Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobre sise za dobro jutro, pa makar i na monitoru :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bravo Daki!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

POLOZIO MASTER TEZU

GOTOVO SKOLOVANJE

I DE MO

БРАВО СОКОЛЕ!!!!!

сад брзо у домовину да извозиш памет и поправиш нам биланс.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ма да, деле се тамо плате од 10к у толиким количинама да се људи саплићу о њих по улици.

уосталом, има да се врати, иначе ћемо да га прогласимо овде издајником.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

taman je hteo da se uplaši etikete izdajnika, ali je otvorio prozor i udahnuo vazduh bez ugljenmonoksida i osiromašenog uranijuma, što ga je ošamutilo, i opet ostade takav ošamućen da drema na gomili para :D

Link to comment
Share on other sites

е па онда ћемо да му пошаљемо шиптаре из Швајцарске, можда имају неке Црнце којима дугују услугу.

:))))))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...