Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa imaju ribu :tf:

ili hoce da pale preko, pa ne bi da se zene nekom strankinjom :tf:

i jako mi je zao sto imam drugare mojih godina koji su u ultragej vezama,

dakle istina je za čedu i arapina :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prosao sam sinoc prvi put preko mosta na adi o/

i na sred mosta hulibratori izasli iz kola, stavili limenke na krov, zagrlili se i slikaju se za fejs. ni hulibratori nisu sto su nekad bili.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hulasi kazem vam, trendzare, patike, konzerve piva, 20tak god, eto njih na paradi s jeseni

patike verovatno airmax, upadljivo su izgledale nisam uspeo skroz da snimim

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mogao si da im priđeš da se upoznate, možda bi uspeo da smanjiš verovatnoću da te napadnu na paradi.

узе ми реч из уста.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

koja je fora da se ljudi zene sa 24 godine, ne cujem to prvi put?

kad sam dosao ovde i kad su crnci saznali da imam 24 god nismu me pitali ni dal' sam ozenjen, ni dal' imam dece nego KOLIKO DECE IMAM? Dva od 3 cimera imaju decu, obojica su '93. Al dobro crnci su orangutani. Nego pre jedno mesec dana cujem neku gej redneck country pesmu. I neka riba peva nesto u fazou "If you are 21 and not married you will end up alone". Ovde ako ne idu na fax instant se zene/udaju za highschool sweetheart. A i rekao bi da u Srbiji ljudi mnogo vise "dobro razmisle" oko recimo nabavljanja kucnog ljubicma nego sto ameri "dobro razmisle" oko pravljenja dece. A o procentu razvedenih brakova necu ni da pricam -.-

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa gde ti studiras jbt, u tenesiju? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

koja je fora da se ljudi zene sa 24 godine, ne cujem to prvi put?

a sto nas nisi pozvao ti pisemo jedan minus u glavama!

Ne znam, zaista ne znam. Vrsnjaku iz detinjstva sam pre godinu dana najiskrenije rekao kako mislim da previse brza, i onda me nije zvao na svadbu, izbrisao sa fegbuka i odjebao iz zivota.

A nisam vas zvao zato sto sam mislio da ce biti ITS A TRAP. Ono, jos mi je ova rekla da povedem drugare, a posto ne znam curu dugo, mislio sam da ce biti gomila debelih dlakavih riba, pa nisam hteo da vas bacam u vatru bez potrebe. :(

dakle istina je za čedu i arapina :tf:

za arapina da, a ceda se leci od alkoholizma, pa ne ide vise po takvim okupljanjima. Iskreno, Cho je najgori rilejshonship gej peder, a i malog mareta je navatala neka ruskinja, krenuli da zive zajedno i sad vise nema zivot :(

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

A nisam vas zvao zato sto sam mislio da ce biti ITS A TRAP. Ono, jos mi je ova rekla da povedem drugare, a posto ne znam curu dugo, mislio sam da ce biti gomila debelih dlakavih riba, pa nisam hteo da vas bacam u vatru bez potrebe. :(

laze 100%, nije hteo da deli

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, zaista ne znam. Vrsnjaku iz detinjstva sam pre godinu dana najiskrenije rekao kako mislim da previse brza, i onda me nije zvao na svadbu, izbrisao sa fegbuka i odjebao iz zivota.

Pa lepo je i uradio, ko da je tvoja stvar sta on radi sa zivotom pa mu trebas da ga savetujes, lol. Gubi pls.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nije lepo uradio, lik je ispao žešći retard. Da je to ok lik, da je ČOVEK, rekao bi mu nešto na fazon "ok Marko, to je tvoje mišljenje jebi ga, ja ne mislim tako, ženim se i to je to. Uostalom šta tebe boli kurac?", i to je to, na tome se završava, bez tih klinačkih brisanja sa fejsbuka i odjebavanja iz života...

Link to comment
Share on other sites

pa gde ti studiras jbt, u tenesiju? :)

у тенесију је мемфис, колеква којекакве врхунске музике и џека данијела!

ал зато у кентакију, рецимо, нема ничега осим муншајна.

Link to comment
Share on other sites

Niga pliz.

Da mi dodje bilo ko iz cista mira bez da sam ga pitao... da mi iznosi misljenje kako zivim svoj zivot, rekao bih mu da odjebe.

Ok, rekao bi mu "odjebi" ili "odjebi iz mog života" ? Zato što u prvom slučaju već sutradan možeš opet biti u ok odnosima sa tom osobom i to je ok... meni je besmisleno da nekog odjebeš skroz iz života zbog toga što ti je jednom rekao nešto što se tebi nije svidelo. Nisam siguran da li je to "nesigurno lezbejstvo", ali nešto "nesigurno" sigurno jeste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...