Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

У недељу ушао у бус и ведех контролора са врата. Реко ајд да откуцам картицу што ми мати дала да буде узоран грађанин и да избегнем непријатности. Лик одма прилази до мене и тражи ми карту иако сам испред њега исту откуцао (не знам зашто?). На следећој станици улази још бар 5,6 људи, сви га виде и нико не куца карту, само седају као да није ни ту. Лик није пришао никоме да их приупита што не куцају карту. И тако све до Зеленог венца.

 

Не возим се толико често и није ми јасно да ли се то стално дешава или је једноставно овог лика болела патка да се цима?

Link to comment
Share on other sites

Meni se to isto danas desilo, verovatno cima one koje vidi da su otkucali, neke likove ispred mene nije ni pitao.Dok pre nedelju dana lik je pitao mene i ortaka u punom busu i posto nismo imali zamolio nas da mu damo karticu iako nema kredita na njoj posto je njemu bitno da bilo sta otkuca :D

Link to comment
Share on other sites

Не може да куца било шта. Зашто би онда они сами откуцавали неоткуцане картице кад им људи дају? Пре мислим да је фазон да они имају неку норму колико карата дневно треба да прегледају и онда јуре тако сваког за кога виде да очигледно има карту, да им не промакне док се смарају са овима што можда немају.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Не може да куца било шта. Зашто би онда они сами откуцавали неоткуцане картице кад им људи дају? Пре мислим да је фазон да они имају неку норму колико карата дневно треба да прегледају и онда јуре тако сваког за кога виде да очигледно има карту, да им не промакне док се смарају са овима што можда немају.

Slazem se sa drugim delom, za ovo prvo ne mogu da garantujem jer ni meni nije bilo jasno zasto mu je bitno da bilo sta otkuca kada na karticama nije bilo kredita(kucao je na ono svoje sranje,ne na aparat ofc), mozda mu je jednostavno bilo glupo da cima ostale ljude a da nas pusti :)
Link to comment
Share on other sites

taj rad,valjda imaju neku kvotu pa ne smaraju sve za kartu.Proslu nedelju sam se vozikao i uglavnom sam kucao kartu.I svaki put,minimum trecina putnika nije kucala karte,a kontrolori nisu pravili nikakvu frku.Par puta sam se vozio za dzabe,a kotrolori su samo prosli pored mene.Vozio sam se 26 i 31.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Данас и пре неки дан сам ишао до града и мењао више линија по центру, и за дивно чудо нисам видео ни једног бусплус контролора ни у аутобусима ни на улици. Тек сам малопре сазнао да је Ђиласу одзвонило званично, да ли је одсуство контролора весник краја бусплуса? 0/

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...