Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

prvi, direks sa zadnjeg dana Exita, ajzbrn svirao do 6 ujutru.

Rezime Exita - trećeg dana dobio temperaturu 38,6 , četvrtog raskinuo sa ribom, a i jebeni golub mi se posrao na glavu..

No i pored toga odlično sam se proveo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prvi, direks sa zadnjeg dana Exita, ajzbrn svirao do 6 ujutru.

Rezime Exita - trećeg dana dobio temperaturu 38,6 , četvrtog raskinuo sa ribom, a i jebeni golub mi se posrao na glavu..

No i pored toga odlično sam se proveo.

globini.jpg

lol lol lol

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol lol lol

Taj Golub može i da mi se posere na glavu koliki je car :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[grammar_nazi]bapske[/grammar_nazi]

=P

enihau, moram da skratim kandze psu, ogrebao me dok sam ga zajebavao po dvoristu. karma strajks bek [b)]

odoh na fudbal i rekreiranje sa drustvom, a sutra idem da berem sljive za rakiju, loodnitza!

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Dan pred polaganje voznje banem s kumom na poligon kod sava centra , reko da provezbam jos jednom one poligonske vezbe , mnogo meseci je proslo od poslednjeg puta kad sam bio na pologinu, i dok sam se zezao napred/nazad 3 metra sve ukupno , stvori se panduracija, dza bu, dokumenta saobracajnu itd itd, ja reko nemam, uzeli mi licnu, kumu sva dokumenta, i pisu podatke na poledjini braon koverte, nikakav zapisnik , nisu nam ponudili nista da potpisemo, probali smo da se izvucemo na foru da sam bukvalno isao u rikverc 3 metra i vezbao uparkiravanje, on se pravi lud, posle toga kazem jel mozemo nekako da se dogovorimo , on se pravi lud...i onda kum zajebe stvar i kaze ma boli me kurac nek pise sta hoce i ode u kola, i pandur promrmlja u fazonu pa i bolece te ... i kao stici ce vam poziv od sudije, dovidjenja...

1. kolike su sanse da ne stigne nista, s obzirom da nismo nista potpisali?

2. ako stigne kolike su sanse da sklopim neku pricu za sudiju i da me puste?

3. negde videh da je 100k kazna za upravljanje vozilom bez dozvole..al valjda se razlikuje ako izadjem na autoput a nemam dozvolu i ako vozim na poligonu napred nazad?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...