Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Billions
http://www.imdb.com/title/tt4270492/?ref_=nv_sr_1

Najbolja sapunica ikad snimljena! Bukvalno poslednja scena sezone, sam kraj, je nasapunjan na maksimumu. Inače je odlična. Doza stručnih termina i uopšte "stručnosti" je na minimumu i sve je zasnovano na tri glavna lika - Đamatija, Luisa i Megi Sif. Megi Sif otkrovenje (u svakom pogledu, bar za mene)!!! Ova dvojica su standardni sabijači. Likovi su napisani over d top, sva tri (i ostali, mada oni nisu toliko bitni). Ova dvojica imaju jednu zajedničku crtu koja je presudna i to je interesantno neko vreme, onda smori, ali onda shvatiš da je sapunica. Ona ih balansira.

Za mene, najveći kvalitet serije je što ni malo nije dosadna. Nema klifhengera, nema filera i nema ponavljanja (osim u razvoju ličnosti, ali je to opravdano a i sapunica je ako nisam do sada rekao). Mogao bih da je gledam jednom nedeljno neograničeno. Najveći problem je što je prosto nemoguće indentifikovati se glavnim likovima.

Svaka serija koja ne mora da se FF-uje je vrhunska.

  • Upvote (+1) 1

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Billions
http://www.imdb.com/title/tt4270492/?ref_=nv_sr_1

Najbolja sapunica ikad snimljena! Bukvalno poslednja scena sezone, sam kraj, je nasapunjan na maksimumu. Inače je odlična. Doza stručnih termina i uopšte "stručnosti" je na minimumu i sve je zasnovano na tri glavna lika - Đamatija, Luisa i Megi Sif. Megi Sif otkrovenje (u svakom pogledu, bar za mene)!!! Ova dvojica su standardni sabijači. Likovi su napisani over d top, sva tri (i ostali, mada oni nisu toliko bitni). Ova dvojica imaju jednu zajedničku crtu koja je presudna i to je interesantno neko vreme, onda smori, ali onda shvatiš da je sapunica. Ona ih balansira.

Za mene, najveći kvalitet serije je što ni malo nije dosadna. Nema klifhengera, nema filera i nema ponavljanja (osim u razvoju ličnosti, ali je to opravdano a i sapunica je ako nisam do sada rekao). Mogao bih da je gledam jednom nedeljno neograničeno. Najveći problem je što je prosto nemoguće indentifikovati se glavnim likovima.

Svaka serija koja ne mora da se FF-uje je vrhunska.

lepo je Bole opisao, odličan je Billions

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

The Ranch
http://www.imdb.com/title/tt4998212/?ref_=fn_al_tt_1

Odlična ekipa, Kučer, Masterson, Sem Eliot i Debra Vinger. Ovo poslednje dvoje su ozbiljni, ozbiljni glumci, ol' skul. Sitkom je u pitanju. Daleko od najsmešnijeg i najboljeg, ali je prilično opušten i lagan za gledanje sa dovoljno "novina" da nije smor. Fore definitivno nisu za svakog u smislu što su manje-više standardne, ali ono šta izdvaja seriju je hemija između ovo četvoro, koja je jedna od boljih u sitkomima. Netflixova je, ima 10 epizoda po 30 minuta i mislim da su je obnovili za sledeću sezonu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Banshee jeste super serija kao celina, ali je poslednja sezona ubedljivo najslabija...sa jedne strane joj ne pomaže što se nadovezuje na čistu genijalnost S3, a sa druge su efektivno protraćili pola sezone na spore satanist serial killer i nazi plotlineove ... ipak, kraj je skroz dobar i ko sto rekoh mnogo vrhunskih momenata i pored svih problema...

 

Also...krenuo na AMC-u Preacher, verovatno će nam trebati novi topik za njega... serija dosta odstupa od stripa...što može da bude dobro za seriju i vrlo loše za bilo koga ko je čitao strip i ne želi "novu priču prilagođenu za TV"...neću da sudim na konto pilota ali se bojim da naginjem ka ovom drugom taboru nezadovoljnih fanova stripa =o(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...