Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam za 5 godina po Bgu preko omladinske čistio sneg, radio po magacinima, lepio deklaracije, radio kao maskota, delio flajere, radio kao redar na utakmicama zvezde i repke, radio kao fizički radnik na pojedinim javnim dogadjajima, radio ankete, radio kao vodič... Tako da nije baš da sam totalni neradnik :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zaobidji omladinske, uzimaju ti mnogo kesa, jes da se najlakse tako nadje posao, ali ne vredi..

Zaobidji omladinske, idi u meridijan ili balkan bet :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kakva se bre ovo stajska balega oseća u vazduhu, oće Amerikanci da nas potruju hemadžom u pizdu materinu :c

i kod mene smrdi, ne tripuj se, ne moraš da se tuširaš pre spavanja :D

lik je za šamar

Link to comment
Share on other sites

Bb103.png

[roflmao] koje pišanje u oči.

da pojasnim, FON je proteklih godina "štitio" svoje studente tako što svako ko diplomira zaključno sa oktobrom 2 ne polaže prijemni ispit za master i samim tim ostavlja manje mesta za nekoga ko dođe sa privatnih fakulteta da opere diplomu. prvo, bez preterivanja je praktično nemoguće diplomirati do 31. avgusta ukoliko student već nije očistio sve ispite u junu i ostao mu je da odbrani diplomski (a zamislite koliki je to broj ljudi). drugo, ko mi jebe mater kad ne umem da igram fudbal pa ne putujem sa faksom na međunarodna takmičenja.

u svakom slučaju mi se nije išlo na master generalno, pogotovo ne na FON, al' sam se lomio jer su me smarali ljudi da završim.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...