Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serijski je 🙂

Bukv jedino "avangardno" na celim kolima je taj stočić retardirani. Ja evo nzm ko i za koga kreira ove nove automobile... Ostaje da se vidi uživo (na ženevskom salonu u ženevi ove god, opa!), ali čini mi se da je sranje ko i većina drugog... 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ok, a šta je poenta stočića? 🙂 

verujem da ima wireless charger, ajd' to svakako, drugo šta, da tu "pobacaš" ključeve, telelefon, naočare, ajd' i to mogu da razumem, ali za dalje nije. ne možeš čašu da staviš da ne odleti... da se rotira pa da je kao onaj za posluživanje opet ne može, tamo "unutra" zalazi pa nema dovoljnu visinu... 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Mercedes prodaje sve svoje salone u Nemackoj, skoro 100 komada. Who was phone?

daće ih nekoj agenciji koja će da zaposli ljude kroz sebe umesto da ih zapošljava direktno mercedes, tako da kasnije mogu lakše da ih otpuste plus ovi neće samim tim moći da budu deo sindikata mercedesa, ili tako nešto 🙂

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, f4ts0 said:

pa ok je. 

ako gledaš iz vizure mladog momka koji 2004. godine hoće sebi da kupi gradski auto, onda je ok.
prvi put sam ga video u pr-u suzukija za indiju, pre jedno god dana, bio sam u fazonu ok u indiji je vreme stalo pa može i ovo da prođe... a evo ga isti takav i za evropu mučenu.
plus košta 20k eur... možda bude jeftiniji na našem tržištu because mađarska, pa i prodaju neki!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Probali su neki mini vajb da mu ubace/dodaju, na konto već postojećeg koji su samo malo izmenili.

unutra (elektronika) deluje da je malo upgradeovana u odnosu na pre, ova plastika i to sve ne mogu da ocenim ali deluje standardno suzuki loše :))

mislim, ako je takvu pakuju i u s-cross i vitaru tj. ove skuplje modele (da ne pominjemo jimny) šta očekivati u swiftu 🙂

ali mi deluje da će se prodavati, i ta kategorija mladi momak koji hoće da kupi 2004 auto sebi ali i ono roditelji da kuće ćeri a ipak ne bi fiću koji je default kupovina 🙂

Link to comment
Share on other sites

Daj bre čoveče, pa čak i u Jarisu su zamenili onaj hideous ekran a vidi ga ovaj u Sviftu. Ceo enterijer je nekako špar a koštaće isto (ili više) od konkurenata. Nije mi logično. Meni se lično spolja ovde sviđa samo ta Mazda-boja, ova "linija struka" što je sad tako kao spuštena mi je ?!? Zadnja svetla ko da su pozajmili sa nekog drugog auta... I tako... Žao mi jer je Suzukiju Svift kao Srbiji Vučić jbg! 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, dovlagsi said:

ako gledaš iz vizure mladog momka koji 2004. godine 

ja gledam iz vizure mladog momka 1994 godine 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

Daj bre čoveče, pa čak i u Jarisu su zamenili onaj hideous ekran a vidi ga ovaj u Sviftu. Ceo enterijer je nekako špar a koštaće isto (ili više) od konkurenata. Nije mi logično. Meni se lično spolja ovde sviđa samo ta Mazda-boja, ova "linija struka" što je sad tako kao spuštena mi je ?!? Zadnja svetla ko da su pozajmili sa nekog drugog auta... I tako... Žao mi jer je Suzukiju Svift kao Srbiji Vučić jbg! 

ekran je grozan, za Suzuki sam digao ruke od toga da će oni tu nekad nešto da promene 🙂

a za sve ostalo si u pravu ali jednostavno to je trend sada, mislim da svi to nažalost rade.

baš sam skoro čitao neki članak konkretno za volvo, gde kažu da noviji XC60/90 imaju lošije materijale u enterijeru nego stariji (nebitno od nivoa opreme) a koštaju više nego ti stariji u svoje vreme. Čak i da koštaju egal kao stariji, opet bi bilo glupo, ali je tek kad su em skuplji em sa uštedama gde god stignu.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, dovlagsi said:

za xc90 - besomucno nas loze da je sustainable put kojim treba ici.... novi xc90 tj. ex90 uopste nema kozni enterijer covece! a oni lepo na taj recyclable opalac! uzmu koju stotinu evra po autu

Ako ne i više. Ne samo za to već i ostale materijale, debljinu sedišta (bukvalno kao u avionima sto su ih stanjili) itd. 

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasna logika gde oni stalno redizajniraju Swift-a s početka 2000-ih, mislim kao bukvalno ova dva deluju kao redizajn istog iako su 20 godina razlike, nešto slično kao Audi što radi 🙂 Sad aj da je taj Swift neki "iconic" auto, tipa kao Mini, pa da kažemo, ali ono samo je simpatičan mali auto iz tog vremena kome ne menjaju dizajn 🙂 

undefined

Suzuki reveals all-new Swift ahead of Spring 2024 launch | Top Gear

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

a da dodam, možda sam  bumer, ali meni ovaj swift iz 2000 ima tačno tu liniju i dizajn koju su pogodili i trebalo je nekako samo nju da probaju dalje da dorađuju ne tako dramatično kao ovaj novi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...