Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 5/16/2022 at 1:33 PM, G!!! said:

pa valjda imamo topike za najave filmova i serija, a ovde diskusija o onome sto gledamo u ovom trenutnku 🙂 meni pije sve vodu, osim sto omasim topik ponkad [:D]

i meni, nego dule stvara konfuziju pa se i ja onda preispitujem! 🙂

On 5/17/2022 at 10:27 PM, Dule_smor said:

Ahaha, pa dobro...a jel ce nastaviti da snimaju ili su zavrsili sa ove 2 sezone?

drugu nisam ni počeo da gledam, ali sam negde video vest da već pišu scenario za treću. što me i ne čudi jer je druga baš dobro ocenjena, čak i bolje nego prva.

kod mene sličan utisak kao G!!!, ono, ima neku jezivu atmosferu, pomaže i taj dizajn likova itd, ali kako odmiče serija tako ide u neko ludilo i ona finalna epizoda mi je kao da je neko prosuo kofu punu ideja, pravaca i priča koje nisu uspeli da ubace u prvu sezonu i kao e fak zaboravismo ovo, srokaj sve u jednu epizodu.

zato mi se nije ni dojmilo da gledam drugu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dule_smor said:

Vala bas zbrkase kraj prve sezone, sve moguce stvari su ubacili, 5 klifhengera heh...nemam pojma, cudna je serija, ima potencijal zaista...nego jel se ja to tripujem ili na torentima ne mogu da nadjem kompletnu drugu sezonu, fale neke epizode

brzi pogled na rarbg kaze da ima sve

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Love death robots s3. 

Meni su generalno sve tri sezone ok, ima naravno nekih prica koje su me smorile, ali mi zanimljivo bude kako neki ljudi u 10-20 min mogu da uguraju bitne stvari, a dok drugi za 3sata naprave pakao.
Isto kao i prethodne dve sezone, za neke price bi tako voleo da se napravi full film ili serija.

Zvuk i voice glumci odlicni.

Kome su bile ok s1,s2 ovo ce im isto biti dobro

 

Edit: Jel sam pogresio topic gde treba da postujem? 😁

Edited by Katsu
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

i meni deluje da je s03 bolja od s02, s01 valjda je neprikosnovena jer smo se prvi put sreli sa ovakvim konceptom i kvalitetom 

sjajne su mi te epizode koje imaju svoju SF pricicu sa wtf momentom 

3. sezonu sam progutao u roku od odmah 🙂

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Katsu said:

Odgledao Love death robots s3. 

Meni su generalno sve tri sezone ok, ima naravno nekih prica koje su me smorile, ali mi zanimljivo bude kako neki ljudi u 10-20 min mogu da uguraju bitne stvari, a dok drugi za 3sata naprave pakao.
Isto kao i prethodne dve sezone, za neke price bi tako voleo da se napravi full film ili serija.

Zvuk i voice glumci odlicni.

Kome su bile ok s1,s2 ovo ce im isto biti dobro

 

Edit: Jel sam pogresio topic gde treba da postujem? 😁

 

Nisi, nego nas Laki jebe sa sto topika, i prebacivanjem postova, kao trebao si ovde da postujes, sala je na tebe lol 😄

Slazem se potpuno, kao i sto napisah na drugom topiku (samo zbog Lakija sam tamo postovao!)...prva sezona najbolja, druga onako, treca pokidala isto, pogotovo Io i Swarm epizode!

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/17/2022 at 5:11 PM, Highl1 said:

jel gleda neko Severance?

krenuo sam ovo da gledam, ne znam dal' si ti, ali ne mogu da kažem da nije dobra serija. Makar u ove tri epizode što sam pogledao. Prerano je oceniti naravno, ali je toliko za sada sve konfuzno da prosto "nemam prava" na komentar dal' nešto ima smisla ili nema, dok ne vidim kako će se nadalje razvijati.

Džindžerku ovu su odličnu našli za ulogu

Screenshot 2022-06-10 at 08.37.56.png

tačno ima tu facu koju treba da ima za sve što joj se događa 🙂

Sa druge strane, ovog lika kad vidim svaki put mi bude blago neprijatno i ne prolazi me osećaj već tri epizode, baš je grdan :))

Sa strane same serije, drugačije je nego što sam mislio na bazi opisa, ima tu jednu dodatnu notu "strave" i "napetosti" koju nisam očekivao.

A ovako podseća me na silne neke serije i filmove, sad sam i pozaboravljao sve šta mi je prolazilo kroz glavu ali na primer DEVS je jedna od njih, ima taj neki vajb. Čak me malo setting podseća i na Resident Evil samo u smislu što jedna korporacija praktično drži ceo grad pod kontrolom i svi proizvodi su od te korporacije. I tako.

U svakom slučaju drži pažnju, dal' će nešto da ukake kasnije videćemo.

Link to comment
Share on other sites

odlgedao Marianne (sry ako je bilo o seriji), odlicna je iako je bas vidljiv uticaj  IT/ summer of night, ali svejedno serija je jebeno jeziva 😄 😄
I dobro je sto nisu nastavili nego prekinuli nakon 1 sezone.

 

In the other news, ovo se mora gledati iako nije dovoljno woke/inclusive

 

 

1960983908_Screenshot2022-06-10at18_12_50.thumb.png.f4da6ddf4e6c02c5b81e2dec9542c13b.png

 

 

143002879_Screenshot2022-06-10at18_39_06.thumb.png.f87f3015882b2a07231eb3c96fd2c7c4.png

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Katla , poskusao sam da odgledam dosao do 4. epizode i ne mogu vise... ne nazire se ikakav smisao, a serija pretrpana nekim odugovlacenjem preteranim - ako je neko gledao, vredi li cimanja il da batalim

novi peaky blinders  [jupi]novi the boys [yeahdude]

prodje godina lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, f4ts0 said:

odlgedao Marianne (sry ako je bilo o seriji), odlicna je iako je bas vidljiv uticaj  IT/ summer of night, ali svejedno serija je jebeno jeziva 😄 😄
I dobro je sto nisu nastavili nego prekinuli nakon 1 sezone.

pa jel ima normalan kraj ili je klif henger pa prekinuli? ne bih da gledam ako je nisu završili sa zaokruženom celinom. ovako deluje kao žanr za mene!

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2022 at 8:41 AM, Lucky said:

krenuo sam ovo da gledam, ne znam dal' si ti, ali ne mogu da kažem da nije dobra serija. Makar u ove tri epizode što sam pogledao. Prerano je oceniti naravno, ali je toliko za sada sve konfuzno da prosto "nemam prava" na komentar dal' nešto ima smisla ili nema, dok ne vidim kako će se nadalje razvijati.

Džindžerku ovu su odličnu našli za ulogu

 

tačno ima tu facu koju treba da ima za sve što joj se događa 🙂

Sa druge strane, ovog lika kad vidim svaki put mi bude blago neprijatno i ne prolazi me osećaj već tri epizode, baš je grdan :))

Sa strane same serije, drugačije je nego što sam mislio na bazi opisa, ima tu jednu dodatnu notu "strave" i "napetosti" koju nisam očekivao.

A ovako podseća me na silne neke serije i filmove, sad sam i pozaboravljao sve šta mi je prolazilo kroz glavu ali na primer DEVS je jedna od njih, ima taj neki vajb. Čak me malo setting podseća i na Resident Evil samo u smislu što jedna korporacija praktično drži ceo grad pod kontrolom i svi proizvodi su od te korporacije. I tako.

U svakom slučaju drži pažnju, dal' će nešto da ukake kasnije videćemo.

Odgledah celu prvu sezonu.

Prvo, očekivano, raširili su se u milion pravaca i smerova, naravno da je klifhenger kraj prve sezone i pitanje je šta će dalje da rade. Imam bojazan da ne odu previše na Westworld stranu pa posle dve sezone da više niko ne zna o čemu se radi i šta je sa kim povezano kako, ali ako uokvire sve u drugoj sezoni biće bombona. 

Pošto imaju i generalno dosta jakih glumaca verovatno ne bi ni mogli da prave seriju od deset sezona a mislim i da je generalno to vreme prošlo u današnjem periodu streaminga i milion servisa.

Što se same serije tiče, nisu je previše zakomplikovali koliko su mogli, gledljiva je, ima tok, drži pažnju, nema puno "ma jeeeste" rupa, tako da je dobra osnova za narednu sezonu postavljena.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Krenuo Resident Evil seriju. Posle 4 epizode još ne mogu da prelomim da li je sranje, ali dobra svakako nije.

Paralelno se odvijaju dve priče: jedna je New Racoon City YA melodrama pred pandemiju T-virusa, od koje hoću da se izbodem. Druga je postapoc survival priča, nekih 12 godina u budućnosti, gde protagonista pokušava da se dočepa bezbedne teritorije, i daleko je zanimljivija.

Scenario je tanak, gluma prelazna, ali serija ima pristojne akcione sekvence i interesantan world building koji se naslanja na originalne RE igre koje se završavaju bacanjem nuklearke na Racoon City.

Za sad je gledam dok ubijam vreme u prevozu.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2022 at 12:53 PM, Jose Jimenez said:

Krenuo Resident Evil seriju. Posle 4 epizode još ne mogu da prelomim da li je sranje, ali dobra svakako nije.

Paralelno se odvijaju dve priče: jedna je New Racoon City YA melodrama pred pandemiju T-virusa, od koje hoću da se izbodem. Druga je postapoc survival priča, nekih 12 godina u budućnosti, gde protagonista pokušava da se dočepa bezbedne teritorije, i daleko je zanimljivija.

Scenario je tanak, gluma prelazna, ali serija ima pristojne akcione sekvence i interesantan world building koji se naslanja na originalne RE igre koje se završavaju bacanjem nuklearke na Racoon City.

Za sad je gledam dok ubijam vreme u prevozu.

jel to ovo što ima 3.7 ocenu na imdb? 🙂 mislim kako si ga opisao upada u "moju" 6 od 10 kategoriju, ovako je baš krš.

ofc osim ako nisu fanbojevi iznukovali sa nulama jer ipak to nije igra!

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Lucky said:

jel to ovo što ima 3.7 ocenu na imdb? 🙂 mislim kako si ga opisao upada u "moju" 6 od 10 kategoriju, ovako je baš krš.

ofc osim ako nisu fanbojevi iznukovali sa nulama jer ipak to nije igra!

Odgledao do kraja. Sranje. 

Jako glup scenario, gomila likova koji su tu samo da brutalno umru, i brdo debilnih plot twist situacija. Jedino što valja su akcione sekvence, koje su opet debilne same po sebi (protagonista + henchmeni zergovani zombijima ginu levo i desno, onda se protagonista iznervira i sve ih sam poubija).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Odgledao do kraja. Sranje. 

Jako glup scenario, gomila likova koji su tu samo da brutalno umru, i brdo debilnih plot twist situacija. Jedino što valja su akcione sekvence, koje su opet debilne same po sebi (protagonista + henchmeni zergovani zombijima ginu levo i desno, onda se protagonista iznervira i sve ih sam poubija).

ok, to sad ima smisla, mislim, 3,7 ocena je bukvalno nivo straight to TV horor filmova sa budžetom od 100 dolara 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2022 at 6:34 PM, Jose Jimenez said:

Odgledao do kraja. Sranje. 

Jako glup scenario, gomila likova koji su tu samo da brutalno umru, i brdo debilnih plot twist situacija. Jedino što valja su akcione sekvence, koje su opet debilne same po sebi (protagonista + henchmeni zergovani zombijima ginu levo i desno, onda se protagonista iznervira i sve ih sam poubija).

Odgledao i ja, da loše prilično, pogotove one teen i deca scene... Bolje da su snimili još jedan film sa Milom 🙂

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, manson said:

Odgledao i ja, da loše prilično, pogotove one teen i deca scene... Bolje da su snimili još jedan film sa Milom 🙂

 

to je zapravo mila finansirala ovu seriju da ne bi više pričali da su njeni RE filmovi najveći krš!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...