Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E, da znate da stvaro postoji razlika izmedju ovog marka i nekog drugog random rurovca kad zapljune mrchenje na ruru (tipa niger, moj brat po rupi hahaha, kako se to zove ? ima neki dobar sleng?).. mislim, primecuje se, valjda je u tonu nekom razlika... zato ga i treba trpati minusima !

Da, postoji, u glavama odredjenih ljudi. Ali je prisutnija veca kolicina nesigurnog lezbejstva i nesigurnosti pisanja o tabu temama.

Zaista mi je zao ako se necija majka malo vise zabrinula prilikom citanja i uporedjivanja postova izmedju mene i nigera, ali nisam stavljao slike devojke kako joj punim usta spermom ili opisivao sAm cin, vec pricamo o najobicnijim, muskim glupostima.

Kapiram da ton o kom ti pricas je:

-"E JEBAO SAM [:D] [:D] [:D] [:D] "

-"jebao sam"

To je kao kada bi sad svi tvrdili da je cela, u stvari, jedan nadrkan lik zato sto ne stavlja smajlije na forumu.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Стварно сте лезбаче.

Што се тиче Маретовог ''тона'', то је исти онај трип кад дође лик и каже ''прелепа девојка'' уместо ''добра риба'' и онда смори све около јер је батичаст на неки специфични смор начин. Ко је сконто, сконто је:) Мене исто смара такав тон, ако можемо да га назовемо тако. Трип је више у томе него у оном ''маћори како сам трпо јуче'', зато је тако и специфично. Другим речима, Маре може да напише пост који у себи нема трунку ''маћори како сам трпо јуче'' трипа, а да буде опет иритантан на онај горепоменути начин:)

Ја лично немам објашњење зашто ме то смара, али рецимо да гомилу људи које познајем смара некако.

Има и Чабке то понекад [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Стварно сте лезбаче.

Што се тиче Маретовог ''тона'', то је исти онај трип кад дође лик и каже ''прелепа девојка'' уместо ''добра риба'' и онда смори све около јер је батичаст на неки специфични смор начин. Ко је сконто, сконто је:) Мене исто смара такав тон, ако можемо да га назовемо тако. Трип је више у томе него у оном ''маћори како сам трпо јуче'', зато је тако и специфично. Другим речима, Маре може да напише пост који у себи нема трунку ''маћори како сам трпо јуче'' трипа, а да буде опет иритантан на онај горепоменути начин:)

Ја лично немам објашњење зашто ме то смара, али рецимо да гомилу људи које познајем смара некако.

Има и Чабке то понекад [:D]

Pa smara vas bas zato sto ste imate neki gnev prema necemu ili bolje receno imate skriveni trigger na takve stvari, ja se na primer ne nerviram ni na jedan od tih tonova od tog "macori..." do "spavao sam sa prelepom devojkom i super mi je", mislim ako on zeli to da podeli sa nekim to je ok i po meni zdrava stvar ne vidim zasto mora RUR gerila da se obrusi odma sa uvredama i nekim OMG WTF stavom...

Ima smisla da se taj trigger oformio kao neki kolektivni odnos prema nekoj stvari tipa sedi 5 likova na klupi i prolazi neka lepa devojka i sad jedan kaze gledaj kurvu kako se obukla glupaca, naravno u tom trenutku krece opste prihvatanje od strane ostalih i svi se slazu oko generalnog stava i nastaje trigger koji kad se god to desi prvo sto kazu je pazi koja kurva...

Ne znam mozda niste zadovoljni svojim zivotima pa vam sve smeta, prihvatite to kao potrebu coveka da se izrazi i da ga neko prihvati a ne da lupate kontru stalno i da sve mrzite oko sebe, ne znam cemu to.

Ni meni nije bilo prijatno da me ljudi obasipaju komentarima kako sam se obukao i ceo trip je ispao kao da ja to nosim zato sto sam retardiran ili ne znam da se obucem pa se kitim tako cime stignem... No ja nikoga nisam hteo niti da vredjam niti da mu objasnjavam kako je u krivu jednostavno to je neciji stav i ja ga potpuno prihvatam i da je stav validan i da nije.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

dafuq did I just read

Јебига, не умем боље да објасним, али ко конта тај трип, схватиће:)

Pa smara vas bas zato sto ste imate neki gnev prema necemu ili bolje receno imate skriveni trigger na takve stvari, ja se na primer ne nerviram ni na jedan od tih tonova od tog "macori..." do "spavao sam sa prelepom devojkom i super mi je", mislim ako on zeli to da podeli sa nekim to je ok i po meni zdrava stvar ne vidim zasto mora RUR gerila da se obrusi odma sa uvredama i nekim OMG WTF stavom...

Ima smisla da se taj trigger oformio kao neki kolektivni odnos prema nekoj stvari tipa sedi 5 likova na klupi i prolazi neka lepa devojka i sad jedan kaze gledaj kurvu kako se obukla glupaca, naravno u tom trenutku krece opste prihvacanje od strane ostalih i svi se slazu oko generalnog stava i nastaje trigger koji kad se god to desi prvo sto kazu je pazi koja kurva...

Ne znam mozda niste zadovoljni svojim zivotima pa vam sve smeta, prihvatite to kao potrebu coveka da se izrazi i da ga neko prihvati a ne da lupate kontru stalno i da sve mrzite oko sebe, ne znam cemu to.

Ni meni nije bilo prijatno da me ljudi obasipaju komentarima kako sam se obukao i ceo trip je ispao kao da ja to nosim zato sto sam retardiran ili ne znam da se obucem pa se kitim tako cime stignem... No ja nikoga nisam hteo niti da vredjam niti da mu objasnjavam kako je u krivu jednostavno to je neciji stav i ja ga potpuno prihvatam i da je stav validan i da nije.

Шта причаш ти? Уопште нисам причао о томе. И још сам похвалио Марета и реко другима да су лезбејке, човече царе. А ниси ни погодио трип тог ''прелепа девојка''. Ај пробај опет, погрешио си адресу и то оно големо.

То што ми је нешто иритантно, не значи да ћу га анализирати кроз то лол. Што моје акције поводом овог ЕВЕНТА и показују, јелте:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa smara vas bas zato sto ste imate neki gnev prema necemu ili bolje receno imate skriveni trigger na takve stvari, ja se na primer ne nerviram ni na jedan od tih tonova od tog "macori..." do "spavao sam sa prelepom devojkom i super mi je", mislim ako on zeli to da podeli sa nekim to je ok i po meni zdrava stvar ne vidim zasto mora RUR gerila da se obrusi odma sa uvredama i nekim OMG WTF stavom...

Иритантан је невезано са саму тему.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Јебига, не умем боље да објасним, али ко конта тај трип, схватиће:)

Шта причаш ти? Уопште нисам причао о томе. И још сам похвалио Марета и реко другима да су лезбејке, човече царе. А ниси ни погодио трип тог ''прелепа девојка''. Ај пробај опет.

Moguce da nisam razumeo sta si hteo da kazes ali nebitno ako ne stoji za tebe stoji za neke druge. Kad sam pricao o tripu lepa devojka nisam pravio referencu na tvoj post vec mi je to prvo palo na pamet.

Link to comment
Share on other sites

Јебига, не умем боље да објасним, али ко конта тај трип, схватиће:)

Brate ko konta taj trip ne mora ni da cita jer ste se u startu razumeli, onda je ceo post suvisan ako je usmeren samo njima, jer ono, "preaching to the choir". Mislim sta je ovo, potreba da kroz sifrovane poruke signalizirate jedan drugom pripadanje odredjenoj grupi? :)

On the other hand, stvarno pokusavam da razumem: Vama je smor kad neko kaze "pogledaj kako je prelepa ova devojka" jer odstupa od "vidi vrh picku" na neki negativan nacin?

Link to comment
Share on other sites

Деи:

Па ја сад не знам шта хоћеш да кажеш. Људи имају став о стварима. Поред става, имају и утисак и још доста ствари. То је просто тако. Оно што можеш да урадиш је да, нпр. не бијеш неког зато што ти је антипатичан или шта год. Али сигурно нећеш бити најбољи ортак са неким ко ти је антипатичан. Ако си баш зен, бићеш можда солидан ортак. Друго, људи изводе закључке, правилно или неправилно, али јебига, раде то и на то мораш да рачунаш где год да си. Треће, можда су некад људи у праву. Четврто, људи коментаришу нечији пост на форуму.

Мислим, ставиш слику и људи ти кажу ствари везане за слику, замисли. Па можда се јеси лоше обукао, па ето имаш фидбек сада па се обуци боље. Можда се ниси лоше обукао. Какве везе то има?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovde si lepo objasno:

ниси ни погодио трип [...] Ај пробај опет

jako cesto moramo da pogadjamo sta mislis, aj ako vec hoces da podelis sa nama neku svoju misao ili stav, pomozi nam da poruku razumemo u potpunosti, jer inace ispada da je svrha post-a samo da se vas par medjusobno afirmise, jer ono, "kapirate se" :)

Link to comment
Share on other sites

Brate ko konta taj trip ne mora ni da cita jer ste se u startu razumeli, onda je ceo post suvisan ako je usmeren samo njima, jer ono, "preaching to the choir". Mislim sta je ovo, potreba da kroz sifrovane poruke signalizirate jedan drugom pripadanje odredjenoj grupi? :)

On the other hand, stvarno pokusavam da razumem: Vama je smor kad neko kaze "pogledaj kako je prelepa ova devojka" jer odstupa od "vidi vrh picku" na neki negativan nacin?

лол лол брате океј, нећу више

Указивао сам на вајб ''таквих ликова'', не мора свака ''лепа девојка'' изјава да буде у том фазону. Као што, не знам, зелди ликови носе ермакс, па није свако зелди ако има ермакс. А ''такви ликови'' су углавном муљавине и то ме код њих смара. Па понекад заменим и лика који није такав за неког таквог. Проста ствар.

И није то ''прелепа девојка'' толико опскурно као пример колико ти мислиш, него ја не могу да изнесем, а ти не мош да уватиш и то је то.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovde si lepo objasno:

jako cesto moramo da pogadjamo sta mislis, aj ako vec hoces da podelis sa nama neku svoju misao ili stav, pomozi nam da poruku razumemo u potpunosti, jer inace ispada da je svrha post-a samo da se vas par medjusobno afirmise, jer ono, "kapirate se" :)

Није брате него нумем јеботе. Перфидно је и ево сад у глави не могу да нађем трип а да презентујем како ваља јер све изгледа нормално кад се каже (лупам, имам слику ''таквог некаквог'' лика како неће нешто да једе и како изговара нешто типа ''не прија ми таква храна'' и онда сконтам да нема шансе да ме сконташ јер је то нормална реченица, као и ''прелепа девојка''). Да седимо негде ин виво сигуран сам да би ме разумео.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Деи:

Па ја сад не знам шта хоћеш да кажеш. Људи имају став о стварима. Поред става, имају и утисак и још доста ствари. То је просто тако. Оно што можеш да урадиш је да, нпр. не бијеш неког зато што ти је антипатичан или шта год. Али сигурно нећеш бити најбољи ортак са неким ко ти је антипатичан. Ако си баш зен, бићеш можда солидан ортак. Друго, људи изводе закључке, правилно или неправилно, али јебига, раде то и на то мораш да рачунаш где год да си. Треће, можда су некад људи у праву. Четврто, људи коментаришу нечији пост на форуму.

Мислим, ставиш слику и људи ти кажу ствари везане за слику, замисли. Па можда се јеси лоше обукао, па ето имаш фидбек сада па се обуци боље. Можда се ниси лоше обукао. Какве везе то има?

Ma nemam ja problem sa tim ja sam ti to vec rekao sve je to ok, upravo isto kao sto ja nemam problem sa tim da dobijem takve komentare ni drugi ne treba da imaju problem sa time sto neko napise "spavao sam sa super devojkom". Mislim dobro mozda ja serem ali nekako primecujem da postoji neko opste RUR misljenje gde se uvek uhvati u kolo ista ekipa i krene da pisa po necemu i da se podsmeva. Mozda ja to krivo tumacim i to je zapravo troll a ja sam previse glup da ga razumem tako da ako je tako onda izvinte molim vas.

Sad sam se pogresno izrazio sa tim RUR misljenjem jer to sigurno nije to, vec je ta ekipa najglasnija da se tako izrazim. Mozda samo ja to primecujem a to ne postoji, ne znam stvarno...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...