Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Ljudi odgledao sam prvu epizodu Narcos serije i sta znam, prva epizoda mi je dobra, ali imam neki osecaj da ce se kretati u pogresnom pravcu pa me zanima da li vredi nastaviti gledati?

Нисам гледао, али кретање је сигурно у лошем правцу. Човек је продавао дрогу и убијао непријатеље, познат је мафијаш, има и Wiki страница о њему, филмови, књиге.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se pridruzim vezano za Narcos, odgledao sam devet epizoda i zao mi da odgledam desetu, ali cu to uraditi veceras :D

U svakom slucaju jako dobro, imam osecaj da je 9.2/10 prevelika ocena, moguce da mi malo kvari sve to sto sam malo i citao a i odgledao dokumentarac o Eskobaru ranije, pa mi je sve i vise nego predvidivo posto su se stvarno uhvatili za svaki bitniji detalj njegovog doba :D

Link to comment
Share on other sites

Hand of God skinuo celu sezonu, pogledao prve dve epizode sa 40% FF i smorio se za dalje. Ron Perlman je fantastican, ali premalo je njegova harizma da bi se HoG gledao.

Z Nation S02E01 - smoooor. Ni onaj "niskobudzetni + neozbiljan_scenario" vajb nije vise simpatican.

Moonbeam City - Ponadao sam se da ce da ispadne jos jedan Archer, ali ni blizu.

Fear The Walking Dead dve epizode za sada, ali je jebeno ubistvo gledalaca dugim kopljem dosade.

Link to comment
Share on other sites

po zvaničnim podacima lgbt populacija u usa je oko 10% 
zbog spleta okolnosti u industriji zabave je taj broj (na osnovu procena) 2-3 puta veći
ipak, broj neheteroseksualnih romansi/odnosa na filmu i tvu je oko 3-5%, što je zapravo 2-3 puta manje od učestalosti gej populacije 
tako da, statistički gledano, filmovi i tv zapravo imaju hetero, a ne gej pristrastost =o)
to, naravno, nije opravdanje za to da nekome određene scena kvare ugođaj, samo kažem da ne treba biti zaprepašćen kada se tako nešto desi...

 

inače 
emitovana poslednja epizoda Key & Peelea, izašli su na vrhu, al mi i dalje žao što je serija gotova
počela druga sezona You're The Worst, i dalje vrhunski i back to back sa poslednjom sezonom The League =o(

pogledao pilot za Blindspot (gola tetovirana Jamie Alexander ;o)) kreće serija za mesec dana tek
nije loš koncept, ali izvedba je malo traljava i odbija ceo network vajb sa potencijalom da postane proceduralna trakavica umesto zaokružena smislena priča

ne stižem da krenem sa Hand of God...amazonova serija sa Ronom Pearlmanom u glavnoj ulozi i dobrom pratećom ekipom (garret dillahunt jej) ako je neko pogledao nek javi utiske.

 

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

to, naravno, nije opravdanje za to da nekome određene scena kvare ugođaj, samo kažem da ne treba biti zaprepašćen kada se tako nešto desi...

Очигледно је да је после Обманине и Бајденове најављене "хомосексуалне демократије" која ће заменити досадашње вековно "увођење хришћанства" и "увођење демократије" као средство притиска, принуде и вођења ратних кампања, оставило трага на телевизијску индустрију па сада (као некад раније са сценама бесмисленог секса) уводе бесмислене сцене геј популације.

Да ли уопште постоји америчка серија без бесмислених геј сцена  у задње време ?

Link to comment
Share on other sites

ok ovo sa gej momentima  u serijama smetsenim medju daleke idealizovane i/ili izmiljene svetove prevazilazi svaku meru
FUUUUUUU

 

sjebu imerziju svakim pokusajem da prikazu pederluk kao nesto normalno... jebite se bas svi vi tamo u produkcijskim kucama

Ona scena u Black Sails? :)

black sails

mislim jebeni kapetan flint! eeeej ! tajna i misterija pokretacke energije onakvog ludaka je, pravog prototipa muskarcine fajtera kralja pirata bivseg oficira mornarice ... nedorecena gej romansa! a samo smo hteli da uzivamo u piratskoj seriji koja je do toga i nekako imala smisla, pa recimo bila je zabavna

penny dreadful

jebeni vukodlak je zaveden od strane dorijana greja, fuck yeaaaaah

true detective

posto svaka sezona u 2015. godini mora da ima gej tvist i ovde sasvim prirodno mora jedan od likova da bude gej i da ima problem sa tim i da je to geneza njegove licnosti kava je u seriji vec prikazana 

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Heroes Reborn

So far odlicna! Za vreme pola stvari koje se desavaju sam u fazonu "WTF" sto je i dobro za takav tip serije.

Ima i dalje momenata koji su "ma jeeeeeesteeee" ali ne toliko

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

poceo da gledam limitless, dve epizode su izasle. nisam preterano odusevljen, ali serija ide u jedinom pravcu u kom moze da ide da bi bila serija, a ne film od dva sata lozenja i kraj. fejspalmujem x puta po epizodi, videcemo dokle cu terati :)

 

edit: ulozio sam zapravo koji minut razmisljanja i shvatam da sam bio preblag prema seriji. dacu joj sansu, ali mora da se desi nesto neocekivano dobro da bih nastavio da pratim. zapravo sam shvatio da postoji bar milion boljih, inventivnijih, zanimljivijih pravaca za seriju, a oni u 2015. godini u eri gomile kvalitetnih serija dodju sa random pandurskom idejom bestidno se slepajuci na film uz tako malo kreativnosti i maste.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...