Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ivan~ nema nigde, i ja sam tražio po gradu ali bez uspeha! Papao sam ja kog Burgera, imali su vrhunski čizburger, ali su propali jako brzo!

Jedino ako oćeš da nas voziš do NS-a kolima novim pa da idemo na burgere! :tf:

:v

Link to comment
Share on other sites

Ja sa Ivanom više ne sedam u kola :D

sad će ivan da se naljuti i neće me više nigde voziti :(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

cisto da podelim sa nekim quote sa foruma etfa

Moja fantazija je da za par godina, kada ja budem zavrsavao studije, ta masina koja pregleda ispite iz p1,p2 razvije vestacku inteligenciju, sama otkuca kod i stvori svoj razum, a onda unisti svet. :/

Niko nece moci da je zaustavi, osim tima nadarenih programera, na cijem celu cu naravno biti ja :/

a editovao je stariji post, steta, gde je penio o rti-u, kako planira da istetovira rti na ramenu, uz jos neke zaista potresne izjave, bas sjeban lik

eto

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1. To u novosadskog sajma u Novom Sadu je skroz ok mesto, sad mi stade mozak, beše Harvey's ... nije loša klopa, ali ako sediš unutra sav se usmrdiš od mirisa, nije im dobra ventilacija.

2. Bio ja u Intergalactic Dineru više puta, pošto mi je relativno blizu i korektni su skroz. Mesto je malo, ima pet stolova ukupno, nemaju baštu napolju (a ima mesta gde bi mogla da bude). Dobro je što radi 00-24, imaju doručak do 11h i tu su neke sjajne kombinacije klope (ono, jaja, kobaje, pohovani krompir, slaninica i besplatni refill filter kafe :)) a i ove opcije preko dana su korektne, probao sam svašta.

Moja zamerka može da ide tome što iako kao uz svaki burger dobiješ pomfrit i rings kao prilog, to je baš jadna količina, mislim da dobiješ bukvalno dva ringsa i na primer 6-7 pomfrita tako da ako bi neko hteo na primer McDonalds koncept (sa tom količinom pomfrita) moraš da uzmeš dodatnu porciju. Ali sa druge strane, meni je M odnosno kao medium dovoljan kao obrok, ima i L to još iskreno nisam probao. Uz svaki obrok imaš i dip-ove tj. kečap, majonez, pavlaku etc.

I džuboks stvarno radi, imaju ga tri stola od pet, ubaciš pare i svira pesma koja hoćeš. I jeste hipster mesto, skoro uvek ima nekih stranaca ili od domaće ekipe ovih hipova.

Nisam probao šejkove ali na oko su delovali dobro. OK je i ova ekipa što radi, opušteni su i dobar je odabir muzike (tih nekih 100 pesama sa džuboksa su uvek u rotaciji).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...