Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Dobio sam neki promo za free Sky 2 meseca(imaju originale ali i jedini koji imaju HBO sadrzaj u Svici, cini mi se), pa aktivirao zeni da moze da gleda neki novi seks i grad.

I cackam tako sta jos ima, i naletim na Silicon Valley, ne znam kako je do sada nikad nisam gledao.

Sprdnja teska, skoro svi likovi su mi bas dobri i zabavni svako na svoj nacin, ali i pored sprdnje, gomila situacija sa kojom bilo ko ko je bio u nekoj startap fazi moze da se pronadje i fino nasmeje 😄
(ne sad na tom nivou gde obrcu milione za sat,  i ugovaraju investiciju za 30min i pare legnu odmah, itd, ali sam pritisak investitora, ili morone investitore i njihove ideje...)
Za samo par dana sam stigao do polovine trece sezone...

  • Upvote (+1) 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sttevann said:

pa aktivirao zeni da moze da gleda neki novi seks i grad.

moja bacila oko na ovo novo posle kao "nostalgije" za onim originalnim i prestala da gleda posle tri epizode, kaže ovaj nivo đubreta skoro nije videla 🙂

8 minutes ago, sttevann said:

I cackam tako sta jos ima, i naletim na Silicon Valley, ne znam kako je do sada nikad nisam gledao.

 

dobra dobra da, ok je serija skroz 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

moja bacila oko na ovo novo posle kao "nostalgije" za onim originalnim i prestala da gleda posle tri epizode, kaže ovaj nivo đubreta skoro nije videla 🙂 

Kako sam skontao, prepuna serija promocije nonbinary, cerka od jedne je resila da se identifikuje tako, a jedna od ovih glavnih matorki se cak i smuvala sa nekima! (see what I did here -> they/them).

Nebitno, nek se zene nerviraju, njihova serija 😄

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, sttevann said:

Kako sam skontao, prepuna serija promocije nonbinary, cerka od jedne je resila da se identifikuje tako, a jedna od ovih glavnih matorki se cak i smuvala sa nekima! (see what I did here -> they/them).

Nebitno, nek se zene nerviraju, njihova serija 😄

hahaha ... ima i toga, naravno, plus sam pogledao posle na netu, ona jedna "jača" što je sad ta glavna nonbinary whatever je zapravo ona jedna iz grey anatomy, šta napravi od sebe neverovatno.

ali nije samo to, nego kao i gluma je krš i dijalozi i scenario, nevezano od tih they/them fazona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzeo da gledam opet Banshee, nakon nekih pet godina mozda.

Prosto mi neverovatno koliko sam stvari zaboravio, ako ne racunamo te 'key points', skoro pa vecinu serije.

Dogurao do druge sezone, i utisak mi je ja mislim skroz isti kao i prvi put, neverovatno genijalna i zabavna serija a istovremeno i nemoguce glupa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pogledam naizmenicno - Young Sheldon i Two and a Half Men.

Pogledao Minx  (4 epizode, zabavna, o prvom casopisu za zene ) , The White Lotus (s1=6ep, smesna na momente, dolazak i odlazak grupe turista na odmor).

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2022 at 11:23 AM, Neptune said:

Je l gleda neko Euforiju na HBO Max? Mnoogoo luda serija 🙂 stvarno jako retko bindžujem TV, ali juče sam četiri epizode smlatio

ne samo zbog ovoga 🙂  (NSFW)

 

  Reveal hidden contents

 

image.thumb.png.9c688027b899ac8721ffb14011c8315b.png

 

 

jel ovo iz serije 😄

od kako poceo rat nista ne gledam 😐

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

jel ovo iz serije 😄

od kako poceo rat nista ne gledam 😐

Ima dobru sisu. Mislim da je ovako, da nije iz serije. Zivcirao me  je njen lik koji je igra u seriji The White Lotus. 

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, drndara said:

Pogledam naizmenicno - Young Sheldon i Two and a Half Men.

Pogledao Minx  (4 epizode, zabavna, o prvom casopisu za zene ) , The White Lotus (s1=6ep, smesna na momente, dolazak i odlazak grupe turista na odmor).

meni je taj young sheldon "avionska serija" i to gledam u avionu i tad mi je zabavna, ovako ne vidim uopšte da bih mogao da je gledam nešto duže.

A two and a half mi je bila nešto interesantna na početku, posle par sezona je smorila.

10 hours ago, G!!! said:

jel ovo iz serije 😄

od kako poceo rat nista ne gledam 😐

haha nije, vidiš da je ovo neki leak sa telefona očigledno, makar tako deluje, kao X što ih je već bilo do sad 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Neptune said:

jeste iz serije, deo je price, a i sem toga pokaze sisu jedno sto puta

hvala joj.

ah, sad mi je tek jasno što toliko gledate tu seriju!

kao ovaj bindžovao, onaj bindžovao, rek'o šta je bre ovo forumaši se isprimali na neku modernu verziju nestašnih godina, kad ono!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

Sad ne mogu uopste da se setim kako se zavrsila, ali sam tada bio ubedjen da je to to, da nema nastavka.

Ali da, bila je skroz ok serija.

pa spojile su se realnosti tj. vremena i to je otprilike bio kraj, nije da nije ostavilo prilike za nastavak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel gleda neko Severance?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...