Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

procitao sam ovo na honda forumu (laki jesi ljubomoran sto sam poceo da posecujem jos jedan forum umesto rura - ako hoces da me zadrzis mogao bi da mi povecas broj minusova dnevnih, treba mi)

ali da, ovo vazi za novije honde 😄 

Edited by reki
Link to comment
Share on other sites

Da l si sad tek pronašao tu sekciju 😄

Najjači tekstovi i redovna ekipa u komentarima - između ostalog volina sa svojim ben veom, neki "super be bajo moj šabac bogatić" pajser, EU citizen sa njegovom večnom borbom protiv evropskih ekofašista i neki smarač koji non stop spominje svog "turčina" samo nikako da provalim koji je to auto (mislio sam da je Fiat Tipo ali nije).

Jedino jače od toga su oglasi za auto gume na fejsu sa linkom za brzo nalaženje, a ispod toga IQ 85 ekipa koja ne zna to da koristi nego ide dvesta pitanja "ima l m+s 205 55 r16" (m+s znači može svuda, naučio ga tome babo još pre četres godina kad je vozio bijelo dizlo opel kadet)

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je uvek u tim komentarima na b92 odlična neprestana borba između "kupi novu Daciu, najbolji odnos cene i kvaliteta" ekipe i "polovni Golf 2005. godište TDI sa crvenim I šije tu Daciu narednih 20 godina" ekipe koja je podržana od "Škoda isto što i VW" ekipe. Ono bukvalno kao večna vatra međusobnog hejta, na bukvalno bilo koji tekst, ne moraju biti ti konkretni brendovi u priči 🙂 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Jedino jače od toga su oglasi za auto gume na fejsu sa linkom za brzo nalaženje, a ispod toga IQ 85 ekipa koja ne zna to da koristi nego ide dvesta pitanja "ima l m+s 205 55 r16" (m+s znači može svuda, naučio ga tome babo još pre četres godina kad je vozio bijelo dizlo opel kadet)

🤣

realno ista prica godinama, i nikad nece ni nauciti ljapani

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2022 at 4:00 PM, togFU said:

Hyundai N Vision 74 - Retro supercar styling and high-performance hydrogen fuel cell plug-in hybrid powertrain!

Meni ovo vrh izgleda, iako prezirem koreance ovo je stvarno za pohvalu. Da je ovo novi audi quattro ljudi bi svršavali ofc (da, znam za koncept od pre desetak godina na koji ovo podseća, al to je nevažno sad)

Hyundai_N_Vision_74_Concept_HFCV_23.jpg?Hyundai_N_Vision_74_Concept_HFCV_14.jpg?Hyundai_N_Vision_74_Concept_HFCV_25.jpg?Hyundai_N_Vision_74_Concept_HFCV_19.jpg?

 

Back to the Future anyone?

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 6:29 PM, dovlagsi said:

suptilno ovog puta 

 

kako uspevaju svaki put da naprave još gori auto? 

pa čemu ovo "smirivanje" linija? kad su već krenuli u formula-abominacija ludilo nek nastave brate pa da vidimo 'de će to da ode.

On 7/15/2022 at 4:00 PM, togFU said:

eni ovo vrh izgleda, iako prezirem koreance ovo je stvarno za pohvalu. Da je ovo novi audi quattro ljudi bi svršavali ofc (da, znam za koncept od pre desetak godina na koji ovo podseća, al to je nevažno sad)

dobar je, vidi se da je to taj neki pravac kao onaj njihov EV što je sad serijski, očigledno je ovo bio neki koncept pa od njega generisali ovaj serijski, vrlo fino deluje.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, reki said:

opet francuz haha

Shvatice jednog dana ljudi da FR proizvodi ne sluze kurcu!

3 hours ago, Lucky said:

kako uspevaju svaki put da naprave još gori auto?

Ako pogledamo samo kako izgledaju i novi Jazz i HRV, onda je jasno da tamo u dizajnerskom timu rade kompletni moroni a direktori koji odobravaju su ocigledno za penziju : D

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, killYg0r said:

Shvatice jednog dana ljudi da FR proizvodi ne sluze kurcu!

Ako pogledamo samo kako izgledaju i novi Jazz i HRV, onda je jasno da tamo u dizajnerskom timu rade kompletni moroni a direktori koji odobravaju su ocigledno za penziju : D

uče od tojote, tj. najboljih.

odnosno ajd tojota se malo sredila spolja, ali iznutra je i dalje krš (a honda prati u stopu).

očigledno ti azijati nešto imaju krizu dizajna, pogledajmo samo kiu i hjundai, suzuki odavno ispao iz priče.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...