5

 

Ender's Game (http://www.imdb.com/title/tt1731141/) - odusevio me! Prvi put da je film toliko dobar da moze da se poredi sa knjigom - sve cega se secam iz knjige je gotovo idealno preneseno u film, glumacka postava razbija sa mladim Asa Buterfildom i veteranom Harisonom Fordom na celu. Odlican kasting, verodostojno prenesena prica iz knjige, sve su uspeli da iskombinuju tako da bolje ne moze biti. Skidam kapu i za efekte, ali oni ovde realno nisu najvazniji.

 

Apsolutna preporuka za gledanje u bioskopu!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ha, postade Kolosej još jedan Cineplexx :D

 

Zezaš me? :))

Pa ništa, sad ona agencija za borbu protiv monopola da nastupi, jer ako je Kolosej imao trećinu tržišta, Cineplexx u delti sigurno ima četvrtinu i Cineplexx u Kragujevcu još neki mali deo i eto monopolskog položaja!

Link to comment
Share on other sites

Zezaš me? :))

Pa ništa, sad ona agencija za borbu protiv monopola da nastupi, jer ako je Kolosej imao trećinu tržišta, Cineplexx u delti sigurno ima četvrtinu i Cineplexx u Kragujevcu još neki mali deo i eto monopolskog položaja!

 

evo, sad objaviše na fejsbuku.

 

Sto?

 

zato što je bolji i ozbiljniji bioskop.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

MV5BMjAzMzI5OTgzMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTU5

 

Ender's Game (http://www.imdb.com/title/tt1731141/) - odusevio me! Prvi put da je film toliko dobar da moze da se poredi sa knjigom - sve cega se secam iz knjige je gotovo idealno preneseno u film, glumacka postava razbija sa mladim Asa Buterfildom i veteranom Harisonom Fordom na celu. Odlican kasting, verodostojno prenesena prica iz knjige, sve su uspeli da iskombinuju tako da bolje ne moze biti. Skidam kapu i za efekte, ali oni ovde realno nisu najvazniji.

 

Apsolutna preporuka za gledanje u bioskopu!

Drzim te za rec!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

zapravo nisam gledao endera, gledacu, ali imam pouzdanu informaciju da je knjiga uzasno iskasapljena i da je film totalno los.

sad vec mora pod hitno da se gleda.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni, kao coveku koji je citao knjigu i kome je ta knjiga jedna od boljih SF knjiga, se film svideo. U filmu nema nicega sto nije bilo u knjizi, niti su izmisljane neke gluposti. Mozda nesto nekome zafali, ali opet, sve najvaznije dogadjaje su verno pokazali na platnu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...