Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ne razumem?  pojasni kakve si rezultate ocekivao?

 

Da.. apsolutno mi je logično da mi ponudi BING mape, a ne guglove.. :(

 

Aj što nije na prvom mestu, ali barem na drugo?

 

BTW do jaja su bing mape za dobar deo srbije..

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

to se ne radi i za to se piju milionske kazne zbog monopola

 

maps.google.com je prosto most relevant web result za query "maps", bazirano na statistici i user inputu. 


 

edit:

ono sto eventualno moze da uradi je da izbaci svoje mape kao Sponsored Result, ali ne radimo ni to jer bi bilo dosta trulo

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Nije valjda map quest drugi? ono related searches sa strane mi je totalno "jasno" :)

 

Map Quest je postojao pre nego je Gugl znao sta je WWW. Navika je mocna stvar, brdo ljudi po US i dalje koristi to. 

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Ali opet mi nije jasno zašto je trulo ubaciti svoje mape kao sponsored link. Kada na google-u kucam maps, kao drugi rezultat izlazi bing maps. Doduše ulogovan sam na svoj google acc... pa verovatno na osnovu search preferences izbacuje..

 

 

Edit: uopšte ne jebem trpija zbog Bing-a. Bing maps koristim redovno jer su sjajne i detaljne. (jedino me smara što su moje selo presekli tačno na pola što se tiče "detaljnih" mapa. A google me sve više plaši :)

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

BTW do jaja su bing mape za dobar deo srbije..

 

jesu al na zalost Web ranker se za dobar deo Balkana jos uvek trenira na globalnom nivou, da ne pricam o internim detaljima bas sad ovde, al eto tako je.

 

Ali opet mi nije jasno zašto je trulo ubaciti svoje mape kao sponsored link.

 

Da, ne znam tacno koji je razlog, to je pitanje za PR odeljenje, iz moje perspektive je trulo jer bi po meni bilo vise kao anti-reklama. Kao kad mi Google izbaci "Please use Chrome" kad se logujem tipa na Gmail koristeci IE. U trenutku mi dodje da obrisem Chrome sa sistema.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

nije normalno

 

iznad mene imaju neki klinci koji su kupili boksera i onda su posle mesec dana skontali da ih mrzi da ga setaju pa ga izbace na terasu da laje, sere/pisa(i to se sve kaplje na oluk kod mene)

 

ukratko nije normalno :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...