Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sta si napisao, kili?

sto se tice kupovine u inostranstvu, ljudi izdvoje pare pred put i onda se spreme da ih potrose tamo negde i zato kupuju stvari a realno kad bi trebalo da iskesiraju tu kintu ovde bilo bi "ma zajebi, skupo je." i mogu se naci jeftinije stvari ali je u principu isti kurac.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

svakom svoje, zen, svemir, dulio i tako to, nekog radi taj shopping trip, ali je potpuna zabluda da su stvari tipa u H&M-u "kvalitetne za male pare". A i u outletima ima smisla kupovati samo stvari koje su na rasprodajama, nema vece gluposti od odlaska u outlet ili shopping mall gde je "sve za dz" i onda kupiti nesto sa default rafova gde su regularne cene ...

Ja konkretno nikad ne bih trosio minut svog vremena na shopping u gradu u kome nisam proveo pre toga bar nedelju dana na bleju i obilazak

Link to comment
Share on other sites

Sta prica ovaj docy, jel izasao on nekad iz zemlje lul wut

Koristim ovu priliku da pohvalim trutkyjev novi telefon

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

svinje drugari <3

oko inostranstva i šopinga: ja sam uvek u fazonu da sačekam sa kupovinom nečega što mi treba ako znam da ću uskoro ići preko, ali me onda mrzi da se cimam sa šopingom pa na kraju najčešće i ne kupim ništa. a jeste sve jeftinije i kvalitetnije u evropi prve kategorije, u mađarskoj i rumuniji je isti kurac kao ovde, možda za nijansu jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

svakom svoje, zen, svemir, dulio i tako to, nekog radi taj shopping trip, ali je potpuna zabluda da su stvari tipa u H&M-u "kvalitetne za male pare".

Ja konkretno nikad ne bih trosio minut svog vremena na shopping u gradu u kome nisam proveo pre toga bar nedelju dana na bleju i obilazak

Dok sam imao sreće da putujem preko poslovno, obvavezno sam klincu kupovao stvari preko.. H&M-u je bio pojam kvaliteta za nas (s obzirom na cene).

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

bio bih ja cetvrti semestar vec, ali preleteli su preko gradiva u prvoj godini pa sam hteo da ga utvrdim, ne svidja mi se njihov sistem

he he

[:(]

Zaboravićeš sve te muke kad budeš tukao soma i po evra mesečno dok sirotinja bude prebirala za leba!

Link to comment
Share on other sites

savke car, soping neka umre.

Oko vlade i faksa, docekace me jednog dana pakao da mi neki rurovac ili deusovac dodje da radi sa,,.oh wait.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam gde radi.

Ali znam filing.

Stranka:"Od kolko radite"

Ja:"Od 8 g-dine".

Stranka: " A do koliko?"

Ja: "16:00"

Naravno majstor dođe u 15:58.

bu-hu hu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...