Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Фала другс:)

Стајнмане, овај торент који ја имам има преведену песму и све остале ствари. Међутим, титлови по нету немају, а пошто ме мрзи да сам правим нов титл, узмем енглески са нета и онда га ''једем'' српским:) А ти са нета немају песму и немају написане ствари, што ме смара. А мрзи ме да убацујем линије које не постоје већ. Мада, мислим да је све океј испало. Преконтролисао сам још четири комада и исправио неке ситније ствари у том прелету (типа, вагање између ''схватам'' и ''видим'' за неко "i see"), па ако оћете, окачићу и то. Или да окачим кад завршим серију?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Саћу да скинем авидемукс, а јел ће он и титлове да закине а?

sto se mene tice kaci u delovima. planiram da gledam opet natenane sve, sad kad ste me nalozili :) samo da ne bude ko prosli put kad su me moji posle gledanja pitali jel sam se razboleo lol

Ево, 1-7 (капирам да је боље да увек качим 1-х него 1-3, па 4-7:) )

http://www.freeuploadsite.com/do.php?id=6085

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Titlove mozes da ekstrahujes koristeci mkvtoolnix i njegovu komponentu mkvmerge.

ako u avidemuxu snimis u avi kontejner, ostace samo jedan video stream i jedan audio (izabran u audio meniju). To je ogranicenje samog avi kontejnera (zbog cega su i izmisljena naprednija resenja kao sto je mkv)

Link to comment
Share on other sites

Žao mi dede (ćaletovog ćaleta), čovek ima skoro 90 godina i načisto je pobrljavio sa memorijom, stalno priča o ww2 i sličnim događajima iz prošlosti, ali ih dosta meša i gubi pojam o vremenu, i onda je postao glavna zabava familiji na proslavama...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Titlove mozes da ekstrahujes koristeci mkvtoolnix i njegovu komponentu mkvmerge.

ako u avidemuxu snimis u avi kontejner, ostace samo jedan video stream i jedan audio (izabran u audio meniju). To je ogranicenje samog avi kontejnera (zbog cega su i izmisljena naprednija resenja kao sto je mkv)

Јој, још програма за Дулета који је сишао с дрвета:)

Прескочићу вађење титлова за сада:)

Ево, први покушај није могао да сними, други покушај је алт-ф4 морао да буде, а трећи покушај је изнедрио фајл на коме титлови не раде јер је дужи неколко минута (изгледа да је други фпс):)

И даље не успевам ништа да постигнем. У гомили случајева уопште неће (углавном сере за битрејт и аудио трипове), а када оће, направи фајл де је слика бржа од звука или бар нешто што личи на то и фајл је 20% дужи... Зезаћу се још, ал капирам да ћу на крају да исмарам неког ко зна то да ради...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма капирам да ћу до тад већ нешто да исфорсирам:) Ал фала на нуђењу свакако:)

Ако баш будеш тео да се изезаш, можеш да скинеш ове моје титлове и да скинеш фазон једну епизоду са овог торента што сам линково и да конвертујеш да ради и да ми кажеш онда подешавања и то је то.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Žao mi dede (ćaletovog ćaleta), čovek ima skoro 90 godina i načisto je pobrljavio sa memorijom, stalno priča o ww2 i sličnim događajima iz prošlosti, ali ih dosta meša i gubi pojam o vremenu, i onda je postao glavna zabava familiji na proslavama...

grozan sam, ali odma sam pomislio na duleta :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Дулио на оном линку што сам ја окачио има и преведена песма, и сваки натпис и сваки глас који се чује је преведен, па чак и они који се не чују [:D]

Link to comment
Share on other sites

zavrsio s poslom u 10 uvece, blago meni. idem da zamotam dzoint i pustim ovaj novi film sa emom votson o/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...