Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

duga priča, i da je ispričam niko mi neće verovati, tako da jbg.

Edesi Lawl_ sto godina :D Kad vec Kali spominje maju. Jbg nestao si bez traga a majica blejala kuci pa sam je prodao Gruji. Nije da je nisam platio svojom kintom tako da nema ljutnje . U ostalom eto mene opet nazad za nesto vise od 2 meseca. Jebote kako vreme leti...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rad da pomognem. Dogod u koferima ne nosim brdo tehnike da me ne cimaju na carini mozemo se dogovoriti uvek. A za sad nemam nista u planu da dovlacim. Osim ako nisi trolovao :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

нисам троловао ал морам још да видим како шта, исцимаћу те на пм да се договоримо у догледно време :)

Link to comment
Share on other sites

A i sad nesto gledan na ebay. Nadjoh ovo:

http://www.ebay.com/itm/Google-LG-NEXUS-4-UNLOCKED-Smartphone-8GB-Black-Factory-Sealed-4-7-Screen-/321062023077?pt=Cell_Phones&hash=item4ac0c9afa5

Ne znam jel to taj telefon sto Ivan hoce al ovi shipuju i u Srbiju. Ako cena odgovara i nema smaranja sa carinjenjem ovo vrlo lako moze da se pazari. Al opet kazem rad sam i da donesem

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

јок, мора да се узима преко google play-а, тако је цена око 300 долара за 16gb верзију.

Sto bas mora preko google play-a? Pitam stvarno, ne znam. Sta fali ovom sa ebay-a? :D I sto je taj telefon toliko dobar?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Aj preporučite neki tablet za 200-250 evra, prioritet 9,7" ili veći IPS ekran rezolucije najmanje 1024x768 i pristojna baterija, ostalo nebitno (u prevodu treba mi za filmove i PDF-ove, 3D igre stahp).

polovan ipad2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...