Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Novi Kalaš stiže

 

Rus66204_962_01.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Калаш мајка и отац. најбоље оружје ИКАДА направљено.



17 саставних делова, убојитост на 600 метара, лак за руковање, склапање и расклапање, а тек звук... чиста лирика.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

страва је, али је ипак емка са пригушем боља

 

 

 

претече ме Лаки, али он мисли на ону без пригуша, ту већ може да се расправља! : ))

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

stija kalašom imao 5/5 sa sto metara u onaj crni kružić od 10ak cm prečnika [8D]

a zastavnik koma :tf:

 

 

strava je kalaš zaista, i to govori neko ko se na oružje ne loži

Стија млађи брат, старији забо 10/10.

 

:*

 

добио сам и оно "ВРЛО ДОБРО", ајаој како сам поносан био кад сам дерњао одговор, мада ми је у грлу застало оно "...НАРОДУ!!!!" једва се ишчупах да кажем "отаџбини". сад је "Србији"...

 

:))))))

a emka?

 

:)

само са пригушем, али секнд ту Автомат Калашникоф.

страва је, али је ипак емка са пригушем боља

 

 

 

претече ме Лаки, али он мисли на ону без пригуша, ту већ може да се расправља! : ))

Штејер АУГ>емка са пригушем.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, ja imo obuku na kalasu u Kijevu....tamo gde je napravljen...

Ne znam sta sam ubo, al sam bio u fazonu smao jbei :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

 stija kalašom imao 5/5 sa sto metara u onaj crni kružić od 10ak cm prečnika [8D]

a zastavnik koma :tf:

 

 

 

 strava je kalaš zaista, i to govori neko ko se na oružje ne loži

 

ja sam na gadjanju u desicima prvi i jedini iz prvog pucnja pogodio metu na 400m kalasem...sad cete da kazete "ne seri pijanduro matora", ali zaista je tako...eh da mi je jedan ovaj novi model zlu ne trebalo:)

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 ovaj civil laki mnogo pametuje

 ako dođe do sranja, koristićemo ga kao municiju za katapult :LOL:

 

 

Da, pošto bi u takvom scenariju skroz pomogao skill pucanja iz kalaša u metu :)

 

ali da ne otvaramo tu temu :)

Link to comment
Share on other sites

 ja sam te mete fejlovao do jaja, ali posle sam skontao da su te puške u pančevu baš bile raspad

 

 u topčideru smo dobili skroz nove, mislim da nije 10 okvira ispaljeno, pritom je puškar svaku od njih dodatno zatezao pred gađanje

 

ma mene je prosralo relano, i nase puske su bile raspad, moja je imala ostecenje cevi preko 90%...jos sam sa onim starim naocarima gadjao, ne znam kako nisam pogodio metu pored:)...al zato je potpukovnik kad je video da nekoliko njih ne moze da pogodi tu na 400m uzeo pusku i zalegao da pokaze kao, opalio 5 puta, fejlovao i sklonio se...i posle 3 min dolazim ja i iz prve pogadjam tu metu, svi se odusevili:)...eh, te csb vojnicke price

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

slicno iskustvo sa psukama sam imao i ja u Somboru.Dobio raspad totalni,failovo na bojevom gadjanju,stariji vodnik krenuo da mi kenja da sam slepac,pa je on uzeo da mi pokaze sta je skill u gadjanju i naravno sve zivo izmasio.Ali zato u Topcideru puske su bile odlicne,cevi nove,milina pucati.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

slicno iskustvo sa psukama sam imao i ja u Somboru.Dobio raspad totalni,failovo na bojevom gadjanju,stariji vodnik krenuo da mi kenja da sam slepac,pa je on uzeo da mi pokaze sta je skill u gadjanju i naravno sve zivo izmasio.Ali zato u Topcideru puske su bile odlicne,cevi nove,milina pucati.

po gardistima posebno 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jbn Englezi na Zakintosu! :/ Ladno nas pokupila na skuteru u jutarnjim satima neka random klinka. Jos se sklonili uz ivicu puta, al jbg. Zivela prirucna apoteka, osiguranje i brzi dr koji je dosao za 15tak min. Rispekt za octenisept gel, zlata vredi!

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Jbn Englezi na Zakintosu! :/ Ladno nas pokupila na skuteru u jutarnjim satima neka random klinka. Jos se sklonili uz ivicu puta, al jbg. Zivela prirucna apoteka, osiguranje i brzi dr koji je dosao za 15tak min. Rispekt za octenisept gel, zlata vredi!

Jel bila kovrdzava? Edited by ducky
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...