Jump to content

pričajte


Recommended Posts

sećam se udruženo gotivnog momenta iz detinjstva - posle x meseci nerada leve strelice na tastaturi što se negativno odražavalo na moje igranje novih naslova (a neke igre nisu detektovale strelice na numpadu plus nisi mogao da konfigurišeš), stigne meni nova tastatura i to još sa palm restom i po prvi put windows tasterom i dok sam ja to tako otpakivao kreće po prvi put na BK Johnny Quest :) Koja sreća! :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam dobio jq igru, sećam se da je bila čak na dva diska. neka avantura je bila u pitanju, uvek sam stizao do džungle u kojoj se ne vidi ništa i imaš radar u ruci koji ti pokazuje gde da ideš, ali nikad nisam uspeo da izađem iz nje, čak ni posle nekoliko dana igre :(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Odoh u kg na svadbu, samo ja i cale od porodice, bice zajebano bez keve da nam udara kocnicu :D

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gledam sad neki članak i klip na netu gde gomila studenata čeka ispred narodne biblioteke da bi išli da uče u čitaonici tamo. 

 

pa bih vol'o da mi neko pojasni gde je kvaka? ok je da učiš tamo, ali da čekaš u nikad većoj redini da bi učio, nemoguće da baš toliko niko nema gde da se sprema za ispite osim tu ili manjak samodiscipline da ne ode na net kada treba da uči ili šta je već razlog.

 

Na primer ovo:

 

3TP27if.png

Link to comment
Share on other sites

Dodjoh sa raftiga na Tari, sumiram utiske sat vremena i ne mogu da se odlucim sta je bilo najbolje.

Ne znam da li je najbolja stvar sam rafting, klopa, priroda, hrana ili oni carevi Bosanci.

Stavicu slike za koji dan sa vise informacija

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u bioskopu, gledao Getsby-a. Pa najiskrenije razmatram da li je najgluplji film koji sam gledao, ali je svakako tu negde...

Sa druge strane, evo jednog malog povratka u detinjstvo koje me je oraspolozilo posle ovog djubreta od filma :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Okib94BZdjs

razmatraj uz Jamesa Blunta, jer je film više nego dobar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...