Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 9/13/2016 at 5:30 PM, togFU said:

zapravo su farovi na škodi i seatu "audi fazon" :)

meni su ok sad audi modeli što se tiče razlika, i ne bih se složio da se TT jedva razlikuje od A7 lol

više ne znam ni sam, ne pratim industriju toliko, ali sam nekako prvo video na skodi i seatu pa pomislio da su se kasnije pojavili na audiju.

Link to comment
Share on other sites

au, kako je gadno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Deo Dorćola od danas ne pripada više trećoj već drugoj parking zoni, čime je dozvoljeno vreme parkiranja u tim delovima Beograda smanjeno sa tri na dva sata.

Vremensko ograničenje parkiranja do 120 minuta važiće za područje oivičeno ulicama Tadeuša Košćuška, Cara Dušana, Džordža Vašingtona, Takovske, Kosovske, Nušićeve, Makedonske, Cetinjske, Zetske, Simine, Višnjićeve i Gospodar Jevremove. Umesto dosadašnjih 41 dinar sat sada košta 48 . 

Deo dosadašnje zelene zone, obuhvaćen ulicama Brankova, Karađorđeva, Pariska, Kosančićev venac, Pop Lukina i Fruškogorska, takođe će, od 26. septembra, pripasti žutoj zoni. 

 

uskoro i u drugim zelenim zonama blizu vas!

18 hours ago, dovlagsi said:

"sleeper" iz Kije - Kia Soul GT

1,6 T-GDI 204 KS 7spd DC auto

155394-kia%20soul%201.jpg

i dalje drže taj soul, kapiram zbog amera koji ga gotive.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Соул, али знам да Субару Аутбек воле. А и мени се свиђа Мечка од горе. То је тај неки фазон.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

i dalje drže taj soul, kapiram zbog amera koji ga gotive.

da, al što ga furaju u evropi to ne znam... ne verujem da im prodaja ide baš najbolje, a ono gore je model za euro tržište... malo su nelogični poslednjih godina, kao npr. sa limuzinom Optima. Prva generacija je mnogo lepša u odnosu na novu, drugu generaciju, nikad veći zaser niko nije napravio no Kia sa drugom generacijom Optime u odnosu na prvu! A prva je trajala relativno kratko i za Evropu je imala SAMO buđavi 1,7 CRDi dizel sa 135 kS u ponudi. Sada druga generacija dolazi i sa 2,0 T-GDI i 245 KS... pa jebem vam mater. A da ne pominjem da će u toj verziji kod nas koštati 40k evra. Krejzi šit.

1 gen
2011_Kia_Optima_SX_--_08-26-2011.jpg

2 gen
0001.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...