Jump to content

pričajte


Recommended Posts

istina je ovo što ivan kaže, bar po onome što sam ja viđao.

kod mene u ulici su samo kuće, i svi imaju bar jedno kuče u dvorištu i svaki put kad prolazim ne znam koje kuče je smorenije. ono, leže na podu, glavu preko šapa i nemaju pojma šta će sami sa sobom.

 

ja evo ustao pre 20 minuta, sramota me.

Link to comment
Share on other sites

Jedan zapravo gadan trip kod ljudi koji imaju kucice u dvoristu jeste da oni ne moraju da se setaju. To je naravno netacno, jer psu to dvoriste, osim ako nije nesto ogromno tipa 100 ari, ni priblizno nije dovoljno da se lepo istrci i istrosi i zapravo ga treba prosetati makar jednom dnevno, naravno koliko zavisi i od velicine i rase psa. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Al ste se raspisali danas, 5 stranica na pričajte nekad se ne nakupi ni za nedelju dana, a sad još ni 10 uveče nema. Nego, samo sam hteo da napišem koliko je prelep miris procevetale lipe, ležim u krevetu ceo dan, čitam metro i ušmrkavam miris što ulazi kroz prozor :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E zvali me da varim neke buksne, al ću ipak gajbi da ostanem... DA SE UROLJAM SAM KO ZVER JEBEŠ NARKOMANE!1

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mojima u Jagodini crko stari tv ovih dana, prebrojavaju se da za 60 evra kupe neki polovni sa katodnom cevi i još su veseli što kao ima 60cm dijagonalu, pišaj po sirotinji :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...