Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma kakav sjajan dan danas...

Задушнице, 20 степени напољу.. А ЗВЕЗДА ЋЕ ДА КАРА МУСЛИМАНЧИНЕ У СРЕД СРБИЈЕ И БЕОГРАДА !!

Pa ne, sta je tu sjajno sto su zadusnice. Ja znam par ljudi kojima su predci muslimani, i ono bas se smorim kad vidim da je nekom super sto ce na dan posvecen umrlim predcima neko da se raduje tome sto ce zvezda da igra sa muslimanima.

Ja mrtve postujem bez obzira koje su vere i za koga navijaju. isto postujem mrtvog navijaca dinama kao i mrtvog navijaca željezničara

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa ne, meni je grozno što ti ceniš samo mrtve srbe. Ljudi su ljudi treba ih poštovati bar u smrti

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja cenim čak i mrtve arijevske naciste, što padoše pod Berlinom i dalje. svakog palog borca cenim.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

tako je. I zasto bi nekome bio lep dan samo zato jer su zadusnice?

Ajde da razumem da su materice ili babine...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kako nekom, pitam ja, može da bude lep dan, kad nas snalazi ovo što nas snalazi, drugovi!?!

poslupelo grejanje, sad će da poskupi i struja, sve je otišlo u krasni kurac, a nekom lep dan danas?!?!?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kako nekom, pitam ja, može da bude lep dan, kad nas snalazi ovo što nas snalazi, drugovi!?!

poslupelo grejanje, sad će da poskupi i struja, sve je otišlo u krasni kurac, a nekom lep dan danas?!?!?

Znaš ti koliko struje i grejanja može da se plati za 120 hiljada :tf:

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...