Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

24 minutes ago, togFU said:

nikad ne bih pogodio da je Fiat 500 u top 10... isto tako golf u top 3, jeste očekivano ali samo potvrđuje činjenicu da ma koliko da ga oni useru i osakate sa uštedama na materijalima itd, golf je ipak golf jebiga

Aj za Fiat 500 mi je uvek čudno jer to verovatno Italijani samo kupuju, ali Golf sam ja iznenađen da je pao na treće mesto. Ono bukvalno to mu je najgori plasman poslednjih 20 godina, tako da se definitivno jeste osetilo to što su usrali model na prodaji. Problem je ako useru i naredni onda će doći iz dupeta u glavu i ovima što uzimaju Golf kao default vozilo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, togFU said:

nikad ne bih pogodio da je Fiat 500 u top 10... isto tako golf u top 3, jeste očekivano ali samo potvrđuje činjenicu da ma koliko da ga oni useru i osakate sa uštedama na materijalima itd, golf je ipak golf jebiga

fiat 500 je zicer da je u top10, nema 'de ga nema i ko ga ne kupuje.

još je kao "ženski" pa ga sve žene žele (pun intended) a ako si ipak muško onda kao abart da ispadneš baja.

i kod nas gde se okreneš imaš fijat 500 da vidiš.

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2022&mm=08&nav_id=2193232

Quote

Nekolicina osiguravajućih kuća juče i prekjuče podigla je cene polise osiguranja od autoodgovornosti za oko 22 odsto u proseku, što je podiglo i ukupnu cenu registracije, saznaje "Blic Biznis".

Oni koji nisu promenili cenovnike od 1. avgusta, učiniće to narednih dana.

 

E, ali ovo je hajdučija

https://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2022&mm=08&nav_id=2193149

Quote

Rok trajanja registarskih tablica je neograničen, ne računajući one koje sadrže slova Č, Ć, Š, Ž, Đ, Y i W, koje moraju da se menjaju čim im istekne registracija.

"Registracija mi je isticala početkom jula, a na njoj sam imao slovo Ć. Rečeno mi je da moram da zamenim tablice i saobraćajnu, te mi je to predstavilo dodatni trošak kom se nisam nadao. Sve ukupno me je izašlo 8.000 dinara. Sreća u nesreći je što su mi tu uslugu izvršili u samom centru za tehničke preglede, te nisam morao sam da se maltretiram sa uplatama po poštama. Međutim, u samoj policijskoj stanici u Zemunu proveo sam više od tri sata da bih tamo dobio nove tablice, jer su gužve svuda nesnosne", ispričao je on.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

E, ali ovo je hajdučija

 

ali ovo je stara stvar, s tim što su nešto posle tu muljali.

ja sam imao Đ na registraciji pa su onda nešto ukinuli domaća slova ili šta beše na registracijama i morao sam da menjam tablice i saobraćajnu. Ali su onda posle nešto to produžili ili promenili, ne sećam se tačno. Ali je to bilo pre sad već 5-6 godina, mislio sam da su se već do sad zamenile sve koje su imale domaća slova i ova specijalna na sebi.

1 hour ago, manson said:

za oko 22 odsto u proseku, što je podiglo i ukupnu cenu registracije, saznaje "Blic Biznis".

top, još jedno poskupljenje! srećom sam registrovao kola 28. jula :))

Link to comment
Share on other sites

Išao sam sinoć do Lidla, igrom slučaja tamo na novom beogradu na kraju onaj pri Bežaniji.

Na parkingu nema žive duše, tj. nijedan automobil, bukvalno. Jedno 30 praznih mesta.

Stajem na neko rendom mesto pri sredini parking mesta. Zvoni mi telefon ostajem u kolima nisam odmah izašao.

Minut kasnije dolazi žena sa dvoje dece u Meganu.

Pogađate - STAJE TAČNO DO MENE NA PRAZNOM PARKINGU.

Gledam u neverici dok pričam telefonom, kako ona otvara vrata i onako kao "pazi da me ne udari" i otvara vrata i deci da izađu iz kola po istom principu.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...