Jump to content

pričajte


Recommended Posts

jbg alfice, docice i nasih 5 min :tf:

bolje pisi peticiju da se izgradi novi kosarkaski teren, za  bolji basket u bloku!

потписао, наравно!

иначе, они сладоледи су стварно предобри, ево и ја да кажем!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 

Pa takav nov je 9.500, mislim sa sve futrolom, tako da je pitanje da li se isplati uzimati polovan zarad 1.500 dinara ustede...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Posle tri meseca procesa konacno sam clearovan da se takmicim u NCAA koledz kosarci. Oni imaju neka glupa pravila da ako sam posle srednje skole igrao bilo kakvu organizovanu kosarku onda sam prekrsio njihova pravila i imam nepravednu prednost u odnosu na igrace koji dolaze direktno iz srednje skole. Tako da sam morao da baronisem da nisam igrao nigde u periodu od 2007-2011 sto nije pravilo nikakvog smisla. Uglavno oni su se cimali da zovu neke ljude da provere to a ja sam bio korak ispred njih i zvao te iste ljude i zamolio ih da lazu za mene. Tako da sam dobar da nastavim koledz karijeru o/. Imam par ponuda ali ovaj process me je kocio jer niko nije hteo da me potpise pre nego sto vide jel mogu da igram. Nadam se novoj skoli u naredne 2-3 nedelje. Wish me luck

i onda ostavi inkriminisuce dokaze na javnom delu foruma koji gugl indeksira svaki dan a archive.org snapshotuje bar jednom nedeljno.

nice job

Link to comment
Share on other sites

i onda ostavi inkriminisuce dokaze na javnom delu foruma koji gugl indeksira svaki dan a archive.org snapshotuje bar jednom nedeljno.

nice job

 

posto je sansa da ga ovaj post sjebe preko 0,00001% :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...