Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wtf marko bulat?

vratite minuse :)

Da sam ja to postovao ispod bi se stvorio vitjko sa "-" postom. :D

Sto se tice kupovine ovo je neka teska reklama za ovaj S auto ili ce da mu daju auto sa nekim nenormalnim popustom zbog reklame ili ce biti pametan pa kupiti auto negde drugde :)

Link to comment
Share on other sites

wtf marko bulat?

vratite minuse :)

izvini, nije mi bila namera da te nateram da poslušaš sve njegove pesme :) čisto kao eto, zabavan mi je bio video.

wtf marko bulat?

vratite minuse :)

Da sam ja to postovao ispod bi se stvorio vitjko sa "-" postom. :D

Sto se tice kupovine ovo je neka teska reklama za ovaj S auto ili ce da mu daju auto sa nekim nenormalnim popustom zbog reklame ili ce biti pametan pa kupiti auto negde drugde :)

plac ko plac, ima ih mali milion, negde moraš kupiti polovnjaka :) ili baš znaš da S auto ne valja :)

Link to comment
Share on other sites

wtf marko bulat?

vratite minuse :)

izvini, nije mi bila namera da te nateram da poslušaš sve njegove pesme :) čisto kao eto, zabavan mi je bio video.

wtf marko bulat?

vratite minuse :)

Da sam ja to postovao ispod bi se stvorio vitjko sa "-" postom. :D

Sto se tice kupovine ovo je neka teska reklama za ovaj S auto ili ce da mu daju auto sa nekim nenormalnim popustom zbog reklame ili ce biti pametan pa kupiti auto negde drugde :)

plac ko plac, ima ih mali milion, negde moraš kupiti polovnjaka :) ili baš znaš da S auto ne valja :)

Dobro ne kazem da ne valja samo imam veliku sumnju u placeve u Srbiji. Po mom misljenju vise se isplati otici u Nemacku i kupiti na nekom ozbiljnom placu nego ovde kod nas.

Link to comment
Share on other sites

ima dobrih placeva polovnjaka kod nas i vrlo ih je lako naći - imaju veći broj automobila, nisu iz Šapca, ne uvoze italijanska vozila i postoje pod jednim istim imenom/PIB-om duži niz godina.

a evo još jedne slike onog Pežoovog kokpita

148008-peugeot%203008%205.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parkiram se u okviru svoje zone, dve ulice od kuće, dođem nazad, stoji "dnevna parking karta" (quick info, ako neko dobije karte a ipak bi da plati, ima sad neka akcija ako platiš u roku od 7 dana plaćaš pola iznosa, što je valjda 800-900 din). Ofc, zovem parking servis

PS: Dobar dan, izvolite (žena se javila)

Ja: Dobio sam dnevnu parking kartu iako sam parkiran u svojoj zoni za koju plaćam pretplatu

PS: Sad ćemo da proverimo, dajte registraciju (dam) - aha, Vukice Mitrović, vidim ... pa gospodine vi imate pretplatnu kartu za zonu 3.1 a ovo je u zoni 3.6

Ja: Tako je, ali pretplata za zonu 3.1 pokriva i zonu 3.6 u kojoj i ja živim.

PS: Ne, ne, Vukice Mitrović nema na spisku ulica u toj zoni.

Ja: Ali to nije moguće, pošto sam ja u toj zoni dve ulice dalje i pretplatnik već nekoliko godina i redovno se tu parkiram

PS: Gospodine, nema te ulice u toj zoni, evo, da proverim i 3.6 ... nema - Vladetina i Vlajkovićeva, nema Vukice Mitrović

Ja: A gde onda pripada Vukice Mitrović ako možete da pogledate?

PS: Ja sam vam rekla, SIGURNO ne pripada niti zoni 3.1 i 3.6 i TU NEMA ŠTA DALJE DA SE PRIČA

Ja: lol

PS: Ali evo, sada ću da pogledam na samoj mapi...

Ja: Važi, pogledajte, zanima me u kojoj je zoni ako nije ni u 3.1 niti 3.6

PS: Aha, evo, izgleda da je u zoni 3.6 (onaj glas kad skapira da se zajebala) - SAČEKAJTE SEKUNDU (i naravno pušta mi muziku)

I onda se javlja i kao "jao, hehe, eto, ipak je u toj zoni, hehe, ehehe, ne znamo šta je bio problem ehehehe - ali eto, možete da se parkirate do sutra u 19h U BILO KOJOJ ZELENOJ ZONI hehehe"

Vrhunac je što to nema automatsko storniranje, nego iako je njihov lik retard, to sad ide NA KOMISIJU koja će NAJVEROVATNIJE da donese odluku o storniranju.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

govna iz parking servisa, imao sam jednu slicnu situaciju ovvde u sdu i pisao zalbu, nista mi nije stiglo iako ima godinu dana...oticicu da platim verovatno da mi ne nakaleme posle neku kamatu

pa pozovi i pitaj šta je bilo po pitanju žalbe, sigurno imaju neki odgovor pre nego što odeš i platiš :)

a da dodam, oni kao imaju 15 min od kad te "opaze" da ti napišu tu dnevnu kartu, ja sam prilično siguran da je ovu moju zapisao odmah, ali se očigledno nešto zeznuo pa nije lepo pogledao da već imam mesečnu kartu.

a prethodno su mi bili kačili kazne za pogrešne brojeve tablica, za druge marke automobila ...

Link to comment
Share on other sites

Ne kače to oni, već ti kače ovi pored tebe što su bili, u nadi da ćeš da se zajebeš i platiš.

palo mi je to napamet, iskreno, ali mi nije pao taj deo da ću da se zeznem pa platim, mislio sam da više kače "iz zezanja".

Link to comment
Share on other sites

klasicna govna iz parking servisa,otisao tamo i rekao im da nikad necu da im platim nakon zalbe koju su odbili,keva ko keva krisom uzela i platila obe kazne za koje naravno nisam snosio nikakvu krivicu,na lekove da potrose te pare ako je moguce :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna interesantna vest

 

fc7ef3f709914c1c88ada4caf6a02b56.jpeg

Nissan i zvanično većinski vlasnik Mitsubishija

Od glasine do zvanične potvrde za manje od 24 časa  Nissan je upravo obelodanio da će preuzeti 34 odsto udela u Mitsubishi Motorsu za 2,17 milijardi dolara.

Japanski izveštač NHK je juče izvestio da bi Nissan mogao da otkupi 34 odsto Mitsubishi Motorsa, a sada smo dobili i zvaničnu potvrdu od oba proizvođača. U okviru ugovora, Nissan kupuje 506,6 miliona akcija Mitsubishi Motors Corporationa za 4,3 dolara po akciji. Nissan će na taj način postati najveći akcionar MMC-a i preuzeti kontrolu nad posrnulim japanskim proizvođačem.

Kao što je poznato, Mitsubishi je umešan u ozbiljan skandal u vezi sa lažiranjem testova potrošnje goriva, ali sada sa jednim najvećim akcionarom, Mitsubishi ima šanse da ozdravi. Skandal je negativno uticao na vrednost akcija kompanije, koje su od 19. aprila pale za 43 odsto.

Karlos Gon, šef Renault-Nissan alijanse, opisao je transakciju kao „pobedničku“ situaciju za obe strane i obećao da će održati i odnegovati Mitsubishi marku. Zadovoljan je bio i Osamu Masuko, predsednik odbora i CEO MMC-a.

 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...